-
Posts
1184 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by werbena520
-
:loveu::loveu::loveu:....,ale cudeńko...
-
[quote name='Madzia&Marszi&Irys']Marszi w polu :) [IMG]http://img245.imageshack.us/img245/6057/obrazek1dbb2e1.jpg[/IMG][/quote] Marszi...odhacz tego uciążliwego "RZEPA"..będzie ci się lżej biegało...[URL=http://img81.imageshack.us/i/obraz4031.jpg/][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1991/obraz4031.jpg[/IMG][/URL]
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
werbena520 replied to Darianna's topic in Galeria
[quote name='Darianna']dziś trenowaliśmy Boni [URL="http://img529.imageshack.us/i/p1170257.jpg/"][IMG]http://img529.imageshack.us/img529/2972/p1170257.jpg[/IMG][/URL] Brando [URL="http://img33.imageshack.us/i/p1170253.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/6238/p1170253.jpg[/IMG][/URL] Wybaczcie, że z cenzurą, ale tak durnowatej miny to już dawno na zdjęciu nie miałam... ;)[/quote] ...przednie muszą chyba być pod kątem prostym/z obserwacji na ringach wnioskuję:roll:/... -
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
werbena520 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
[quote name='ruda76']No niestety wygryzł dziurę .[/quote] :roll:Podobną sytuację miałam,gdy wziełam na dt spanielka:lol:.By,móc na chwilę wyjść z domu/zakupy/zamykałam go dla jego bezpieczeństwa w łazience.Mały tak żle znosił moje wyście,że drzwi miałam do wysokości klamki zdewastowane.LORD najwidoczniej też nie może ani chwili pozostać sam...To chyba nadwrażliwość osobnicza.Poprzedni właściciel zamiast sprawić by być przy Nim stale ograniczyl się do wybicia mu zębów:roll:...Brak słów... -
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
werbena520 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
:placz:...ma wybite zęby...doświadczył strasznego bólu.Ktoś Go musiał strasznie skopać...pobić...cyt./przepraszał,że żyje/:placz:Mądry,zrównoważony,niezwykle wrażliwy Onek trafił w ręce IDIOTy...Tak mi wstyd,że jestem człowiekiem:placz::placz::placz: -
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
werbena520 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='lucySxy']Dolaczylam to zdjecie: [URL="http://img21.imageshack.us/i/nes1.jpg/"][IMG]http://img21.imageshack.us/img21/9638/nes1.jpg[/IMG][/URL] [/quote] To maleńki cudo jeszcze nie znalazło domku???:-o -
ON DŁUGOWŁOSY -piękny kiedyś a teraz wrak psa -ZOSTAJE Z NAMI:)
werbena520 replied to ruda76's topic in Już w nowym domu
Lordziku trzymaj się...Jeszcze dzisiaj wyślemy/50 zł/na lekarstwa dla Ciebie.Jesteś taki piękny...i chyba jeszcze młodziutki:loveu::loveu::loveu:. -
[quote name='Darianna'] ale fajnie macie - leżąc w wannie można TV oglądać ;)[/quote] :megagrin::megagrin::megagrin: no właśnie:evil_lol:...ma warunki jak.."Książę w New York"...:razz:...i kaprysi:lol:
-
[quote name='Sweet']Dobra to dam inne zdjęcia najpierw:D Każdy wie że to Asia więc dam ją: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_Rt3gLTHpfVQ/SmzHdWEmUYI/AAAAAAAAAFY/UOdmwKNTu-A/s640/P1210901.JPG[/IMG] [/quote] No,niech zgadnę...to ten ładny RZEP...co się kiedyś uczepił Bardiemu nie? [URL=http://img265.imageshack.us/i/obraz4027.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2005/obraz4027.jpg[/IMG][/URL]
-
hm...to jaką dzisiaj mamy pogodę??... [URL=http://img3.imageshack.us/i/obraz4003.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/1267/obraz4003.jpg[/IMG][/URL] hm... [URL=http://img30.imageshack.us/i/obraz4006.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/9232/obraz4006.jpg[/IMG][/URL] hm... [URL=http://img199.imageshack.us/i/obraz4009.jpg/][IMG]http://img199.imageshack.us/img199/8770/obraz4009.jpg[/IMG][/URL] hm... [URL=http://img200.imageshack.us/i/obraz4011.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/5963/obraz4011.jpg[/IMG][/URL] skończ nareszcie ten remont,bo nic wakacji nie mamy:obrazic: [URL=http://img201.imageshack.us/i/obraz4012.jpg/][IMG]http://img201.imageshack.us/img201/7531/obraz4012.jpg[/IMG][/URL]
-
:lol: wakacje,wakacje...wszyscy plażujemy się nie???:lol: [URL=http://img20.imageshack.us/i/obraz4078.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/142/obraz4078.jpg[/IMG][/URL]
-
Seterek angielski Fredzio już w nowym domu!!! :)
werbena520 replied to Samara's topic in Już w nowym domu
Oj,że też nie mam trzeciej ręki:placz:.... -
[quote name='konikowa'] Stójka na siedząco:lol: [IMG]http://img357.imageshack.us/img357/5033/wakacje09100.jpg[/IMG][/quote] :crazyeye:...ale panienka z ciebie:loveu::loveu::loveu:...no...no..:cool3: [URL=http://img248.imageshack.us/i/aparatmarka1756.jpg/][IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4149/aparatmarka1756.jpg[/IMG][/URL]
-
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
werbena520 replied to Darianna's topic in Galeria
