[quote name='iwop']Jedyny tymczas jaki sie trafia to u pijaka na podwórku - jak nie to Mila musi siedziec zamknieta w przyczepie co jest niedopuszczalne. Nie może wyjśc bo ja zagryza...:-([/QUOTE]
kurcze, a może na stronie miasta Ostrowca udałoby się założyć kącik psów do adopcji ? zastanów się, może znacie kogoś, kto mógłby wam w ten sposób pomóc