Jump to content
Dogomania

kahoona

Members
  • Posts

    1632
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by kahoona

  1. Gagata, potwierdzam - słyszałam, bo pan Arek mówił to m.in. do mnie - twierdził, że strona jest jego
  2. [quote name='Renata5']Dzisiejszej nocy jest apogeum mrozu...ciekawe ile szczeniąt i psów dorosłych przeżyje...[/QUOTE] tam jest ponad 30 szczeniąt - nie jestem optymistką
  3. po pierwsze ustalić należy czy szczeniaki zostaną komukolwiek oddane Ewa B. i tak za chwilę będzie miała kolejne, bo je rozmnaża na handel należy rozpędzić to towarzystwo i skończyć z tą hyclowsko-małobożową spółką
  4. droga Sylwio, tłumaczenia do bani uciekaj z tego okrętu - towarzystwo masz marne i żadne zasługi z przeszłości tego nie zmienią robisz rzeczy niegodne i złe - mnie od razu nasuwa się porównanie - oddanie psów potworowi z Krężela to tak jakbyś oddała dzieci pod opiekę znanego pedofila wiem, że twoje stosunki z panią B. i panem Arkiem są więcej niż koleżeńskie wiem również, że byłaś w Krężelu - nikt, kto tam był, nie jest w stanie tego zapomnieć jesteś jedyna, która zapomniała i nie strasz nas konsekwencjami, bo to Ty je poniesiesz - i nie będzie to tylko niesława na dogo bierzesz świadomy udział w haniebnym procederze wycofaj się póki czas, szczególnie, że pewnie na tym nie zarabiasz - oni zarabiają i uwierz mi, nie wstawią się za Tobą, gdy będziesz tego poytrzebować
  5. [CENTER][SIZE=5][B]OŚWIADCZENIE[/B] [/SIZE][/CENTER] [B]W imieniu zarządów Fundacji EMIR i Stowarzyszenia ARKA oświadczamy, że od jutra podejmujemy kroki prawne przeciw pani Sylwii P., znanej na dogomanii pod nickiem Kostek. Nasze doniesienie do prokuratury dotyczyć będzie współudziału w łamaniu Ustawy o ochronie zwierząt i zbiórce środków pieniężnych bez wymaganych zezwoleń. Kwestia, którą właśnie staramy się jeszcze wyjaśnić to umocowanie pani Sylwii w strukturach Fundacji Azyl pod Psim Aniołem. Mamy nadzieję, że współpraca z katem zwierząt nie jest udziałem takiej uznanej fundacji. Jeśli pani Sylwia działa jako osoba prywatna nie ma prawa zbierać pieniędzy. Abstrahując od wątku łamania prawa skandalem jest, że jedna z nas pomaga rozmnażaczce i osobie która dla pieniędzy od lat dręczy zwierzęta. To możemy oceniać tylko w aspekcie moralnym. Najgorsze jest to, że w imieniu Azylu uczestniczyła w likwidacji Krężela, a teraz okłamuje potencjalnych darczyńców, po to, by pomagać komuś takiemu. Wstyd i hańba! Krystyna Sroczyńska - prezes Fundacji EMIR Aniela Michalik-Roehr - wiceprezes Stowarzyszenia ARKA [/B]
  6. a tutaj lista gmin pana Arka: [URL]http://www.boz.org.pl/mz/mz1.htm[/URL] firma PERRO
  7. pan Arkadiusz był tam wczoraj i prawie nas pobił, tak bronił Biedrzyckiej - to hycel, który odławia z gmin mazowieckich twierdził, że ona ma psy od niego - więc może te gminy powinny sie zająć swoimi zwierzętami pan Arek robi też adopcje - proszę bardzo jaki super hycel: [URL]http://www.adoptujpsiaka.pl/[/URL]
  8. [quote name='Madallena']a co z ta biala sunieczka? :( co Policja na to? ich zdanie jest najwazniejsze. Macie raport, co napisali? macie mozliwosc zrobienia skanow?[/QUOTE] dziewczyno, na to trzeba czasu, my próbowałyśmy ratować sunię - na bieżąco będę informować ale nie policja jest najważniejsza - ważniejsza dla prokuratora jest inspekcja
  9. [quote name='funia']MAdalenna ale ta kobieta to potwór ,jesli teraz w miare wyglądają to pewnie dopiero przyjęte albo od niedawna u niej są .[/QUOTE] najważniejszych zdjęć nie ma w moim albumie - najwięcej psów jest pozamykanych w stodołach i w prymitywnych kojcach - tam nie pozwolono nam wejść pamiętajcie, że tam jest ok 120 psów...
