Jump to content
Dogomania

apple

Members
  • Posts

    11720
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by apple

  1. [quote name='dbsst']uwielbiam byc w ciąży :evil_lol: fiu i fiu :cool3:[/QUOTE] Co fiu fiu?:roll:
  2. [quote name='dbsst']serio to ja lece zamknąć drzwi :scared: [/QUOTE] No serio serioooo......i sedesik tyż zamknij:diabloti:
  3. [quote name='dbsst']ha ha ha obym za mocno nie parła na ciebie :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Nie zaryzykuję....masz:shake::evil_lol: [IMG]http://img693.imageshack.us/img693/8035/1004978d.jpg[/IMG]
  4. [quote name='dbsst']tak noworoczny koncert życzeń DAJ - ładnie proszę :diabloti:[/QUOTE] To w TV kultura:diabloti: Boooszz a co bedzie jak zaczniesz naciskać?:roll:
  5. Nie wiesz że jak się nie zamyka drzwi do klopka to kasa ucieka:evil_lol: [url]http://i928.photobucket.com/albums/ad128/dbsst1/IMG_0581ps.jpg?t=1261744289[/url] Obrazek faaajny:p
  6. Witajcie:loveu:.......ale u Was prezentowo:crazyeye: Dlaczego Zuzola dostała największy prezent:mad: I czy ona miewa inny wyraz pyska czy ten wściek w oku jest standardowy?:evil_lol: [B][url]http://i47.tinypic.com/2hzixlh.jpg[/url][/B]
  7. [quote name='Ewcia38']Jak tam po dwudniowym obżarstwie:evil_lol: U mnie ciężko i na wadze i na sumieniu:shake::shake::shake:[/QUOTE] Eeee no u mnie nie jest źle....sumienie mam w miarę czyste:evil_lol:
  8. [quote name='zuzolandia'][B][I]Prziczłapałam obżarta od wczoraj przesłaś popoludniowe buziaczki ;-)[/I][/B][/QUOTE] Ja nawet wcale tak dużo nie zjadałam.....powiedziala bym nawet ze niewiele ale doopy unieść nie mogę i ciężko mi sie oddycha:roll:
  9. [quote name='dbsst']liczę na jakieś przyzwoitsze zdjęcie :eviltong::evil_lol:[/QUOTE]A co to koncert życzeń:diabloti: Nie mam przyzwoitych.....mam same NIEprzyzwoite:evil_lol:
  10. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]nie bojałaś , że Ci rękę chapnie :cool3::lol: [URL]http://img39.imageshack.us/img39/1504/tn1004531.jpg[/URL][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Ja nie znam strachu:evil_lol: TZ się śmieje, ze do tygrysów też bym weszła i powiedziała: "kici, kici":evil_lol:
  11. [quote name='dbsst']no własnie tak nie wiedziałam bo wiesz powiem ci w sekrecie SZYJE zapomniałaś ogolić :eviltong::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]O mein Got...............ale wtopa:evil_lol:
  12. [quote name='sota36']Zyczenia - post - 6814 :) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/9074-Miesieczniny-Agata-przerodzilo-sie-w-galerie?p=13751483#post13751483[/URL][/QUOTE] Dziękuję Kochana:loveu: Ja Tobie życzę...wszystkie co najlepsze:loveu:
  13. Ale Szpila ma wdzianko......suuper:multi: I jakie posłanie....Ksieżniczka psia mać nooo:evil_lol:
  14. A nie było takiego Mikołaja bez tych tych poduszkóff:diabloti:
  15. [quote name='dbsst']ale czekaj która to ty z lewej czy z prawej :diabloti::evil_lol::eviltong::eviltong::eviltong::eviltong:[/QUOTE] Z prawej oczywiście.....nie poznajesz tych namiętnych ust:evil_lol:
  16. :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img258.imageshack.us/img258/2497/tnyczenia.jpg[/IMG]
  17. [quote name='dbsst']milusińska z okazji Wigilii :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]Ja zawsze jestem taka miła, nie tylko z okazji wigili:diabloti: Nooo doooobra masz.....znaj moje chamskie serce:roll: [IMG]http://img39.imageshack.us/img39/1504/tn1004531.jpg[/IMG]
  18. [quote name='halgre'][CENTER][IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG][CENTER][FONT=Georgia][SIZE=4][COLOR=#800080][B]Mikołaja w kominie, prezentów po szyję, 2 metry choinki, cukierków 3 skrzynki, przed domem bałwana, Sylwestra do rana, z butelką szampana, pysznej wigilijnej kolacji i mnóstwa atrakcji w 2010 roku!!! życzy Halina z mężem oraz Dindkiem [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT][/CENTER] [IMG]http://i46.tinypic.com/2z5kepj.jpg[/IMG] [/CENTER] [/QUOTE]dziękuję i z wzajemnością;)
  19. [quote name='dbsst']że niby do ciebie podobna ---------------------- czekam :D[/QUOTE] Sie wstecznij i porównaj:eviltong: Poooszuuukam:roll:
  20. Poka to wdzianko Szpilki:cool3: A jak się rozpakujesz to ja Cię gołymi rękami uduszę za te gry:mad:
  21. [quote name='agbar']Przepraszam,ze przeszkadzam....hihi maniaki jedne:grins: Melduje zem podwojna ciagle:-)[/QUOTE]Jeeeszzzzzcze:crazyeye: Rozpakowała bys się juz bo to czekanie to się nudne robi:evil_lol:
  22. [quote name='Alicja']:roflt:......[/QUOTE] Ty się nie śmiej......już mi miejsca brakuje na rybki:evil_lol:
  23. Ja też gram....qutwa jego mać:mad:
  24. [quote name='dbsst']udowodnij NOW!!!!!!!!![/QUOTE]Że co niby:crazyeye:
×
×
  • Create New...