dorplant
Members-
Posts
947 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by dorplant
-
Wrzucam wam, ku pokrzepieniu, wyniki zawodow IPO w Gdansku :p!! Ja tam bylam i to wszystko widzialam na wlasne oczy i jeszcze w szoku jestem !! IPO1: 1. Kustmarken's Amir, ON, przew. Marcin Królikowski: 91-57-66=214 pkt. 2. Dano Zamat, ON, przew. Tomasz Stocki: 59-56-73,5=188,5 pkt. 3. Era Wroni Kąt, ON, przew. Krzysztof Szczypior: 90-58-16,5=164,5 pkt. 4. Bronko z Adamovho Dvora, ON, przew. Andrzej Żaczek: 0-68,5-74=142,5 pkt. 5. Wildo Egidius, ON, przew. Krzysztof Ziemniewicz: 0-61-68=129 pkt. 6. Xawir Scutum, ON, przew. Andrzej Żaczek: 0-45,5-51=96,5 IPO3: 1. Vat Cevaro, ON, przew. Sławomir Kawka: 20-85,5-74=179,5 pkt.
-
BRAWO !!! Chita :multi:!!
-
ja tyz spadam do Sopot ogladac zawody :lol:, jak wroce zdam relacje !
-
oooooooo:crazyeye:ayshe sie obudzila ze snu zimowego :lol::lol:
-
My shooting star czyli Yasmina Guapass- Urodzinowy film
dorplant replied to Axusia's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Axusia'] Aha, jeszcze jedno w niedziele Malutka pozna Sławka Kawke i Dorote Stawicką z czego sie bardzo ciesze :loveu:[/quote] a ty twoja mala poznacie Arse na zywo bo chyba ja wezme ze soba . -
[quote name='arrakis']To ile jeszcze czasu będzie miał "dozór rodzicielski" zanim będzie mógł wariować?[/quote] wariowac to jeszcze dluuugo nie bedzie mogl:-(,scisly nadzor jeszcze tydzien i zdjecie gipsu (tylko miekki opatrunek),potem ok tygodnia i zdjecia lokcia ,jak sie zroslo .i potem albo wyjecie srubki z kosci albo zostanie ze srubka .Ale tak wariowac ,tak naprawde wariowac to juz nigdy nie bedzie mogl :shake:.tylko pod kontrola bieganie ,plywanie .Zadnych skokow ,zadnych zrywow :shake:.Pozorancika juz nigdy nie zobaczy :shake:Ale spoko slady moze robic :pi PT w truchcie :p. Dick :loveu:juz niestety najmlodszy nie jest, 8-roczek mu "leci"!Gdyby byl mlody, to pewnie, po rekonwalescencji, moglby wrocic do pelnej formy .
-
lisica gdybys mieszkala blizej .............to spoko :lol:
-
mch, no wiesz............ sila woli :evil_lol::evil_lol: na szczescie mam tylko 2 x po trzy schodki :lol:,ale bylo ciezko :razz: na szczescie kretino juz sam smiga i tylko kontroluje zeby nie za szybko :p
-
nie moge polecic hodowli DON ,bo dla mnie nie jest to hodowla :-(. w wielu hodowlach ON rodza sie dlugowlose szczenieta, wystarczy wejsc na Jacentusa i poszukac.lub w necie poszukac wilczastych rodzicow i zlozyc zapytanie do hodowcy o dlugowlose szczenieta . np.hod. Brawos ma wilczaste. ps. zeby nie bylo ,lubie DON-ki sama mam jednego ale jestem przeciwna rozmnazaniu ich !
-
dzieki za kciuki :p opatrunku jednak nie zmieniono bo ten zalozony przez Pania Marzenke jest suuuper, szwy pozniej beda zdjete razem z gipsem i bedzie mial Dickus tylko miekki opatrunek na nodze .ale to za tydzien .
-
nikt rozsadny nie rozmnaza DON-kow . i tak bardzo duzo DON-kow rodzi sie po ON-kach . prawde powiedziawszy ON-ek to nie niedzwiedz ani kaukaz i nie ma byc olbrzymi tylko sredni .wzorzec a nie moda :cool1:sie liczy .
-
noi fajowo ze Hamraty ma zajecie ktore i jemu i panci sie podoba, a pozorancika to pokocha pewnikiem :cool3::evil_lol:, a z kim w koncu pracujesz lisica ??
-
Dick dzis jedzie na zmiane opatrunku i zdjecie szwow. bedzie dobrze, napewno bedzie dobrze . juz zaczal mi rozrabiac z tym gipsem zeskoczyl z trzech schodkow i rymsnal niezle :angryy::mad:kretyn , na szczescie druga lapa cala;). Musze go kontrolowac kretyna mojego kochanego :loveu:,jak wychodzi zeby nie brykal :p
-
My shooting star czyli Yasmina Guapass- Urodzinowy film
dorplant replied to Axusia's topic in Owczarek niemiecki
[quote name='Axusia']Zdjecia jak najbardziej, galeria tez tylko nie teraz .. ona jest taka szybka, ze za nia nie nadązam ... co za strzała :cool3::loveu: Musze nauczyc sie jak 'to działa ' i pozniej zajme sie fotkami :lol:[/quote] ciekawe kiedy 'rozgryziesz' mala ;)strzale :evil_lol: -
drugi slad pLudwika 91 pkt !!!! Wielkie brawa :multi::multi:
-
na MS FH pan Ludwik Pisarczyk zdobyl 93pkt !!!!! BRAWO dla pana Ludwika :bigcool:
-
mi-la ,prawidlowo pies ma isc z lopatka przy kolanie przewodnika :p, a ze w poczatkowej fazie napiera na kolano to nieszkodzi ,ja wrecz ustepuje psu i chodze po skosie zeby go lepiej przykleic do nogi .chyba ze chodzi ci o skosne ustawienie psa przy nodze ,to trzeba skorygowaz bo bedzie tez krzywo siadal . a co do ludzi ............:razz:to kto by sie tam ludzmi przejmowal :eviltong:
-
[quote name='AM'] Nigdy nie zapomnę jego oczu, które patrzyły na mnie z wyrzutem i smutkiem, dlaczego go nie zabieram... :placz:[/quote] no wlasnie :-( te oczy patrzace ze smutkiem .
-
mch swietny opis ,jakbym to widziala :evil_lol:
-
[quote name='asher']Dorplant, trzeba było im doradzić wizytkę w sklepie z zabawkami :evil_lol: Albo może sama kup kilka sztuk pluszowych onków na baterie i proponuj je takim typkom zamiast zbyt żywiołowego, niegrzecznego szczeniaka :evil_lol: Albo trzeba im było zaśpiewac jakąś zaporową cenę :diabloti:[/quote] cene to ja im zaspiewalam zaporowa:diabloti:a jakze! ale naiwna probowalam tlumaczyc ze szczeniak ON-ka musi byc zywiolowy:loveu: i niegrzeczny :loveu:............ ale jak grochem o sciane ......nic nie docieralo ,mit Szarkia trwa :diabloti:
-
noi od rana sie wkurzylam. przyjechali do mnie potencjalni nabywcy ON-ka ,dla starszej pani :angryy:! Tlumacze ze suczka ktora mam nie nadaje sie dla starszej osoby poniewaz taka osoba nie zapanuje nad psem .A oni mi " wciskaja" ze oddadza psa na tresure i bedzie dobrze ! Oni nie podobali mi sie jako potencjalni nabywcy a im nie podobalo sie ze sunia jest zywiolowa , niegrzeczna ,rozrabiajaca, szczekajaca na obcych ! Oni wyobrazaja sobie chyba szarika ,"szarik poszukaj Marusi " i szarik wie o co chodzi i biegnie te 120 km przez liniie frontu :diabloti::diabloti::diabloti:. W poza tym jest bardzo spokojny w lot" czyta mysli "swojego pana . Mozna go wlaczyc i wylaczyc "guziczkiem".:angryy::diabloti: eee tam niepotrzebnie sie wkurzam ,powiedzialam ze u nie spokojnego psa nie kupia ,bo to nie mebel ogrodowy, tylko zywe stworzenie ktore ma swoje potrzeby, ktore nalezy zaspokoic .
-
wszystkim zainteresowanym donosze ze Dick czuje sie dobrze :p. nauczyl sie chodzic na trzech lapach :evil_lol: i troche rozrabia ! ma apetyt i ciagle "wybiera sie" na szkolenie .wychodze cichaczem ,na ile sie to da zrobic. takie wyrazy jak,"pileczka, serek, idziemy" sa zabronione u mnie w domu :evil_lol:
-
[quote name='arrakis']A jak wygląda ta druga wersja:cool3: ? Chyba nie każą totalnie " zielonemu" psu czołówki robić?[/quote] no co ty ??:crazyeye: jak pies nie zna rekawa to ma zachowywac sie bez strachu ,moze sie cieszyc do pozoranta :evil_lol: na tych testach wogole nie ma czolowki :shake:, tylko gryzienie albo i nie na lince :angryy:.
-
[quote name='14ruda']Siem podczepie tutaj:p ZK u nas organizuje testy psychiczne.:razz:Już na szkoleniu była rozmowa na ten temat żeby sucze zapisać.czy jest sens?Chciałabym sprawdzić jej reakcje na różne bodźce:cool1:Poza tym mogłaby se zobaczyć i ugryźć pozoranta i sobie zdecydować czy dla ONka najlepsze jest IPO:diabloti: Chyba,że da noge na jego widok:evil_lol:[/quote] nie da nogi bo na testach bedzie przywiazana linka :eviltong::evil_lol:, sa dwie wersje zachowan dla ON-ka na testach 1.dla tych ktore znaja pozoranta 2 dla tych ktore widza go pierwszyraz