-
Posts
11720 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by apple
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm... :roll: NO![/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Iza! Nie być TAKA:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']Cześć Aśku! A ja siedzę i się opieprzam! :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ładnie ty się opieprzasz a ja cieżko pracuję:placz:[/B][/COLOR][/FONT]
-
[quote name='jbk']Bardzo się nie cieszę, że Cię boli głowa, jakbym tylko mogła, to bym Cię pogłaskała po niej....[/quote][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]Pogłaskaj:roll: [/COLOR][/FONT][/B] [QUOTE] evaxon cze skacowana :loveu::loveu::loveu::loveu:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]dobrze, że nie powiedziałaś "cześć kaczuszko":evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:siara: :diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Aaaaaaaaaaaaaaaa to Iv....no moglam się domyslić:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT][QUOTE]Iza i Avanti Spadam Cioteczki! Muszę trochę popracować! :multi:[/QUOTE][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja też muszę znikać...wpadnę z pracy.....paaaaaaaaaaaaaaaaa:loveu: a jakby zjawił się ten gałgan Menrzuś to powiedzcie mu, że mam z nim do pogadania:razz: [/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Zarosłam bo się dawno nie depilowałam :roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Bossszzzz....jo tysz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']............................................................:cool1:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Co? Zrehabilitować mi się tu! ale już:mad::cool1:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale zarosłaś Iza:evil_lol: i posiwiałaś- chyba nie jesteśmy najbystrzejsi:evil_lol: [url]http://www.xaraxone.com/FeaturedArt/zeb/assets/images/guru.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Zeby tylko nas na zbita twarz stąd nie wywalił, jak to wszystko poczyta:roll::evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Buhahahahhaa przeca my mamy tutaj prawo pobytu przez zasiedzenie:evil_lol: a poza tym to co on by tu sam robił:roll:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']:hmmmm: A może ja tak stanę w jego obronie??? :eviltong:[/quote] [FONT=Century Gothic][SIZE=5][COLOR=Green][B]Lizuska[/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Gdzie twoja babska solidarność siem pytam?:mad:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']No taaaaaaaaaaaaaa.. A Ty przeca święta jesteś?!:roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No a co ...nie widać?[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-63.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']A mnie mówisz, że ja perwera jestem! :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No bo ty to jestes naszym GURU w tych sprawach....my są tylko marne studenty:evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Dobrze prawisz Jabłuszko :evil_lol: trza się rozgrzewać [IMG]http://www.pic4ever.com/images/kar.gif[/IMG] :diabloti: proponuje 3 zdjęcia, bo jedno RTG, żeby było wszystko w komplecie :evil_lol: te znaczki też obowiązkowo:cool3: no i w ciągu 14 dni od otrzymania zapytania - dostanie od nas odpowiedź :p :cool3:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Iv nie machaj tak bo mnie grzywkę rozwiewa:roll: tak RTG obowiazkowo...jakby co bedziemy wiedziały jaki był stan pierwotny jak trza będzie składać do koopy:evil_lol: tak! I do tego zapewne negatywną:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iza i Avanti']Jakie ONE? Hm? :mad:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No TY Iza...przeca nie MY:roll: [/B][/COLOR][/FONT] -
[FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]znowu mnie głowa boli...przyszłam sie przytulić:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Zeby tylko nas na zbita twarz stąd nie wywalił, jak to wszystko poczyta:roll::evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No coś ty.....przeciez to jest facet! Oni lubia kiedy kobieta ich bije:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/vahidrk.gif[/IMG] lekkie umoralnianie trza będzie zastosować :diabloti:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No chyba że mu net wysiadł...hmmmm moze jadnak warto zadać chociaż to pytanie przed praniem:hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Yana']oczywiście oficjalna wersja jest taka, że pies nie śpi z nami w łóżku :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Nie no co ty.....to nie pies to atrapa:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']w ogóle to powinien zwrócić się do nas z zapytaniem, czy może rano nie przyjść :shake: i dopiero po pozwoleniu naszym może być nieobecny :roll: a nie taka samowolka z jego strony :mad: Wiesz Japco, ja nie wiem czy tu trza gadać, czy od razu mu omlot spuścić :mad: żeby zapamiętał na zaś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No tak Iv masz racje...z facetami się nie gada.....i tak nie zrozumieją:roll: Tu nie ma co tłumaczyć...olał na i tyle, trza sie rozgrzewac:mad::evil_lol: A co do tego zapytania to stanowczo TAK- podanie i dwa zdjęcia. Aaaaaaaa i znaczki skarbowe u evaxon musi zakupić........no a potem zdecydujemy:roll::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]dobry :grins: eeeeeeeeeeeee..... nie siedze na kompku :roll::roll: w anglii kryzys wiec musze podreparowac ich budzet :diabloti:.... GROSZEK zaopatrzony do roku czasu :roll::oops:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue]nogi mnie bolá od latania po miescie [/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=Blue][B]:evil_lol::evil_lol:dresior w CZACHY zaqpiony :eviltong: aaaaaa.... i mam milion PRZEPALONYCH fot :eviltong::eviltong: dobra..... poszpanowalam... ide do P... pilnowac go bo wlasnie zaczyna bzykac* :roll::roll: jakás laseczke[/B] [/COLOR][/FONT] *czyt. dziarac ;) [FONT=Arial][COLOR=Blue][B]rozgosccie sie... nie krepujcie sie- wpadne tu zas ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Poka foty z bzykania:razz::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Spuścisz mu łomot:cool3::cool3::cool3:?[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Strzele w doopsko aż się nie pozbiera[IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-291.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT] -
[QUOTE]Oj dawno dawno :placz: Już my myślili żeś se o nas zapomniała i nas nie kochasz. My jesteśmy, więc wracajta.... a to w butelkach..... nie dla psa kiełbasa :megagrin:[/QUOTE][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]No wiesz....pfffffff:roll: Nie dość,ze wpadam raz na jakiś czas to mi jeszcze gospodyni żaluje :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Bardzo był tajemniczy wczoraj, może kolejne eksperymenty z afrodyzjakami w żarciu prokuruje:cool3:?[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ale jak to tak....bez uprzedzenia? Nie ładnie:shake: Komu jak komu ale Nam powienien powiedzieć dlaczego go nie ma...już ja sobie z nim pogadam jak wróci:mad: Wtedy to nawet afrodyzjaki mu nie pomogą:cool1: [/B][/COLOR][/FONT] -
[IMG]http://img25.imageshack.us/img25/8820/adik.jpg[/IMG]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
apple replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bila']Witanko Izunia, Iv i Jabłuszko:loveu::loveu::loveu: i Menrzusiu, jak już wreszcie przyjdziesz[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Bilunia:multi: Zawieruszył nam się gdzieś gospodarz:roll:....Pewno kurze wyciera:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] -
[quote name='Iza i Avanti']FINIA!!!! :eviltong: Cześć Dżołanko! :loveu:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Fińska Finia:evil_lol: cześć Cioteńko:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]