nietety...taka rzeczywistosc :(
brzydula podobno wczoraj nie wychylila sie z budy...oby nie dopadla jej depresja!! :shake::shake:bo to taki przemily psiak
domek domek szyyybko!!!!!!!:roll:
jak sie wejdzie miedzy pawilony, to tam tak smierdzi sikami i koopami....:shake: dla mnie to straszne, a co dopiero dla takiego psiaka, ktory ma 1000 razy bardziej delikatny węch????????:placz::placz::placz: