Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='Madzia_19']a ja mam pytanie. Lucky ma już wygojone ranki pod szyją, choć trochę jeszcze zaczerwienioną skórę. Czy mogę wkropić mu Fiprex? Nic się nie stanie? Jutro jedziemy nad morze, a tam kleszczy pełno...[/quote] Ja zawsze zakrapiałm na karku więc jesli i ty tak zakrapiasz to nie powinno być żadnych problemów. Ja bym zakropiła
  2. [quote name='madzia i medor']Ty mi tu nie kracz:mad: :mad: :mad: Tarzanek w trawie juz było pare i narazie jest O.K. :p[/quote] No no moja drogawszystko jest ok bo tarzanki były to jak sama mówisz tarzanki w trawie a ja mówię o innych "przyjemnościach":evil_lol: :cool3:
  3. apple

    Bokseromaniacy

    [quote name='Bodziulka']do tej pory wrzesień miałam zajęty, to se postanowiłam, że w tym roku zrobię sobie wolny ;) tylko, co ja będę przez te 3 miesiące robiła :hmmmm: chyba qrfica mnie weźmie (bo ja pod pracoholizm podpadam ;))[/quote] Jak to Bodziulka co bedziesz robiła - najfajniejszą rzecz pod sloncem - BĘDZIESZ BAKI ZBIJAĆ:evil_lol:
  4. apple

    Bokseromaniacy

    :roll: No wiecie ja tam bodziulce gratuluję i ją rozumiem bo ja np. przez całe 5 latek nie miałam powtórki (tak nieskromnie powiem):razz:
  5. Cieszę się evaxon że również doceniłaś/łeś talent luthien;)
  6. [quote name='madzia i medor']My ostatnio zakupiliśmy obróżkę z ,,Laboratorium dr Seidla" i jak narazie <odpukać w niemalowane ;) > jest skuteczna :p :p :p[/quote] Poczekaj do pierwszego wytarzania - no chyba że twój piesio nie uznaje takich przyjemności.:evil_lol:
  7. apple

