Jump to content
Dogomania

kahoona

Members
  • Posts

    1632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kahoona

  1. Rozmawiałam z Bajką przed chwilą, koniecznie oglądajcie reportaż w TVS. Pani odmówiła występu, ale podobno to będzie przejmujący materiał. Dostałam pismo na PW. Troszkę je wygładzimy z Bajką i zamieścimy na dogo, a Bajka (Edyta) zajmie sie resztą.
  2. ale jest po sprawie - profil zamknięty, pewnie mało kto tam dotarł, bo szybko usunęła atrakcje czekają ją z mediami - a już wiemy, że media zainteresowane
  3. koniecznie radzie pedagogicznej i dyrekcji, poza tym rodzice powinni to zobaczyć
  4. z naszą klasą jeszcze nie koniec - w której szkole ona uczy? każdy z tej szkoły powinien dostać link do filmu, bez specjalnych komentarzy
  5. [quote name='Isadora7']Prawdopodobnie, ale to było wiadome i to nie jest rozwiązanie. To raczej odkrywanie poniekąd d00py i szykowanie tej pani linii obrony. Licytowałabym się czy ona cierpi. Wg mnie wisi jej to kalafiorem.[/QUOTE] To po co molestuje Bajkę i prosi o nierobienie zamieszania, bo prace straci? I to się działo przed całą zadymą na NK. Mam nadzieję, że ma słaby dzień.
  6. usunęłaby profil nawet gdybyśmy pytali grzecznie kto jej to zrobił, że piesek umarł jedno dobrze - cierpi
  7. [quote name='Isadora7']Popieram. Nie powinno się tak robić to sprowadzanie nas do istot któe działąją instynktem, a nie rozumem. Sorry co to da jak się jej napisze epitet? Ulży? Komu? A nieprzyjemności mogą (i bywały) z tego duże. Zrozumiałabym jeszcze pytania w stylu "a gdzie teraz psiak, czy za TM", "pochwal sie jak dzisiaj wygląda" itp. [B] Byle bez epitetów. Sam opis i zdjęcia to mówi za siebie.[/B] Obraz bardziej przemawia, po bluzgach zostają za chwle tylko rzygi wybaczcie, po obu stronach. Obraz kłuje w oczy i drąży.[/QUOTE] juz po dyskusji - naczytała sie kobieta z rana
  8. [B]właśnie usunęła profil z NK życzymy pani nauczycielce miłego dnia[/B]
  9. [quote name='diana79']ja bym najchętniej wysłała do wszystkich jej znajomych opis tego dramatu i link do filmiku co o tym sądzicie?[/QUOTE] super pomysł
  10. ale ja jej życzę tego samego - niczego nie usunę i jeszcze jedno - to podobno zagorzała katoliczka we mnie nie ma ani krzty chrześcijańskiego przebaczenia niech ja szlag trafi
  11. [quote name='kakaicezar']Mój mąż zna osobę która pracuje w Zarządzie Szkół i Przedszkoli w Mikołowie, jutro będzie tam dzwonił. Bedziemy dzialać. Dam znać na forum co załatwiliśmy. a bela51 proszę o pilny kontakt telefoniczny-podałam w wiadomości[/QUOTE] brawo - czekamy!
  12. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/3364854[/URL]
  13. to niczym nie grozi - nie zablokowała dodawania komentarzy na NK - mogła przecież dopisujcie się
  14. [quote name='stonka1125']jaka ona uśmiechnięta ta pańcia na NK, mam nadzieję że to co teraz się wkoło niej porobi zetrze jej ten debilny grymasik skutecznie i na długo....... a może wiersz p.Krystyny pod zdjęciem suni na NK[/QUOTE] podałam link do dogo na jej profilu
  15. [quote name='a.piurek']A mi link nie wchodzi[/QUOTE] wchodzi bez problemu po nazwisku, trzeba być zalogowanym
  16. [quote name='wapiszon']Kahoona, jesteś odważna:))[/QUOTE] nie, wku.......na
  17. [quote name='kakaicezar']Super kahoona, dobrze, że to zrobiłaś[/QUOTE] napiszcie jej coś "miłego" niech znajomi poczytają ja jej jeszcze zaraz wstawię na profil link do tego wątku
  18. takie zdjęcie ma w profilu na NK [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5711/nowyobraz4u.png[/IMG]
  19. [quote name='Tebusa']Czy mogę prosić o link do profilu na pw?[/QUOTE] ja też poproszę - na NK posługujemy się nazwiskami, chciałabym jej podziękować, podpisując się własnym nazwiskiem
  20. drżyjcie morderczynie i chciwe baby - sprawiedliwość nadejdzie, a donosy w końcu nie pomogą dziw bierze czego to te stworzenia, bo przecież nie ludzie, moga dokonać w imię kasy udławcie się tymi pieniędzmi
  21. Dziewczyny, może spróbować usystematyzować tę akcję. Po pierwsze zróbmy listę instytucji, do których napiszemy. Po drugie napiszmy tekst. Mogę spróbować coś sklecić. Już niejednokrotnie setki maili z dogo działały cuda - np przy sprawie doktora z Wołomina. Media zrobią swoje, a dodatkowo każdy urzędnik zwróci uwagę na powtarzające się opisy tego bestialstwa, podpisane wieloma róznymi nazwiskami. Może ktoś ze Śląska mógłby poszukac adresów właściwego kuratorium, starostwa, dyrekcji, lokalnej prasy, sądu rodzinnego (czy kto tam zajmuje się rodzinami zastępczymi), sołtysa czy wójta, rady rodziców itd.
  22. na 99% Dusia jedzie w sobotę do nowego domu
  23. odpowiedzi nie będzie - to sprawdzony sposób ktoś zadaje niewygodne pytania to go zignorujmy - kiedyś mu się znudzi czy ktos monitoruje aktywność tej specjalistycznej fundacji na innych wątkach?
×
×
  • Create New...