Jump to content
Dogomania

kahoona

Members
  • Posts

    1632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kahoona

  1. Florida już sobie poczytała i umknęła. Nie ma co marnować czasu na czcze gadanie. Czy ktoś ma namiar do prezes Joanny? Powinna tu być.
  2. Może skupmy się raczej na pomożeniu temu psu - Partyzantowi - może jeszcze jest wśród żywych i potrzebuje pomocy. Medialne kobietki z for animals niech sobie same radzą ze sobą, tylko na takie cele pieniądze powinno się zbierać gdzie indziej. Ciekawa jestem gdzie jest pani Joanna - prezes tej fundacji, która była gotowa oczy wydrapać za fachowość swoich koleżanek? Podobno to organizacja z kilkoma oddziałami - może reszta nie wie, jaką markę im robią "specjalistki" z Częstochowy.
  3. jestem gotowa ogłosić zrzutę, może kupimy jakiś prezent albo co.... czytać ze zrozumieniem dziewczyna nie potrafi, ale może da się namówić na zwierzenia na temat Partyzanta zachęcona jakimś podarkiem poprawiam się: załatwmy jej wywiad w TV - już kiedyś pokazała, że kariera medialna to jest to
  4. Florida, i tak już sobie większość tu wyrobiła opinię o tobie może skoro jesteś tak bezczelna, że się pojawiasz, to odpowiesz, co zrobiłaś w sprawie Ivette?
  5. [quote name='Odi']Oto kolejne sms-y, które otrzymałam od mojej byłej ulubienicy, czyli od pani prezes fundacji Zwierzyniec: SMS wysłany z tel. nr + 48 662 475 722 w dn. 31 października 2009 r., godz. 18.18 o treści: " Stara paszkwo juz ci sie grunt w pracy pali maja zgrabna piekna mlndke na twoj stolek wtedy dowiesz sie ile kosztuje tel i internet twoj detektyw". SMS wysłany z tel. nr + 48 662 475 722 w dn. 31 października 2009 r., godz. 18.25 o treści: " Stara krowo maja na twoj etat mloda miss wkrotce wymiana wtedy zaplacisz za tel internet sluzbowy i siadziesz na dupie ha ha twoj detektyw" Pisownia oryginalna. MalGośka i Blink - czytacie ten wątek. Przekażcie swojej wspólniczce: mam swój prywatny telefon za który płacę, płacę także za internet. Poza tym - gratuluję prezesa - jaki pan, taki kram.[/QUOTE] Odi, ale żenada! Ale fajnie się prezesem nazywać - tylko lepiej się nie wypowiadać publicznie, to coś ma jakąś szkołę wyżej podstawówki?
  6. wy się nie szokujcie tylko wstawcie to towarzystwo gdzie trzeba - w celu ostrzeżenia innych, ja niestety nie wiem jak to zrobić
  7. Ty chyba żyjesz w jakimś Matrixie! Tyle stron wątku, z takimi oskarżeniami, a ty sobie o jakimś kolejnym piesku piszesz? Czy wszystko z tobą w porządku? Bo sadząc po osiągnięciach powinnaś zająć się czymś innym. Jesteś nieodpowiedzialna i zła. Nefre i smalcownia już to udowodniły - teraz to tylko uwertura tej twojej radosnej twórczości. [B]Może byś się tak odniosła do problemu Ivette?[/B] Bo na dogo to już chyba trochę spalona jesteś.
