[quote name='Olena84']No ja tez, zwlaszcza ze napisalam przypomnienie o wizycie i pani napisala o przeniesieniu, hmm, gorzej jakbym sie dowiedziala juz jadąc;), a jutro piatek moze być korek;/[/QUOTE]
No właśnie,a najgorzej mnie wkurza,jak niektórzy robią łaskę,że chcą adoptować...