słyszałam, że mają być Dni Ostrowca, może warto taką wielką okazję wykorzystać i pokazać te najgrzeczniejsze psy z waszego przytuliska
może możnaby zachęcić np. harcerzy, żeby objęli patronat nad akcją;
jakieś stoisko, zagroda, materiały informacyjne, plakaty, ogłoszenia
albo byłaby to okazja do zbiórki karmy, misek, obroży dla psiaków
myślę, że to wielka szansa, oczywiście pomysłów może być wiele,
na pewno coś wymyślicie
warto dowiedzieć się czy na plakacie Dni Ostrowca możnaby umieścić informację o takiej akcji