[quote name='ULKA12']Foksteriery chyba sie trymuje ale czy ją można obciąć normalną maszynką tzn taką dla psów?[/QUOTE]
Trymuje się,ale spokojnie mozesz ją ostrzyc maszynką,widać,że ktoś nie dbał o nią i co tu mówić o trymowaniu. Sunie foksa są malutkie,mogą ważyć 6-8 kilo maksymalnie.