[quote name='Basia i Barni']śliczny ten psiak, jaka to rasa ? i zapraszam do siebie[/quote]
Witaj, na pewno do was zajrzę ;)
[quote name='Atkaaaa']gdzie nowe fotki??!![/quote]
Niestety od prawie miesiąca prawie cały czas jestem chora.
Najpierw zapalenie spojówek i jęczmień na oku , pożniej jakaś grypa a teraz coś z zębami mam, ale mimo wszystko kilka fotek wkleje ;)
[quote name='drzalka']Witam, bardoz łądna jest Luśka, ma fajną intensywnie czarną siersc :loveu: Bedziemy lukac od czasu do czasu ;) pozddrawiam[/quote]
Dziękujemy bardzo :loveu::loveu:
No i te obiecane kilka fotek ;)
[IMG]http://i28.tinypic.com/2yosnqs.jpg[/IMG]
[IMG]http://i30.tinypic.com/2ypkr2r.jpg[/IMG]
[IMG]http://i26.tinypic.com/rizojr.jpg[/IMG]