Jump to content
Dogomania

niteczka

Members
  • Posts

    764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niteczka

  1. A no trza, ale goście dopiero wyszli, więc dopiero teraz mogę po Dogo pobuszować.:eviltong:
  2. Cioteczki, tak wcześnie idziecie spać?:evil_lol:
  3. Popieram przedmówczynię. Kombinuj cioteczko, kombinuj:evil_lol:
  4. [quote name='marysia55']najfajniejsze zuzliczku jest to, że inne cioteczki nie wiedzą o co chodzi :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote] A cóż to cioteczki przed nami skrywają?:razz:
  5. Jaka śliczna mordka:lol:
  6. Nie ma szczęscia, jak wiele takich biedulek.:-(
  7. Jaka śliczna piegowata suczka:lol:
  8. [quote name='Sabina02']Przez pomylke wyroznilam kodem od Niteczki Alegratke Mongolka zamiast Redisia: :oops: [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/638595_czekam_juz_9_lat_dlaczego_nikt_mnie_nie.html"]Alegratka[/URL][/quote] Masz odpuszczenie grzechów ciocia. ;) Niech chłopakowi się poszczęści.
  9. Jaka piękna psinka!
  10. No proszę, błotniak w akcji. Piękny!
  11. [quote name='Gonia13']Ciotka ja tu jeszcze ze świeżo malowanymi szponami siedzę na forum:user: a za 3 godzinki jadę na wesele. Jakbyś widziała jak wyglądam to byś padła:diabloti:. To trzeba być mną żeby nie wytrzymac i jeszcze włączyć kompa zamiast się stroićjak niektóre dziewczyny... Jeszcze w dresach siedzę:evil_lol:[/quote] A np. laptopa można zabrać ze sobą na wesele i w przerwach w tańcach, hop na Dogo, aby być na bieżąco, oczywiście:eviltong:
  12. Postaram się w najbliższym czasie wyróżnić psinkę na alegratce.
  13. [quote name='Mysia_']oczywiście, że ze mną :cool3: A o której Wam rano pasuje? Może być np. o 9? Schronisku znajduję się w Zabrzu - Biskupicach na ul. Bytomskiej 133 :cool3: Aha, w schronisku jest legowisko, które Gabi dostała od Bjutki, może je odrazu tez zabierzecie? ;) Gabi to jest bardzo towarzyskie stworzenie :loveu:[/quote] O widzę, że Gabi, to panna z posagiem :lol:
  14. [quote name='Mysia_']niteczko chyba tylko my :roll:[/quote] Dobre chociaż to:shake:. Jak się ma nasz piękny piegusek?
  15. Ciociu Sabinko, cieszymy się, że wróciłaś. Masz pw:razz:
  16. Nikt nie zagląda do Ibiska:mad:
  17. Nie wiem, czy ciocia Sabinka dołożyła Dina do kajtusiowej alegratki.
  18. [quote name='__Lara']Nie wiem czy się Zumiś z tego cieszy :cool3::cool3::cool3::eviltong:[/quote] Tutaj chyba są same ciotki, dlatego żadnego współczucia:diabloti:
  19. Wyróżnić! :lol: Mam już kody, tylko do Sabinki muszę napisać. Zrobię to późniejszym wieczorkiem.
  20. Qurcze, to nie hotelik, tylko psie przedszkole. A leżakowanie też jest:evil_lol:? Na poważnie, to dzisiaj poszła moja wpłata.
  21. [quote name='Michal_Kubusiowy']Zdjęcia specjalnie dla Cioteczek.:)[/quote] Cudna Pańcia, cudne pieski :lol:
×
×
  • Create New...