[quote name='beatrycze744']Trzeci raz próbuję coś naskrobać i nie chce dodać mojej odpowiedzi - zżera mi całe moje wynurzenia:placz:
Piszę więc szybko i może uda się wlepić:
To my adoptowaliśmy Klaryskę-Dusię!
Cieszymy się ogromnie!
Zwłaszcza gdy wracamy do domu a to szkrabostwo skacze i liże nas po rękach ucieszone z naszego powrotu.
Uczymy się siebie nawzajem, staramy się pomóc jej przywyknąć do nas i zdobyć jej zaufanie.
Jak tylko nauczę się wlepiać zdjęcia to od razu je tu wkleję
Pozdrawiam serdecznie
Napiszę więcej jak przestanie mnie wyrzucać;)[/quote]
beatrycze744 witaj:lol:zawsze mowie,ze nikt nigdy nie cieszy sie na nasz powrot jak nasze pieski:multi:wiem,ze nie ma takiego psa,ktory na miłosc nie odpowiedział by miłoscia,zycze wam abyscie jak najdłuzej cieszyli sie taka miłoscia.Jak cie przestanie wyrzucac:cool3:to czekamy na foty tej Klarysi-Dusi.Pozdrawiam.