na tej wystawie wystawialam Vata i jak powiedzial sedziaSV,"dal by mu, z wielka przyjemnoscia ocene doskonala, gdyby Vat mial korung "!
Takie sa przepisy SV.
a wlasnie ta ocena sedziego SV jest mu do korungu,ktory zrobi w lipcu, potrzebna !!
Sedzia docenil urode Vata :lol:, docenili ja rowniez co niektorzy hodowcy .
A juz chodzenie i bieganie przy nodze bez linki, majsersztyk !!
Dostali brawa!!