  10. [I][FONT=&quot]możecie skorzystać z tego poniżej, to tekst mojego pisma do Kancelarii Prezydenta, musicie tylko dopisać jakieś kategoryczne żądanie: [/FONT][/I] [FONT=&quot]Według informacji, zamieszczanych w prasie, telewizji i internecie kobieta ta od lat zajmuje się obrotem bezdomnymi zwierzętami. Organizuje pseudo przytuliska – od 2007 roku prowadziła swą działalność w pięciu miejscach: w Nowej Wsi (gmina Warka), Krężel (gm. Chynów), Maciejowice (gm. Głowaczów) i Kociołki (gm. Kozienice) i aktualnie Małe Boże (gm. Stromiec). Wszędzie stwarzała problemy lokalnym społecznościom i wszędzie złożono na nią doniesienia w związku ze znęcaniem się nad zwierzętami. [/FONT] [FONT=&quot]Ewa Biedrzycka zajmowała się psami od szeregu lat. Handlowała szczeniętami na targach miejskich, m.in. na stadionie w Warszawie i na warszawskim Paluchu, a także celowo rozmnażała psy, choć chętnie przedstawiała się jako opiekunka bezdomnych zwierząt, korzystając z pomocy i współpracy miłośników zwierząt.[/FONT] [FONT=&quot]Jej działalność rozwinęła się bardzo w 2007 roku, gdy skontaktowała się z profesjonalistami – hyclami. Oznaczało to, że zaczyna pozyskiwać środki publiczne, oferując usługi schroniskowe nie mając schroniska. Oprócz tego zawierała bezpośrednie umowy z gminami pod szyldem Przytulisko "Barnaba" w Nowej Wsi (gm. Warka). Były to [/FONT]Belsk, Chynów, Grabów, Jasieniec, Stromiec, Warka. [FONT=&quot]Pod koniec sierpnia 2008 r. trzy organizacje pro zwierzęce – w tym my – ogromnym wysiłkiem ludzkim i finansowym, zlikwidowaliśmy dwa takie nielegalne miejsca w Maciejowicach i Krężelu, gdzie rzeczona osoba zarabiała pieniądze w sposób, delikatnie mówiąc, podejrzany, wielokrotnie łamiąc ustawę o ochronie zwierząt. [/FONT] [FONT=&quot]Organizacje odebrały pani Biedrzyckiej 214 zwierząt – w większości ciężko chorych i bliskich śmierci, często w stanie agonalnym. W czasie naszej interwencji na miejscu zastaliśmy także wiele rozkładających się zwłok psów oraz martwe zwierzęta, pozamykane razem z żywymi. Były wyniszczone (niedożywione), przebywały wraz ze zwłokami innych psów, zjadały się nawzajem. Psy przetrzymywano też w malutkich klatkach bez możliwości ruchu. Zwierzęta były chore na świerzbowca skórnego i nużeńca, zapchlone, noszące ślady pogryzień i uszkodzeń ciała. Suka z otwartym złamaniem łapy umieszczona była w ziemiance. Zachowania części psów wskazywało na ewidentne znęcanie się nad nimi. [/FONT] [FONT=&quot]Miał tam miejsce potworny proceder eksterminacji zwierząt na trudno wyobrażalną, dla normalnego człowieka, skalę. Wójtowie Chynowa i Głowaczowa pokrywać musieli koszty utrzymania zwierząt do momentu zabrania ich przez organizacje. Byli ostrzegani, że Ewa Biedrzycka działa nielegalnie i przywozi na ich teren dziesiątki psów. Nie zareagowali w porę i potem mieszkańcy gminy ponosić musieli koszty, bo pani Biedrzycka zniknęła.[/FONT] [FONT=&quot]Były pracownik pani Wiesławy Ewy Biedrzyckiej, przed kamerami TV Polsat, co mogli zobaczyć wszyscy Polacy, zeznawał, jak pani Wiesława Ewa Biedrzycka sama uśmiercała psy. Wchodziła do boksu, podawała wybranym przez nią psom jakiś zastrzyk, a jemu kazała zakopywać zwłoki. [/FONT] [FONT=&quot]Od listopada 2008 Biedrzycka zamieszkała w Kociołkach, gmina Kozienice, skąd musiała się wyprowadzić ze względu na protesty mieszkańców. Dla zacierania śladów swojej działalności poszukiwała kolejnych gospodarstw do wynajęcia, np. w gminie Wojsławice w pow. chełmskim, woj. lubelskie. W telewizji POLSAT wyemitowano kilka miesięcy temu reportaż o jej działalności i pokazujący wykopywanie nieżywych zwierząt, które prawdopodobnie zabiła. [/FONT] [FONT=&quot]W kwietniu 2009 roku doniesiono nam, że w Krężelu dokonywano również masowych eksterminacji, mordując zwierzęta w okrutny sposób. W asyście policji i powiatowego lekarza weterynarii z Grójca dokonano ekshumacji – materiały te zostaną dołączone do sprawy w Grójcu. W Maciejowicach, na terenie schroniska znaleźliśmy również zwłoki zamordowanych, prawdopodobnie siekierą, psów. [/FONT] [FONT=&quot]W Sądzie Rejonowym w Grójcu rozpoczęła się w listopadzie sprawa karna przeciw tej pani, o znęcanie się nad zwierzętami, w Kozienicach prowadzone jest dochodzenie w tej samej sprawie, w Wołominie – skąd zabiera psy – złożono na nią kolejne doniesienie. Dodatkowo powiatowi lekarze weterynarii z Grójca, Kozienic i Białobrzegów wszczęli postępowanie o prowadzenie nielegalnych schronisk.