[quote name='mala_czarna']Wiem Ritka, wiem.
Czasem wstydzę się, że mieszkam na takim osiedlu, a najgorsze jest to, że ludzie nie zdają sobie sprawy, że takie psy jak Frotka są wstanie wciągnąć na dworze wszystko, jak odkurzacz :roll:[/QUOTE]
Dokładnie...całe szczęście mój Parysek niczego nie rusza na dworze.