Jump to content
Dogomania

niteczka

Members
  • Posts

    764
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by niteczka

  1. Wyobrażam sobie, ile to mogło kosztować. :p Może z powodu kryzysu dołożyli jeszcze parę procent (?)
  2. Mieszkanko z wypasem :evil_lol:
  3. Dołączam sie do trzymania kciuków.
  4. Ale cudo! Piękne są te kropy na mordce. I nikt go nie chce?:shake:
  5. Właśnie, poprosimy o informacje, jak się czuje.
  6. Czy okupacja pieńka trwa dalej?
  7. [quote name='Bjuta']Cudne foteczki naszego spurcus flamma![/quote] No proszę, przy okazji bezpłatne lekcje łaciny. Czego to na Dogo można się nauczyć! ;)
  8. [quote name='Bjuta']Absolutnie! Medal się należy i to złoty... A może Psitul powinien przyjąć jeszcze kogoś do pracy - choć na pół etatu, bo to trochę niewolnictwem pachnie... :roll:[/quote] Słuchaj Bjutka, powiedz mi na ucho. To już Mysię łańcuchem przykuli w tym schronisku? :evil_lol:
  9. O i znowu groźby. Chyba już się nie boimy :p
  10. Ojej, a ja dzisiaj o nim myślałam! Śliczny Oskarku [*] :-(:-(
  11. I teraz nie wróci do budy :evil_lol:
  12. No proszę. Jednak skorzystała ze słoneczka :multi:
  13. Oj, trzymamy, trzymamy. Trochę to w pracy przeszkadza :evil_lol:
  14. [quote name='xmartix']Niteczko dziękujemy - jak nie masz konta to Ci wyślę na pw, nie masz? Monika bylibyśmy (my i Zumi) wdzięczni wszyscy[/quote] Moja wpłata pójdzie jutro. Nastawiona jest na 28-go każdego miesiąca :lol:
  15. Fajny program, no i na kanapach można sobie posiedzieć ;)
  16. Widzę coraz większy ruch u Gabi :lol:
  17. [quote name='fizia'] [URL="http://www.picturesanimations.com/smileys/16/1193378111-858.gif"][SIZE=5][COLOR=#ff00ff][/COLOR][/SIZE][/URL] W tym momencie czeka 5 suń [URL="http://img223.imageshack.us/i/250809schronisko015.jpg/"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/9378/250809schronisko015.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Ale piękne to zdjęcie :lol::lol: Można je zatytułować "sunieczki w kolejce po domek"
  18. Gabi nie ogląda się już na PZU (zresztą słusznie), ale liczy na II-gi filar :evil_lol::evil_lol: Czy jakaś cioteczka jeszcze się dołoży?
  19. [quote name='xmartix']Niteczko dziękujemy - jak nie masz konta to Ci wyślę na pw, nie masz? Monika bylibyśmy (my i Zumi) wdzięczni wszyscy[/quote] Nie nie mam.
  20. Najważniejsze, że idzie ku lepszemu:lol:
  21. No dobra ciotki, dołożę swoje 20 PLN.
  22. Najważniejsze, że psina omotała:evil_lol: Czekała tyle, to i jeszcze trochę poczeka.
  23. O widzę, że cioteczka banerkowa się znalazała.
  24. Nie mam pojęcia, czy któraś z ciotek na tym wątku, taką umiejętność posiada(?)
×
×
  • Create New...