  8. spokojnie, dziewczyny prokuratura ma co robić to trochę potrwa, do sądu jeszcze daleko będziemy informować
  9. wpłaciłam 100 zł czy złożyłyście wniosek o odebranie psa z art. 7.3 do wójta/burmistrza? macie na to 48 godzin od odebrania prokuratura to jedno, administracja - drugie jeśli facet jest wredny to może próbować ją odebrać jako właściciel trzeba mu te możliwość zamknąć poza tym jeśli mogę coś doradzić - od razu w zeznaniach reprezentujcie poszkodowanego jako organizacja - pewnie to wszystko wiecie, ale na na wszelki wypadek piszę kilka spraw zostało uwalonych przez niedotrzymanie procedur służę wzorem wniosku i inną pomocą
  10. [quote name='magge']To ja pomogę od strony prawnej - po pierwsze złóżcie i to jak najszybciej zawiadomienie do Prokuratury właściwej miejscowo dla terenu działania sprawcy!! Napiszcie w zawiadomieniu o popełnienia przestępstwa - powołajcie sie na: art. 35 Ustawy o ochronie zwierząt!!! [LIST=1] [*]Kto zabija zwierzę z naruszeniem przepisów art. 6 ust. 1, art. 33 lub art. 34 ust. 1-4 albo znęca się nad nim w sposób określony w art. 6 ust. 2 i art. 31, podlega karze pozbawienia wolności do roku, ograniczenia wolności albo grzywnie [/LIST] Poza tym musicie wystąpić w roli świadków - weterynarz, który pierwszy zajął się pse - koniecznie też. Podajcie w zawiadomieniu wszystko co wiecie o interwencji, o której godzinie mniej więcej była (jest to ważne bo trzeba będzie odszukać notatkę f-szy z interwencji)!!!! Jeśli macie pytania jak to napisać konkretnie - piszcie na moją skrzynkę - pomogę. Jak bym mu...:mad::mad::mad::mad::mad: kilka sprzedała, to by leczył swoje siniaki... pozdrawiam.[/QUOTE] absolutnie art,35 p.2 - znęcanie ze szczególnym okrucieństwem!
  11. [CENTER] [SIZE=4] TVP3 na prośbę dogomaniaków umieściło w necie reportaż o Klamczyńskim[/SIZE] [/CENTER] [URL="http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/interwencje-jolanty-erol/wideo/pieskie-zycie-bezpanskich-czworonogow"]http://www.tvp.pl/warszawa/publicyst...ch-czworonogow[/URL]
  12. a jednak TVP3 na prośbe dogomaniaków umieściło w necie reportaż o Klamczyńskim [URL]http://www.tvp.pl/warszawa/publicystyka/interwencje-jolanty-erol/wideo/pieskie-zycie-bezpanskich-czworonogow[/URL]
  13. w tym przypadku sprawiedliwość dosięgnie te kobiety:mad:
  14. W Polsce jest ogromna nadpopulacja zwierząt domowych i choć to nie ich wina, to ludzie muszą ograniczyć ich liczbę. Byłoby idealne gdyby wszyscy właściciele kastrowali swoje zwierzaki, ale chyba wszyscy rozumieją, że to mrzonka. Jeśli istnieje schronisko gdzie nie usypia się ślepych miotów i zwierząt terminalnie chorych i gdzie nie sterylizuje się aborcyjnie, to stwierdzam. że [CENTER][U][SIZE=4][COLOR=DarkRed]pracują tam ludzie nieodpowiedzialni i źli.[/COLOR][/SIZE][/U] [/CENTER] [SIZE=4][COLOR=DarkRed] [SIZE=2]W imię uspokajania własnego sumienia mnożą bezdomność, a to postawa godna potępienia. To egoizm i brak rozsądku. [COLOR=Black][B]Pro Animals - zgadzamy się z Wami w 100%. [/B]Poważne organizacje prozwierzęce nie uprawiają takiego procederu, bo umieją spojrzeć dalej i szerzej, a nie tylko do granicy własnej posesji. Życzymy sukcesów w naciskaniu władzy lokalnej!:lol: [/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]