    Bokseromaniacy

    [quote name='Agga'][B][COLOR=darkgreen]Jakos musze to przeżyć.Nie mam wyjścia. [/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Ja dopiero mam temat pracy:[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]Organizacja Państwowej Szkoły Muzycznej - jej struktura i metody kierowania.[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkgreen]CHYba ze cos się zmieni, ale nie sądze.[/COLOR][/B][/quote] O Agga to masz zblizony temat do mojego z pracy licencjackiej którą pisałam 2 lata temu. A o szkołe to sie nie łam - przeżyjesz. Ja przeżyłam, zrobiłam maga i ty też dasz rade. chociaz czasem mialam serdecznie dośc tego całego studiowania.
  8. A spójzcie jeszcze na to: [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/294/tnobraz0601vr.jpg[/IMG] czy to mój pies czy coś muchopodobnego:evil_lol: No coż nie wszyscy zawsze są fotogeniczni!
  9. Nie chce sie chwalić ale spójżcie jaki sliczny banerek zrobił/ła mi [B]luthien [/B]jak sam/a napisał/ła "z nudów". Chce tylko powiedziec że cieszę się że są wśród nas tacy cudowni i bezinteresowni ludzie! Jeszcze raz wielkie dzieki l[B]uthien[/B]
  10. [quote name='nathaniel'][IMG]http://img280.imageshack.us/img280/1005/tnobraz0529bs.jpg[/IMG] Co my tu wsuwamy? Chlebek ? :lol:[/quote] Bułę!!!!:evil_lol:
  11. [quote name='madzia i medor']Ale mordzia koffanna:loveu: :loveu: [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/1005/tnobraz0529bs.jpg[/IMG] Apple, tym razem nie będe krzyczeć;) :evil_lol: , bo lepiej póżno, niż wcale:p[/quote] No dzieki bo już się bałam bury:cool3:
  12. Jesli tamto wam się podoba to spójżcie na to: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/8596/tnobraz0511zj.jpg[/IMG] albo na to: [IMG]http://img137.imageshack.us/img137/8797/tnobraz0543jl.jpg[/IMG]
  13. Jak juz sie pocieszę to robie conajmniej cztery kółka na około działki (a mamy 60 arów) a potem odpoczywam dysząc:evil_lol: [IMG]http://img107.imageshack.us/img107/5913/tnobraz0572mt.jpg[/IMG]
  14. No to jak chcecie jeszcze to taka mała daweczka na początek Tak się cieszę jak przyjeżdżam na działke:evil_lol: Po prostu chcę się złamać! [IMG]http://img65.imageshack.us/img65/9465/tnobraz0598hb.jpg[/IMG]
  15. No jesli poszło tak bezboleśnie to zakupuję:lol:
  16. czy wszystko jest ok z tym linkiem bo nie moge go otworzyć?
  17. Bardzo przepraszam wszystkich dogomaniaków a w szczególności madzię i medora( bo pewnie zaraz mnie tu okrzyczy za niedotrzymanie terminu)za spóźnienie w dostawie kolejnej porcji mojej titulki. Jeszcze raz wielkie sorki ale miałam głowę zawalona przygotowaniami do obrony pracy magisterskiej i nie miałam do tego zupełnie głowy. Ale zdjęcia zrobiłam - NIE ZAPOMNIAŁAM!!!Broń Boże! A oto i one: Nareszcie na weekendzie!Widać jak sie usmiecham boczkiem:evil_lol: [IMG]http://img174.imageshack.us/img174/4774/tnobraz0208gl.jpg[/IMG] A tu wypoczywam sobie w cieniu śliwki - bo jest gorąco jak jasny gwint [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/5865/tnobraz0217nr.jpg[/IMG] A może jeszcze trochę się pobawię??? I pouśmiecham:lol: [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/6711/tnobraz0221dd.jpg[/IMG] Tu obok mnie jest moja ulubiona zabawka- zmaltretowana butla [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/8229/tnobraz0262iy.jpg[/IMG] A tu moja ulubiona zabawa z panem - szarpanie piłeczki [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/998/tnobraz0280lg.jpg[/IMG] Tak mocno trzymam ze aż fruwam w powietrzu [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/24/tnobraz0291xd.jpg[/IMG] [IMG]http://img379.imageshack.us/img379/7012/tnobraz0308xp.jpg[/IMG] a tu zbliżenie mojej zawzietej mordki [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/379/tnobraz0338hy.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/2039/tnobraz0409as.jpg[/IMG] A tu aportuję piłeczkę i całą ją wyśliniam - mniam:evil_lol: [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/5524/tnobraz0399bn.jpg[/IMG] [IMG]http://img70.imageshack.us/img70/3527/tnobraz0379gu.jpg[/IMG] A tak poza tym to standardowo wcinam bułę [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/289/tnobraz0508xt.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/1005/tnobraz0529bs.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/6515/tnobraz0439lj.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/1316/tnobraz0556mt.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/170/tnobraz0465cx.jpg[/IMG] [IMG]http://img280.imageshack.us/img280/6930/tnobraz0457gj.jpg[/IMG] A więcej foteczek to jak zechcecie:cool3:
  18. [quote name='TangoBlue']Zgodnie z obietnica, zdaje relacje. Wczoraj znalazlam kleszcza na jednym ze swoich psow. Aspivenin bardzo ladnie go ``wessal``. Jestem zadowolona z tego zakupu.[/quote] Dzięki! Skoro jesteś zadowolona to zakupie tę pompeczkę a powiedz jeszcze jak reagowała piesia na to "odsysanie"
  19. czyzby z autopsji? He He:evil_lol:
  20. bo rozplaszczają modrki na podłodze:evil_lol:
  21. Aha i zapraszam na poniedziałek- będą foteczki z wypadu weekendowego:loveu:
  22. A to kolejne śpiace fotki Kronoska. Tutaj odpoczywam po spacerku:) [IMG]http://img95.imageshack.us/img95/5661/tnobraz0018pt.jpg[/IMG] [IMG]http://img148.imageshack.us/img148/6007/tnobraz0029lb.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/5267/tnobraz0034qx.jpg[/IMG] [IMG]http://img93.imageshack.us/img93/9040/tnobraz0066ps.jpg[/IMG] Ja nie moge przy nich spać nic tylko błyskają mi tą lampa po oczach!:) [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/9324/tnobraz0076eb.jpg[/IMG] Tu juz wybiła 21.30 - moja godzina na sen- ze mna można regulowac zegarki hahaha Oczywiście gdzie ja śpię??? W łóżeczku mojej Pańci i Pańcia. Rozwale sie a oni niech idą spać gdzie indziej [IMG]http://img144.imageshack.us/img144/5408/tnobraz0088vq.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9329/tnobraz0090wy.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9924/tnobraz0107cw.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/4467/tnobraz0111wu.jpg[/IMG] [IMG]http://img149.imageshack.us/img149/5767/tnobraz0126xw.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/8871/tnobraz0132yu.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/9987/tnobraz0144qv.jpg[/IMG] [IMG]http://img81.imageshack.us/img81/1623/tnobraz0154qu.jpg[/IMG]
  23. Nic się nie martwcie wszystko będzie! Jeszcze wam życie osłodzę moim cukiereczkiem:loveu: kochanym. Może troche przyspiesze sprawę z aparatem i wstawie coś ze spacerków w piatek.
  24. Obiecuję będzie baaardzo duużo! Wiesz że "u mnie słowo droższe pieniędzy":evil_lol:
  25. Niestety kochana nie mam cyfrówki i jestem zmuszona ja wypożyczać! To wszystko dlatego! Ale obiecuje, że będą tylko nie bijcie:evil_lol: :mad:
×
×
  • Create New...