Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Byłam.....[/B][/COLOR][/FONT]
  2. [quote name='bonita'][B][I][COLOR=blue]Jakie pysne[/COLOR][/I][/B]:loveu: [B][I][COLOR=blue]myślisz że mogę to dziś wypić, bo wczoraj już nie miałam jak:shake::evil_lol:[/COLOR][/I][/B][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmmmmmmmmm:hmmmm: Nic na niej nie wyrosło przez noc.....znaczy, że możesz:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  3. [quote name='zuzolandia'][I][B]cześć :diabloti:[/B][/I] [I][B]teraz ja przyszłam Ci oznajmic ze siem obrazem :eviltong::eviltong::eviltong:[/B][/I] [I][B]wszedzie lazisz a do mnie nie wleziesz[/B][/I] :mad::mad::mad: :diabloti::diabloti::diabloti: [I][B]eee ja tam sie nie obrażam :evil_lol:[/B][/I][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No i dlatego własnie zdarza mi się ominąć........nie mam strachu przd twoim gniewem.....brak motywacji:evil_lol: przeprasza....poprawię się[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:
  4. [quote name='Ewcia38']U LA LA LA:cool3: Poproszę dwa razy:evil_lol: [URL]http://www.strykowski.net/kawa/Kawa_czarna,_biala_-_zdjecia._Galeria_zdjec_kawy_i_herbaty_1417.jpg[/URL][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Yyyyyyyyyyyyy.......nie ma.......wyszła:grins:[/B][/COLOR][/FONT]
  5. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]ehhhhh ten nosek.......mniam:loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/97/8729e59703bafbf6.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  6. [quote name='agbar']:hmmmm: [/quote] :grins::grins::grins::grins:
  7. [quote name='agbar'][FONT=Comic Sans MS]Mam go tak blisko,ze blizej byc nie moze...Nosze pod sercem,jestesmy zawsze i wszedzie razem....I zatesknilam?Z zamyslenia porannego wyrwalo mnie uczucie tesknoty tak potezne,ze az zabolalo...Poczulam nagle tak bardzo,ze chce go zobaczyc,ze chce go wziac w ramiona,ze chce spojrzec w jego oczy...Czy mozna tesknic za swoim nienarodzonym dzieckiem?[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]A potem pomyslalam,ze jeszcze nadejda te dni ,kiedy niczego bardziej nie bede chciala jak tego by wrocil skad wyszedl.....-)[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Okrutne jezyki ludzkie znow dopadly mnie....Dowiaduje sie tu i owdzie,ze niektorych ten moj cud,ten maly Okruszek chyba okrutnie swedzi...Podobno za chuda bylam wiec na pewno w ciazy nie jestem tylko sobie wymyslilam w celu odniesienia korzysci wymiernej:roll:Tera zas slysze,ze zgrublam okrutnie,syfy mam,wlosy tluste nie umyte,brzuch wielki spasiony....[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Oswiadzczam wszem i wobec:[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Zaczynam juz za pare dni 7 miesiac ciazy( nie urojonej),przybralam na wadze od 1 kwietnia czyli dnia OM 6 kg. Syfow nie mam wiecej niz zawsze,czyli sporadycznie cos na ryjoku mi wyskoczy,wlosy mam takie ze daj panie boze wszystkim i do tego zajebista,modna fryzure wktorej wygladam rewelacyjnie:evil_lol:,brzuszek mam zgrabny,zero zbednego tluszczu na nim,owszem tylek mi nieco urosl,uda rowniez,ale w dupie to mam ( wielka to sie wsjo zmiesci).Wygladam cudownie,lepiej niz przed ciaza,nie zre jak swinia,jak co niektore ,brzuch ciazowy mam a nie waly tluszczu zwisajace,nie jecze i nie opowiadam dokola jak mi zle i niedobrze.Jestem szczesliwa i dobrze radze zeby zaprzestac zaklocac to moje szczescie bo mnie cholera moze wziac....[/FONT] [FONT=Comic Sans MS]Niezainteresowanych przepraszam za zaklocenia:grins:[/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]I bardzo dobrze:loveu:[/B][/COLOR][/FONT]
  8. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]"Jełopek":loveu: [url]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200901/80851/352225/00000006.JPG[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  9. :B-fly::B-fly::B-fly::B-fly:
  10. [quote name='dbsst']za co :-o ja nie jestem zdolna do zrobienia ciąży z biologicznego punktu widzenia. Zdradzę sekret nie mam tego przewodu :diabloti:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]też mi sekret :roflt::roflt::roflt:[/B][/COLOR][/FONT]
  11. [quote name='dbsst']jakbym odpluła to prawie jak aborcja nie :diabloti: nie mogę :evil_lol: :lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No prosze Cię....bo Cię pozwę:diabloti: [/B][/COLOR][/FONT]
  12. [quote name='dbsst']hahahha no to będzie wesoło :multi::cool3::evil_lol: i nie coś tylko ciążę[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Wolę nie używać tego słowa bo wierzę w samospełniajace się proroctwa:roll::evil_lol: Odpluj!!!! Odpluj!!!:mad:[/B][/COLOR][/FONT]
