Jump to content
Dogomania

dorplant

Members
  • Posts

    947
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by dorplant

  1. [quote name='arrakis']i że będzie mógł pobawić się z pozorantem:cool3:. Dorplant - uważaj na kręgosłup ( od noszenia klocusia po schodach to może dysk wyskoczyć):cool1:.[/quote] na razie praca Dicka z pozorantem to dla mnie futurystyka, za trzy tyg. sie okaze jak sie zrasta i czy bedzie trzeba usunac srubke z lokcia. tak arrakis, "czuje " w kregoslupie ciezar mojego "kretino":razz:, oj czuje .
  2. dzieki AM dziekuje wszystkim!!
  3. chorowitek :loveu:czuje sie calkiem niezle , zzarl 0,5 kg wolowiny z ryzem, duzo pije i sika :razz:,z czym ma klopoty bo zle mu sie stoi na trzech lapach a o wychodzeniu po schodach moze tylko pomazyc(nosze go :roll:na dwor). Ale z godziny na godzine jest coraz silniejszy :p.
  4. [quote name='Juliusz(ka)']Mam pytanie i prośbę... Czy ktoś z Was orientuje się może gdzie/w jakiej klinice/ w Berlinie najlepiej zrobić prześwietlenie bioder/barków? Zależy mi na możliwości cyfrowej obróbki zdjęć; niestety Wrocław ciągle 'w remoncie':angryy: i nie wiedzą jak długo to jeszcze potrwa... a nas czas goni strasznie:sad: z góry dzięki, Kasia i Jago[/quote] ja robilam zdjecia w klinice w Gerliz ayshe usiskaj dziadka (shado wiosna idzie dziadku ,trzymaj sie :p), Nanami we Wrocku dr Biezynski robi wiazadla, jak czekalam na odbior Dicka widzialam labka po operacji . asher trzymam kciuki bardzo mocno !
  5. [quote name='FigabaS']Ale na pewno dużo czyta, podziwia Twoją determinację i życzy jak najlepiej Tobie i pieskowi :)[/quote] dokladnie tak !!!!!!
  6. a ja mam pytanko ,w ktorej dobie po operacji Foksowi sie poprawilo ? i kedy zaczal jesc?
  7. [quote name='nenemuscha']Ano niezły z niego lekarz..i fajny gośc..Trzeba było dac jakoś znac..może moglibyśmy jakos we Wrocku pomóc.[/quote] dzieki ale resztki mojego "rozsadku" skierowane byly na "trafic do kliniki "..........poza tym zero konstruktywnego myslenia :razz:,dobrze ze kumpela ze mna pojechala ..... Axusia musi byc dobrze ,teraz to musi !!!!
  8. zakladam ten watek zeby nie "zasmiecac "tego o wystawianiu . dziekuje za wsparcie duchowe . Dick juz w domku "posrubowany ",jeszcze odsypia nie widzial jeszcze swojego opatrunku :shake: ,kurcze bedzie kino jak zobaczy:diabloti: ale najwazniejsze ze juz staw poskladany i nie wyje z bolu .bo te 1,5 dnia czekania bylo straszne. Dr Biezynski z Akademii wet. we Wroclawiu jest niesamowity, kurcze uwielbiam faceta:loveu::loveu: za to ze zajal sie moim psem , "wcisnal go" pomiedzy jedna operacje a druga.:multi: wiem ze czekaja mnie jeszcze ciezkie dni ,pilnowanie psa i noszenie go (37 kg)na siusiu ,ale co tam ............teraz nic nie jest mi straszne. najgorsza byla pierwsza diagnozaw moim miescie " lokiec pogruchotany, nikt sie tego nie podejmie skladac.......":-(,to byl szok ........... jak dobrze pojdzie Dick wroci do sprawnosci ,nie sportowej ,sportowcem to ten pileczkowy kretyn nigdy nie byl:evil_lol:,ale psiej
  9. podskoczyl na treningu , jakies niecale 50 cm od ziemi i musial spasc na wykrzywiona lape, a troche wazy, i trachnelo :-(:-(:-(
  10. dzieki Nanami :p, sprawilas mi przyjemnosc tymi fotkami, tym bardziej ze moj ukochany pies Dick wczoraj polamal sobie fatalnie lokiec(oderwany klykiec itd...) i czekam z nim na jutrzejsza operacje we Wroclawiu u dr.Biezynskiego :-(:-(,tak wiec nastroj mam fatalny:-( i raczej nie mam glowy do niczego .teraz zasnal wreszcie i mam sekunde odpoczynku.