  15. bardzo ok, tylko jedna uwaga - poniższe zdanie jest stylistycznie koślawe: [B][COLOR=#49555b][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Tymczasem sędzia, podwładny Pani Prezes w tak bulwersującej sprawie wydaje wyrok, iż bestialskie zabijanie psów nie jest w Polsce bezprawne. [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/B] Może zmienić na takie:[B][COLOR=#49555b][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman] Podwładny Pani Prezes, [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#49555b][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]w tak bulwersującej sprawie, wydaje wyrok, z którego treści wynika, [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/B][B][COLOR=#49555b][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman]iż bestialskie zabijanie psów nie jest w Polsce karane. [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/B][COLOR=#49555b][SIZE=3][FONT=Times New Roman]i jeszcze jedno - nie powinno się stosować trzech wykrzykników, to psuje elegancję i klasę tego pisma[/FONT][/SIZE][/COLOR][B][COLOR=#49555b][B][SIZE=3][FONT=Times New Roman] [/FONT][/SIZE][/B][/COLOR][/B]
  16. [quote name='UBOCZE']A może warto byłoby też tam pisać: Biuro Poselskie Posłanki Anny Sikory ul. Sikorskiego 135 05-420 Józefów [email protected] dobry pomysł, choć w parlamentarnym kole przyjaciół zwierząt chyba jej nie ma
  17. [CENTER][SIZE=4]dziś w Faktach o 19.00 kolejna odsłona "smalcowej" sprawy z Krakowa [/SIZE][/CENTER]
  18. jest na tvn24 [url=http://www.tvn24.pl/2274079,28377,0,0,1,wideo.html]Wyrok pod psem - Wideo - portal TVN24.pl - 14.10.2009[/url]
  19. [quote name='matamata']Sama jestem ciekawa. Skąd można uzyskac tekst wyroku? Chciałabym napisać protest do prezesa sądu, ale nie znam ani nazwiska sedziego orzekającego, ani tego kto dokładnie byl w wtej sprawie oskarżonym. W temacie wątku jest "ubojnia psów" jednak juz wiemy, że nie chodzi tutaj o ubojnię czestochowską. Z materiału Faktów wynika, ze jedną ze stron był tam KTOZ. Byc moze oni dysponują pelnym tekstem wyroku.[/quote] podaj maila - prześlę Ci - mam nadzieje, że Frotka nie będzie mi miała za złe, ona jest bardzo zajęta
  20. WAŻNE!!! Józefów - na wczorajszej Radzie Miasta pan burmistrz Stanisław Kruszewski na pytanie dziennikarza czy dalej będzie współpracował z naszym "doktorkiem", odpowiedział, że doniesienia medialne to dla niego za mało i czeka na wyrok sądu. Może spróbujemy go przekonać, że skazuje psy odłowione w swoim mieście? Po co przejmować się kundlami - można być praworządnym i czekać na wyroki, empatia i zdrowy rozsądek nie są widocznie konieczne do sprawowania urzędu. tel. do sekretariatu 22 779 00 25 Urząd Miasta Józefowa ul. Kardynała Wyszyńskiego 1 05 - 420 Józefów [email protected]
  21. Dziewczyny - najwłaściwszy adres to minister sprawiedliwości - nie sąd.
  22. [quote name='matamata']Właśnie w tym celu tu weszłam. Widok pana "rzecznika sądu" mówiącego, że nie istnieje w Polsce prawo zakazujące zabijania i zjadania psów rozsierdził mnie na maksa i wywołał słowa nie do zacytowania. Jak ktoś taki może być prawnikiem, rzecznikiem sądu, urzędnikiem, na którego idą moje podatki? Podobnie zadziałały na mnie wyjątki z "wyroku w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej" mówiące, że przetapianie psów na smalec jest w Polsce uwarunkowane kulturowo. Moge podpisać jak coś będzie gotowe, mogę napisać coś sama - i tak miałam zamiar wysłać protest do prezesa tego sądu.[/quote] nie istnieje również przepis, że nie można zjeść pana rzecznika:-( ta logika powala...
×
×
  • Create New...