[quote name='Ania-Sonia']Witaj Tootiki na wątku Bobiczka! :lol: Cieszę się, ze tu jesteś. Pamiętam wątek Chojraka, swego czasu zwanego chyba także Cherlakiem ;) ! Wspaniale trafił!!![/quote]
:lol::lol: Chojras właśnie wywalił się w słońcu przy moich nogach i śmierdziele puszcza:p
Oj Bobiku, żebyście już niedługo mogli razem z Misiem też się tak rozkosznie wywalić w słoneczku w swoim własnym kochanym domku!!! Tak bym chciała!!!!