[quote name='Mysia_']i co niteczko z tym Twoim urlopem? :evil_lol:
Ibisio przypomina o sobie ;)[/quote]
Że tak powiem, nici :evil_lol: z urlopu, jak na razie. Samochód się rozsypał :-( i nie wiadomo, czy nie skończy się zakupem innego. Dobrze, że urlop mam trochę dłuższy, to może jeszcze gdzieś wyjadę. Chciaż gdzieś w Polskę. Na razie będę zaglądała do Ibiska i innych psiaków.