-
Posts
1632 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by kahoona
-
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Bajką przed chwilą, koniecznie oglądajcie reportaż w TVS. Pani odmówiła występu, ale podobno to będzie przejmujący materiał. Dostałam pismo na PW. Troszkę je wygładzimy z Bajką i zamieścimy na dogo, a Bajka (Edyta) zajmie sie resztą. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
ale jest po sprawie - profil zamknięty, pewnie mało kto tam dotarł, bo szybko usunęła atrakcje czekają ją z mediami - a już wiemy, że media zainteresowane -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
koniecznie radzie pedagogicznej i dyrekcji, poza tym rodzice powinni to zobaczyć -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
może i racja -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
z naszą klasą jeszcze nie koniec - w której szkole ona uczy? każdy z tej szkoły powinien dostać link do filmu, bez specjalnych komentarzy -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Prawdopodobnie, ale to było wiadome i to nie jest rozwiązanie. To raczej odkrywanie poniekąd d00py i szykowanie tej pani linii obrony. Licytowałabym się czy ona cierpi. Wg mnie wisi jej to kalafiorem.[/QUOTE] To po co molestuje Bajkę i prosi o nierobienie zamieszania, bo prace straci? I to się działo przed całą zadymą na NK. Mam nadzieję, że ma słaby dzień. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
usunęłaby profil nawet gdybyśmy pytali grzecznie kto jej to zrobił, że piesek umarł jedno dobrze - cierpi -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7']Popieram. Nie powinno się tak robić to sprowadzanie nas do istot któe działąją instynktem, a nie rozumem. Sorry co to da jak się jej napisze epitet? Ulży? Komu? A nieprzyjemności mogą (i bywały) z tego duże. Zrozumiałabym jeszcze pytania w stylu "a gdzie teraz psiak, czy za TM", "pochwal sie jak dzisiaj wygląda" itp. [B] Byle bez epitetów. Sam opis i zdjęcia to mówi za siebie.[/B] Obraz bardziej przemawia, po bluzgach zostają za chwle tylko rzygi wybaczcie, po obu stronach. Obraz kłuje w oczy i drąży.[/QUOTE] juz po dyskusji - naczytała sie kobieta z rana -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[B]właśnie usunęła profil z NK życzymy pani nauczycielce miłego dnia[/B] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='diana79']ja bym najchętniej wysłała do wszystkich jej znajomych opis tego dramatu i link do filmiku co o tym sądzicie?[/QUOTE] super pomysł -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
ale ja jej życzę tego samego - niczego nie usunę i jeszcze jedno - to podobno zagorzała katoliczka we mnie nie ma ani krzty chrześcijańskiego przebaczenia niech ja szlag trafi -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakaicezar']Mój mąż zna osobę która pracuje w Zarządzie Szkół i Przedszkoli w Mikołowie, jutro będzie tam dzwonił. Bedziemy dzialać. Dam znać na forum co załatwiliśmy. a bela51 proszę o pilny kontakt telefoniczny-podałam w wiadomości[/QUOTE] brawo - czekamy! -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[URL]http://nasza-klasa.pl/profile/3364854[/URL] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
to niczym nie grozi - nie zablokowała dodawania komentarzy na NK - mogła przecież dopisujcie się -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='stonka1125']jaka ona uśmiechnięta ta pańcia na NK, mam nadzieję że to co teraz się wkoło niej porobi zetrze jej ten debilny grymasik skutecznie i na długo....... a może wiersz p.Krystyny pod zdjęciem suni na NK[/QUOTE] podałam link do dogo na jej profilu -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='a.piurek']A mi link nie wchodzi[/QUOTE] wchodzi bez problemu po nazwisku, trzeba być zalogowanym -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='wapiszon']Kahoona, jesteś odważna:))[/QUOTE] nie, wku.......na -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='kakaicezar']Super kahoona, dobrze, że to zrobiłaś[/QUOTE] napiszcie jej coś "miłego" niech znajomi poczytają ja jej jeszcze zaraz wstawię na profil link do tego wątku -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
takie zdjęcie ma w profilu na NK [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/5711/nowyobraz4u.png[/IMG] -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tebusa']Czy mogę prosić o link do profilu na pw?[/QUOTE] ja też poproszę - na NK posługujemy się nazwiskami, chciałabym jej podziękować, podpisując się własnym nazwiskiem -
MATRIX - mroczna tajemnica wieluńskiej Fundacji Zwierzyniec
kahoona replied to Odi's topic in Fundacje i stowarzyszenia
drżyjcie morderczynie i chciwe baby - sprawiedliwość nadejdzie, a donosy w końcu nie pomogą dziw bierze czego to te stworzenia, bo przecież nie ludzie, moga dokonać w imię kasy udławcie się tymi pieniędzmi -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
kahoona replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny, może spróbować usystematyzować tę akcję. Po pierwsze zróbmy listę instytucji, do których napiszemy. Po drugie napiszmy tekst. Mogę spróbować coś sklecić. Już niejednokrotnie setki maili z dogo działały cuda - np przy sprawie doktora z Wołomina. Media zrobią swoje, a dodatkowo każdy urzędnik zwróci uwagę na powtarzające się opisy tego bestialstwa, podpisane wieloma róznymi nazwiskami. Może ktoś ze Śląska mógłby poszukac adresów właściwego kuratorium, starostwa, dyrekcji, lokalnej prasy, sądu rodzinnego (czy kto tam zajmuje się rodzinami zastępczymi), sołtysa czy wójta, rady rodziców itd. -
Didi - mała dzielna matka MA DOM, zostaje w DT
kahoona replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
na 99% Dusia jedzie w sobotę do nowego domu