ja wystawiłam na allegro:
- Duszkę
- Boni
- Czarok
- Kobalta
- Aze
no i Krecika a i zaraz Żelki wznowię.
Ania W wystawiła Szarusia
Folenka i Beata jakie macie aktualne aukcje allegro?
ale dobre wieści:multi: choć tak z czystego egoizmu smutno mi się zrobiło - bo ona taka laleczka do przytulania - miło ją było w pychola całować.
ale najważniejsz, że będzie miała dom z prawdziwego zdarzenia:multi: :multi:
[quote name='Ania W'].Chyba mu będę musiała wziąć jakiegoś szczeniaczka do zabawy;-) [/quote]
a ja mam dla CIebie kandydata - hehe
[COLOR=seagreen]....dobra żartuje...[/COLOR]
[quote name='Ania W']A ty byś nie rozpuściła:razz:
W sumie dostałam jej 10 zdjęć i kilka razy je oglądałam :p[/quote]
10?!!! Bo my tu widzimy tylko 3:mad:
[quote name='blue.berry']no to dziewczyny mialy dzisiaj dobrze:) bo my z Malibu tez bylysmy i kazda z nas przywiozla kosteczki:) w sumie sporo psiakow dostalo:)[/quote]
ale byłyscie o 18? bo ja was szukałam i nic:shake:
[FONT=Arial][SIZE=3]Byłam dziś u Rumby i Szanty z małym prezentem. Każda dostała ode mnie po kostce, żeby choć przez jakiś czas mogły się czymś zająć.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Arial][SIZE=3]Obie są cudowne i kochane. [/SIZE][/FONT]
na pewno nasz przystojniaczek ma się świetnie - niestety Emir teraz ma totalnie urwanie głowy - juz nawet do niej nie dzwonię, żeby jej nie przeszkadzać. Myslę że jak sie wszystko uspokoi to nam cos napisze.
[quote name='Kardiamou']A tak z innej beczki to chyba jednak za malo tych ulotek wzielam... :oops:[/quote]
to może trzeba bedzie dodrukować ulotek czarno białych?
albo niech ci ania plakacik do samodzielnego drukowania wysle jesli masz dostęp do kolorowej drukarki
PRZYPOMINAM, ŻE TRWA ZBIÓRKA FANTÓW NA LOTERIĘ W SZKOLE U ANI.
POMYŚLCIE CO MACIE W DOMU I MOGŁOBY UCIESZYĆ DZIECIAKI!
ENIA - ZRÓB PRZESZPERKĘ W SZAFKACH U KUBUSIA - MOŻE COŚ TRAFISZ DLA DZIECIAKÓW:evil_lol:
bo rumba pomimo zła, ktore ją spotkało nie straciła radości życia a szanta jest jakby zrezygnowana....sprawmy by znów świat stał sie dla niej kolorowy !