Jump to content
Dogomania

laczers77

Members
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

About laczers77

 • Rank
  Newbie

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zmieniliśmy weta , tamtego sam bym uśpił:) straciliśmy czas bo moża było szybciej operować a nie słuchać rad "specjalisty".
 2. Suka w środę miała zabieg. Wybudziła się , ma się jej na życie , merda ogonem , staneła na łapy wczoraj (jedną tylko ją boli) . Apetyt jej dopisuje. Nawet zrobiła się nadpobudliwa poł nocy szczekała co na kaukaza jest dziwne:) Dziękuje wszystkim za odpowiedz. Gdybym zwlekał pewnie szybko zeszłaby . Badania krwi pokazały ze cześć organizmy jest zatruta j hemoglobina norma 11 ona 7 . Ale ma się jej na życie
 3. Witam Mam olbrzymi problem dotyczy 9 letniej suki owczarka kaukaskiego , jest z nami od szczeniaka i jest jak członek rodziny. Ale niestety niedawno przestała chodzić na tylną łapę , potem już lezała . Wezwaliśmy weterynarza , stwierdził że ma ropomacicze i że zapalenie stawów . Z lekka sugerował że rokowania są bardzo słabe i że sugeruje ją uśpić , dzisiaj kazałem pobrać jej krew aby ocenić jej stan .Jezeli bedzie w miarę to wchodzi w grę sterylizacja ale problemu stawów nie rozwiąze , suka ma apetyt , pije , ma gorączkę i leży. Pytanie do Was bo wiadomo że spojrzycie na to bez emocji czy jest sens ją operować ? wiem że jak nie zoperujemy to zatrucie organizmu i zejdzie z drugiej strony ból i nie ma pewności żadnej czy będzie chodzić nawet na 3 łapach. Z góry dziekuje za odpowiedz.
×
×
 • Create New...