[quote name='Bjuta']Absolutnie! Medal się należy i to złoty... A może Psitul powinien przyjąć jeszcze kogoś do pracy - choć na pół etatu, bo to trochę niewolnictwem pachnie... :roll:[/quote]
Słuchaj Bjutka, powiedz mi na ucho. To już Mysię łańcuchem przykuli w tym schronisku? :evil_lol: