Jump to content
Dogomania

Odille

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About Odille

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Odille

  potrzebuje pomocy, nowego domu dla Suni.

  Cóż...10 letni pies jest już przywiązany, jak nie zrośnięty z rodziną, dlatego zafundujesz mu wiele bólu i tęsknoty. Jednak z drugiej strony lepiej tak niż zostawić psa przywiązanego do drzewa jak to robią niektórzy zwyrodnialcy
 2. Odille

  Stan zdrowia bardzo starych psów

  Ja mam 11-latkę po ciężkiej operacji usunięcia ropomacicy i martwicy na języku. Jest o wiele słabsza niż była, ale nadrabia charakterem i urokiem. Nadal lubi zabawy i harce a jak trzeba to i kuriera nie wpuści przez bramę. Na pewno nie sika w domu, ale za to jest mniej tolerancyjna jeżeli chodzi o jedzenie :)
 3. Moja sunia zeszłej zimy miała dokładnie do samo. Na szczęście znaleźliśmy świetnego weterynarza Avet, który w zasadzie uratował jej życie. Też był problem ze stawami i wysoka gorączka. Operacja była przeprowadzona w sobotę po 22!!! Sunia wygrzebała się z tego, jednak potem wdarła się bakteryjna martwica języka i trzeba było częściowo amputować. Dziś już wszystko jest dobrze, ale pomimo tego, że minął już rok, sunia nadal jest o wiele słabsza niż była, szybciej się męczy i więcej leży. No ale podobno tak to właśnie wygląda po takiej chorobie. Życzę dla Twojej suni dużo zdrowia. Dbaj o nią bo teraz będzie zdecydowanie słabsza.
×