  13. [quote name='dbsst']tak oczywiście - zasada nr 1 ciężarna ZAWSZE ma rację :cool1:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestań bo mi jeszcze cos wykraczesz:smhair2: [/B][/COLOR][/FONT]
  14. [quote name='dbsst']Ty sie nie ciesz bo i u Ciebie coś zdiagnozuje :eviltong: [FONT=Century Gothic][B]pewnie ciążę:evil_lol:[/B][/FONT] tak płynący make up mnie przekonał :evil_lol:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Płynący make up to oznaka tandetnej maskary a nie ciąży:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  15. [quote name='dbsst'] i kolejna ło matko ale babyboom na dg :cool1::evil_lol:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja zaprzeczam jakobym:roll:[/B][/COLOR][/FONT]:evil_lol:
  16. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]ale to chyba dobrze :hmmmm: :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No chyba tak.......:roll: [/B][/COLOR][/FONT] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  17. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]akumulatorek już ładuję :cool1:.... wycałuję po tych słodkich stópkach :loveu: :multi::multi::multi:jeny jak się cieszę :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ja też sie cieszę- conajmniej jakbym to ja jechała:roll: quźwa cosik sie ze mną porobiło:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] napisze Ci ze szczegółami :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Ino żebyś niczego nie pomyliła.....i proszę mocno wycałować ode mnie Dominisię :loveu::loveu::loveu: Aaaaaaaaaaaa i fotorelacja ma być:razz:[/B][/COLOR][/FONT]
  19. [quote name='sota36'][URL]http://images8.fotosik.pl/97/fa50ba69d62d9a08.jpg[/URL] no normalnie rozpierdasila mnie ta fota!!!!! Rewela!!!! a Boziu Ty moj, jaka Grosinka malunia!!! Do Grosi: (Gutek doawal se łaptopika i pisze!!!) Grosinko, to ja, Twoj Wuj - psi Wuj- jestes malunia jak okruszek, ale ja wiem , ze moj kumpel, wielki i poczciwy Klotz, zadba o Cie! Nie ma inkszego wyjscia, bo go pogryze!!! Masz kochajacy domek, ciotkow i wujkow caly kram!!! A nad tym wszystkim czuwamy my! Futerka! I wierz mi , Krolewno, jak sie poskarzysz, to my - futrzata brac - op..dziel. ymy Ich, ludziów! Ale ja, moze jestem 'gupi", bo Mója mowi, zem ja jest pies duzy o malym rozumku, ale!!! o OGROMNYM SERDUSZKU - zes szczesciara! Bo masz duuuuuzo Ludziow , co Cie pokochali! I kibicowali Ci od maluni tyciej tyciej... Wiec witaj wsrod nas, wsrod Ludziow i futerek - i pamietaj , Dominisiu, na wuja G(l)uta mozesz liczyc! Twoj Wuj - G(l)ut:))))))) ps. o matko jakie ja piedoly napisalem...ale to ze szczerosci serducha mego!!![/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Przestań bo mi make up spływa:placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  20. [quote name='Alicja']:multi::multi::multi: [FONT=Arial][COLOR=Red][B] tatuś płyte swoją pewnie puszczał [/B][/COLOR][/FONT]:p [FONT=Arial][COLOR=Red][B] a ja se porwe w ramiona ...już za 48 godzin :loveu::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ja se nie porwę:placz:[/B][/COLOR][/FONT]
  21. [quote name='doma0905']A bardzo jest agresywny ? :shake:[/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]baaardzo....pogryzł mnie:roll:[/B][/COLOR][/FONT]
  22. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B] no ale ja tutaj przyszłam poskromić Twojego psa, doszły mnie słuchy że agresywny i że Jabcowa się go obawia :peace:[/B][/COLOR][/FONT][/quote][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]no bo to agresor....nadgryzł mnie:roll: [/B][/COLOR][/FONT]
  23. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]wymiziaj też ode mnie:multi: [url]http://img33.imageshack.us/img33/1183/img2191u.jpg[/url][/B][/COLOR][/FONT]
  24. [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A tak poza tym to do Alicji przyszłam:loveu: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
  25. [quote name='agbar']Skoro Ala pozwolila to prosze: albo taki: [URL="http://www.kinderwagen.com/hauck-apollo-4-kombikinderwagen-lime"]Hauck Apollo 4 Kombikinderwagen lime bei Kinderwagen.com[/URL] albo taki: [URL="http://www.nokaut.pl/oferta/hauck-condor-all-in-one-2009-spacer-gond-fotelik.html"]Hauck Condor All in One 2009 spacer+gond+ fotelik) - porównaj ceny, sprawdź opinie i recenzje[/URL] albo jeszcze z 5 innych..ale te dwa na razie sa rozpatrywane,tylko w innych kolorach:roll:[/quote] [FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Jeśli mogę doradzić to wybieraj z dużymi kołami......małe kiepsko sprawdzają się w zimie:shake: Aaaaaaaaa i dal mnie hitem było skąładanie w jak najmniejsze gabaryty i bez konieczności zdejmowania kół....bo to uciążliwe jest:cool1: a nawet gdzieś ostatnio widziała, wózek z portem do fotelika, można mieć dwie rzeczy na raz;)[/B][/COLOR][/FONT]
×
×
  • Create New...