-
Posts
123 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nina65
-
Witam, wiem że szukacie DS dla Stefci , gdyby się nie znalazł i jeśli nie ma co z nią zrobić od 22 grudnia to może do pojechałaby do mojej mamy? Zaopiekowałaby się niąJa gdzieś myślami byłam, żeby ją zaadoptować.Mieszkam w Będzinie, w bloku na przyjaznym osiedlu ale..mam 4 koty nie wychodzące mają 17.14.10 i 5 latek. Mieszkam sama, mam 56 lat i póki co pracuję zawodowo. Chciałabym jakoś pomóc
-
No bo gdzie mogła trafić mimroneczka jak nie na BDT do Mimronkowa?
nina65 replied to Anecik's topic in Już w nowym domu
ja już jestem w niej zakochana -
Fox - Kiedyś porzucony i niechciany , teraz już szczęśliwy w DS!!!
nina65 replied to Gabi79's topic in Już w nowym domu
i ja jestem , pozdrawiam wszystkich! wpłacam jednorazowo 10zł... /tyle tylko mogę/ proszę o konto -
dzisiaj zaniosłam nowe szelki i zabaweczkę , ale Pestusia potem smutna jak ja idę do domu, chciałaby żebyśmy była dwie z nią cały czas, pojutrze mała kocia rudzia/ ta znajdką córki/ będzie u mamy , bo moja Zuzia chciała ja ostatnio zjeść jak przyjechała córka z kocią, a Pestka i rudzia pięknie się bawiły, córka wyjeżdza na parę dni i Pestka będzie miała koleżankę
-
taka to ja. witam serdecznie! nie za bardzo wiem jak tutaj mogę się poruszać , tak bardzo kocham wszystkie piesy , koty i całą resztę! a Wy dla mnie jesteście Aniołami w tym naszym życiu! jak czytam co Robicie kochane Dogomanki to sie tak cholernie wzruszam , przeżywam wszystko aż czasami wyję! ja mam trzy koty, mieszkam w bloku imam szczeście jeszcze pracować, zawsze był z nami piesio, /długa historia- z racji mojego wieku/ ale Jestem z Wami ! teraz jest Pestusia u mojej mamy , ale nie ma dnia ,że do nich nie zaglądam , teraz nawet jak jest Pestusia to jeszcze szybciej tam biegnę! kocham ją bardzo! dziękuję za nią, /chyba piszę nie w tym miejscu ../ 1
-
Azunia i Kubuś ze schroniska w Chorzowie mają wspaniałe domki!!!
nina65 replied to AgusiaP's topic in Już w nowym domu
a dlaczego Kubuś śpi na podłodze?