[/FONT] [B][FONT=&quot]Mamy nadzieję na sprawiedliwy wyrok, ale ciągle borykamy się z niemożnością powstrzymania działań tej kobiety. W Małym Bożym psów ciągle przybywa, Biedrzycka rozmnaża i handluje na bazarach, według informacji, którą sama przekazała inspektorom z powiatowego inspektoratu, gotuje zamarznięte na śmierć szczenięta i karmi nimi dorosłe psy. Twierdzi, że to jej prywatne zwierzęta i psy przekazane przez Fundację Sfora. Pomimo złożonych na nią doniesień, sprawy karnej w toku i cyklicznych kontroli, nie zamierza zaprzestać tej działalności. Kpi sobie z prawa, organizacji i wymiaru sprawiedliwości. Niestety, dalej dręczy zwierzęta i znęca się nad nimi.[/FONT][/B]
  11. [quote name='carolinascotties']poryczalam sie... z bezsilnosci...ze zlosci... nie chce sie wierzyc, ze ludzie moga byc tak krotkowzrocvzni- ze ci, ktorzy tam pojechali nie zabrali wszystkich psow... musimy cos zrobic!!![/QUOTE] nam ledwo udało sie zabrać jedną sunię jedyne co można zrobić to zmusić powiatowego do odebrania zwierząt w trybie art. 7.1 ale tam jest ich ponad setka - większość od mazowieckich hycli, trochę od niesławnej fundacji SFORA
  12. więcej zdjęć z opisami w komentarzach tutaj: [URL]http://picasaweb.google.pl/fundacja.emir/MaEBoze2010ZeZnakiemWodnym?authkey=Gv1sRgCIjb_5Ctsrfr7AE[/URL][URL="http://picasaweb.google.pl/fundacja.emir/MaEBoze2010?authkey=Gv1sRgCNLA3oDY_oXqfw&feat=directlink"] [/URL]
  13. [quote name='Vectra']ten agresywny pijak właśnie mi tu pasuje , do tych zdjęć ..... śledze ten wątek od początku ... w głowie mi się nie mieści - miłość tej osoby do psów... pechowo to jeszcze mojej imienniczki[/QUOTE] to nie jest twoja imienniczka - naprawdę to Wiesława, na drugie Ewa - Ewa lepiej brzmi
  14. [quote name='Vectra']ten agresywny pijak właśnie mi tu pasuje , do tych zdjęć ..... śledze ten wątek od początku ... w głowie mi się nie mieści - miłość tej osoby do psów... pechowo to jeszcze mojej imienniczki[/QUOTE] wiem z pewnych źródeł, że największą nienawiścią darzyła bulowate, szczególnie amstafy - od razu były zabijane - spojrzałam na twój podpis i mi sie przypomniało
  15. [quote name='Vectra']Macie pewność , że ta suńka była pogryziona ? te ślady na szyi , to nie wygladają na ślady po zębach , przynajmniej na zdjęciach .... co to za babsko :( wyć się chce[/QUOTE] to niestety pogryzienia... i to polane woda ze studni leżała w kojcu na mrozie dwa dni i umierała, wykrwawiając się jesli nie zauważyli jej stanu to przypuszczam, że i nie karmili przez ten czas tam tak jest jeden agresywny pijak z siekierą i mróz
  16. dziewczyny, zróbcie banerek - ja nie potrafię - niech tu przyjdzie więcej ludzi
  17. sunia chwilę po śmierci [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/7939/78825978.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8194/40911964.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/803/11454633.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6126/84877191.jpg[/IMG]
  18. walczę z nią 2 lata - mamy w trakcie sprawę w sądzie za Krężel, zamordowała setki zwierząt [B]prosze Cię o milczenie, albo poznaj temat zanim napiszesz jakąś kolejną bzdurę[/B]
  19. sunia WINA, która już nie żyje, bo była pod "opieką" Ewy B. [IMG]http://img37.imageshack.us/img37/5566/11728757.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/9464/171z.jpg[/IMG] [IMG]http://img714.imageshack.us/img714/4239/91801647.jpg[/IMG]
