Jump to content
Dogomania

Odille

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Odille

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cóż...10 letni pies jest już przywiązany, jak nie zrośnięty z rodziną, dlatego zafundujesz mu wiele bólu i tęsknoty. Jednak z drugiej strony lepiej tak niż zostawić psa przywiązanego do drzewa jak to robią niektórzy zwyrodnialcy
 2. Ja mam 11-latkę po ciężkiej operacji usunięcia ropomacicy i martwicy na języku. Jest o wiele słabsza niż była, ale nadrabia charakterem i urokiem. Nadal lubi zabawy i harce a jak trzeba to i kuriera nie wpuści przez bramę. Na pewno nie sika w domu, ale za to jest mniej tolerancyjna jeżeli chodzi o jedzenie :)
 3. Moja sunia zeszłej zimy miała dokładnie do samo. Na szczęście znaleźliśmy świetnego weterynarza Avet, który w zasadzie uratował jej życie. Też był problem ze stawami i wysoka gorączka. Operacja była przeprowadzona w sobotę po 22!!! Sunia wygrzebała się z tego, jednak potem wdarła się bakteryjna martwica języka i trzeba było częściowo amputować. Dziś już wszystko jest dobrze, ale pomimo tego, że minął już rok, sunia nadal jest o wiele słabsza niż była, szybciej się męczy i więcej leży. No ale podobno tak to właśnie wygląda po takiej chorobie. Życzę dla Twojej suni dużo zdrowia. Dbaj o nią bo teraz będzie zdecydowanie słabsza.
×
×
 • Create New...