[quote name='jamnicze'] [URL]http://img22.imageshack.us/img22/2955/schowany.jpg[/URL][/quote] :loveu: śliczne,udane ujęcie Brandusia...ta mordeczka:loveu: w zbożu...piękne:lol: -
a...znacie może jakieś trwałe identyfikatory???Myślę o czymś np.wyszytym adresie na obroży.Te z zawieszką po 1-2 spacerze niestety giną:angryy: u moich psiuli i stale mam problem:evil_lol:
-
SPANIELKA NESCA - czeladowe cudo JUŻ W SWOIM DOMKU!!! :-)
werbena520 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Nowa fryzura Nesci :cool1: [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/6372/nesc.jpg[/IMG] [/quote] :loveu:...Sliczna panienka....:loveu: słodka czekoladka,aż przyjemnie popatrzeć:lol: -
Słodko-gorzkie rude życie... Brando i Karmel (oraz Presto w sercu)
werbena520 replied to Darianna's topic in Galeria
[quote name='Darianna'] [URL="http://img19.imageshack.us/i/p1160402.jpg/"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/6572/p1160402.jpg[/IMG][/URL] [/quote] ...aaale wspaniałe i udane ujęcie... -
[quote name='Saskja'][B]werbena[/B], oczywiście że rasa z avatarka jest dla mnie naj naj, ale to już bardziej ze względu na umaszczenie i sylwetkę :loveu: [URL="http://img216.imageshack.us/i/naparkingux.jpg/"][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/520/naparkingux.jpg[/IMG][/URL] [/quote] :lol: no i jest piękniś z avatarka:loveu:.Od dłuższego czasu przyglądam się właśnie tym psiakom:lol:.Kiedyś uważałam,że jeśli pies to tylko wilk...Tylko On jest piękny,mądry...wierny [URL="http://img505.imageshack.us/i/zdjcia1661.jpg/"][IMG]http://img505.imageshack.us/img505/8307/zdjcia1661.jpg[/IMG][/URL] Dzisiaj :lol: uwielbiam psy myśliwskie:loveu:.Tak naprawdę to one wszystkie są wspaniałe,kochane i jedyne.Wystarczy,że wejdziesz z NIM w kontakt psychiczny...i już zrobisz dla Niego wszystko.Drżysz by Mu się nic nie stało,chronisz jak własne dziecko...czasami nawet bardziej...bo to przecież pies.Szampon kupisz sobie za 6 zł ...jemu za 100:evil_lol::lol:.Wspaniale jest,gdy leżąc odpoczywasz...a do ciebie ufnie przywarty jest "sierściuch":lol:
-
:lol: tak...każdy swój ogonek chwali,ale Dzodzo jest też piękny:loveu:/:hmmmm:..a ja myślałam,że uszek się już nie kopiuje/.Husky Alby ma do tego jeszcze takie piękne,bursztynowe oczy:loveu:;u Vege powiem,że nowofunlandy :loveu:naprawdę zasługują,by ich życie było conajmniej jeszcze raz tak długie;Saskji Gończy gaskoński:crazyeye:-pierwszy raz widzę psiaka z tak imponującymi uszami/avatarek inną rasę mi podpowiadał/.To ja jeszcze do kpl dołożę mojego,drugiego anioła-pomarańczaka:loveu:/:cool3: z jego wrodzoną dumą/... [URL=http://img520.imageshack.us/i/aparatmarka1500.jpg/][IMG]http://img520.imageshack.us/img520/3439/aparatmarka1500.jpg[/IMG][/URL]
-
:diabloti: hm..i co? znaleziono istotę piękniejszą ode mnie?do tego też tak dumną jak ja?...hm... [URL=http://img124.imageshack.us/i/aparatmarka374.jpg/][IMG]http://img124.imageshack.us/img124/4213/aparatmarka374.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='andromeda']Ja np musze poszukac innego preparatu bo fiprex wywołał u mojego małego okropny swiad, wgryzanie sie itp. kupiłam 3 tubki taka reakcja miała miejsce po podaniu trzeciej. Przy pierwszych 2 nic sie nie działo. Teraz bede musiała poszukac czegos dobrego dla mojego zboja, a bewdzie ciezko :roll: bo nie wszystko na nim działa. Skuteczna była obroza bayern ale musiałam z niej zrezygnowac bo niszczyła małemu futerko.[/quote] ...a obrożę Preventic/amitraza/ próbowałaś??U moich się sprawdza..tzn pierwszy raz im pozakładałam i jestem zadowolona z efektów...dzisiaj po trzech miesiącach noszenia znalazłam na zadku pierwszego kleszczora...chyba czas na nowe obróżki:roll:..
-
Ups...dopi[FONT=Arial]szę się,bo też takiego specyfiku poszukuję dla moich psiuli:roll:..[/FONT]
-
[LEFT] [LIST] [*]Gordonom obcina się włoski tylko w niektórych miejscach.Napewno trymuje się je tzn usuwa trymerem martwą sierść.Zrobi to gromer.Pierwszy raz poszłam ze swoim właśnie do psiego fryzjera i przyglądałam się co robić:gdzie trymować,gdzie przyciąć,gdzie wygolioć maszynką:roll:.Na stronie hodowli Klan Basów znajdziesz info jak pielęgnować szatę gordonowi.Oczywiście inaczej stylizuje się gordony w typie amerykańskim a inaczej angielskim....ważne,gdy mały będzie wystawiany.Najlepiej podpowie hodowca malucha.Fajnie,że mały jest w wieku 5 mies ... taki futrzak:multi: [/LIST] [/LEFT]
-
..a mnie się podoba ten rudy małpiszon...aż mnie skręca jak na nią patrzę:loveu: [URL=http://img36.imageshack.us/i/aparatmarka1532.jpg/][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/7388/aparatmarka1532.jpg[/IMG][/URL]
-
Ups...spociłem się dzisiaj... [URL=http://img6.imageshack.us/i/aparatmarka1636.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/1707/aparatmarka1636.jpg[/IMG][/URL]