  11. [quote name='Psiutka380']Jak jest temat Onkowe zakupy to może poradzicie mi jaki mam kupić szampon, odżywkę i nabłyszczacz na wystawę?[/quote] Szampon ,odzywka ,nablyszczacz????:crazyeye::crazyeye: dla yorka to i owszem,ON-ek sie powinien sam z siebie blyszczec;) .Po opadnieciu blotka treningowego oczywiscie .:razz::evil_lol: Dobra karma to podstawa.
  12. [quote name='AM']Dzięki wszystkim za gratulacje :loveu: arrakis, Ślady były ciężkie bo warunki tragedia: wiatr straszny i podłoże typu klepisko a jeszcze niedaleko biegające pieski... Reszta nie jest trudna. kolejna osoba mowi ze slad byl ciezki .........;),hi hi hi slad uczy przewodnika pokory ;)!! Gratulki jeszcze raz:lol: !!!!!dla "Ciastowego "!!
  13. Psiutka380 hodowca od ktorego masz szczeniaka jest jednym z lepszych wystawiajacych w Polsce ,nie rozumiem czemu poprostu nie zwrocisz sie do niego z tymi wszystkimi pytaniami :crazyeye:, tylko szukasz w necie ?
  14. [quote name='Nanami']Kurde no, miałam Cie dorwać, bo w stresie przeszkadzać nie chciałam :diabloti: a jak juz nadszedł spokój, toście sie zmyli :lol: Ale relacja foto jest :cool3:[/quote] Taaa owczarkarzowi, w stresie, niebezpiecznie przeszkadzac:evil_lol::evil_lol:. A wogole zadnego zdjecia nie zrobilismy :-(:-(, ani jednego nie mamy :shake:. gdyby ktos przypadkiem .............cos nam pstryknal :razz:,to please :p ps. na temat samej wystawy .i sedziowania .....hmmmmm lepiej sie nie bede wypowiadac,Arsunia najlepiej pokazala swoj stosunek do niej ,najpierw sobie usiadla i sie drapala za uchem potem ziewala :lol:.
  15. [quote name='lisica']Jak cosik będzie wiadomo to pisz[/quote] jest lepiej ,dostal zastrzyki i tablety i humorek calkiem calkiem , jade bo mam jeszcze po drodze do Katowic dwa dni treningu :p, tylko Barus sobie nie pogryzie :-(,ale "dziewczynki " tak !!!
  16. kurde no i klops Baru chory ,wymiotuje :-(:-( jade do weta
  17. [quote name='Nanami']Nie martw sie, udokumentujemy to na żywo :loveu:[/quote] hmmmm na zywo mowisz...........udokumentujecie :oops::oops::oops: mam nadzieje ze blotko trenigowe ,juz z psow opadnie i nie bedzie obciachu :oops::oops:
  18. prosze w niedziele od rana trzymac za mnie ( w domysle za moje misiaczki)kciuki:p,teraz okaze sie czy niemcy mowiac ze "ON-ek biega sama anatomia ", bez przygotowania w ringu, maja racje .:evil_lol::evil_lol: oby mieli :razz:
  19. [quote name='BeataSabra']Kuście kuście. W końcu do kompletu do owczarka sobie dokupię :evil_lol:[/quote] dobry tok myslenia ....:evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:........., bardzo dobry :multi:
  20. [quote name='Mokka']Fajny sucz :loveu:. Czy ja dobrze widzę, że ona z lekka łysawa? Takie lubię :multi: i te uszy - nie przymierzając, jak mój Lełon :lol:.[/quote] lysawa ,zaraz lysawa ........ normalny sucz:diabloti: pewnie cieczke miala to wylysiala :eviltong: jak to synek nie pracuje ??/
  21. zobacz post 1362 filmy ,tam jest rozkrecanie i nauka chodzenia przy nodze . pare postow wczesniej efekty takiej nauki obejzyj i poprobuj :p
  22. [quote name='monisieczka']a nie salutuja?[/quote] :shake: boja sie salutowac:diabloti:
  23. trzymam kciuki za Foksa!!!!!
  24. jejku jakie wygodne te buciory !!!!:loveu: brzydkie ale suuuper wygodne !!! i skarpety cieplutkie :loveu:.
  25. [quote name='Mokka']A może w robocie? :angryy:[/quote] no tak :razz:,sorki nie chcialam draznic :p, dobrze ze nie wspomnialam ze ja tez zaraz na slad jade
×
×
  • Create New...