  20. bardzo wygłodzona suka ze szczeniakami - prosiła o jedzenie [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/4070/68195096.jpg[/IMG] [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/1254/31316690.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4303/37821540.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/8138/81233463.jpg[/IMG]
  21. nikomu nic nie wyda - chyba, że zapłacisz, ale ona handluje w internecie i na bazarach - tam nikt nie przyjeżdża jeśli chcecie coś zrobić weźcie się za powiatowego weta, starostę, policję i gminę Stromiec - setki maili mogą pomóc ja, niestety, nie znajde już na to czasu - zorganizujcie to jakoś za chwile reszta zdjęć i nieżyjąca sunia
  22. szczeniak próbujący jeść zamarznięte na kość jedzenie [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/2562/58352630.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7390/69635144.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/7727/42880218.jpg[/IMG] [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/2091/64535416.jpg[/IMG]
  23. suka, której nie udało nam się zabrać [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/2847/15022013.jpg[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/[img]http://img442.imageshack.us/img442/6782/11897143.jpg[/IMG] [IMG]http://img194.imageshack.us/img194/2104/52205177.jpg[/IMG] [IMG]http://img716.imageshack.us/img716/1717/63422592.jpg[/IMG] [IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2108/70300209.jpg[/IMG]
  24. [B]Wczoraj razem z ARKĄ ponownie podjęliśmy interwencję w "schronisku" okrutnej Ewy B. w miejscowości Małe Boże, gmina Stromiec. Choć udało nam się skutecznie zablokować jej starania o pozwolenie na schronisko, dochodowa działalność i męczenie zwierząt rozwija się jak w Krężelu. Gospodarstwo z rozwalającymi się budynkami, pijany agresywny i prymitywny osobnik z siekierą jako opiekun zwierząt, budy, łańcuchy, mnóstwo szczeniąt i choroby. Pomimo obecności policji na teren wpuszczono tylko funkcjonariuszy i pracowników inspekcji weterynaryjnej. Najbardziej winny jest powiatowy inspektor z Białobrzegów - od pół roku zmuszamy go do działania - wczoraj ważniejsze było przyjmowanie mebli niż przyjechanie na miejsce. Jego pracownicy nie robią nic bez jego zgody. Dając wywiad do telewizji pan inspektor nie zapomniał natomiast wychwalać, ile to on zrobił. [U]Wszystkie psy były głodne - wody nie było w ani jednej misce! Na terenie nie było ŻADNYCH ZAPASÓW JEDZENIA, A JEST TAM PONAD 100 PSÓW W TYM PONAD 30 SZCZENIĄT NA HANDEL![/U][/B][B] I znów sytuacja się powtórzyła - policja nie znająca podstawowych przepisów i bezradność inspektorów PIW. Po jakimś czasie przyjechała Ewa B. i słynny mazowiecki hycel, który własną piersią bronił jej i posesji przed nami. Zrobiliśmy sporo zdjęć nakręciliśmy materiał filmowy. Po kilku godzinach przepychanek udało nam się zabrać potwornie pogryzioną dwa dni wcześniej sunie, porzuconą na mrozie. W międzyczasie zamarzł wygłodzony szczeniak, który też miał byc zabrany, nie wydano nam bardzo chorej suki (podobna do podhalana suka na zdjęciach), ponieważ pani weterynarz z inspekcji nie mogła się zdecydować, jak bardzo jest chora. Zabrana przez nas sunia, pomimo wysiłków lekarzy i po 5 godzinach walki o jej życie zmarła na moich oczach. Zdjęcia poniżej. Ewa B. gdy już wiadomo było, że musi ja oddać, próbowała zatrzeć ślady - wykąpała biedną, wyziębioną do 34 st. sukę w zimnej wodzie, żeby usunąć krew. Przyśpieszyła jej śmierć. Sunia, jeszcze w lecznicy, dostała na imię WINA. [U]Po winie nadejdzie kara, to nasza obietnica.[/U] Sunia pomoże nam po śmierci - od poniedziałku machina sprawiedliwości dostanie kilka nowych zadań. [IMG]http://www.dogomania.pl/[img]http://img695.imageshack.us/img695/6538/27315086.jpg[/IMG][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/6782/11897143.jpg[/IMG][IMG]http://img715.imageshack.us/img715/9272/57466401.jpg[/IMG][IMG]http://img682.imageshack.us/img682/1165/66303651.jpg[/IMG][IMG]http://img695.imageshack.us/img695/6538/27315086.jpg[/IMG][/B]
  25. nowe zdjęcia na forum Emira, zaraz podeślę link [URL="http://emir.eev.pl/viewtopic.php?p=8610#8610"] [/URL]
×
×
  • Create New...