Jump to content
Dogomania

ewu

Members
  • Posts

    31408
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    13

Everything posted by ewu

  1. Biedny psiak. Trzeba coś robić. Ja deklaruję te fanty, zawsze jakiś grosz wpadnie. To wysłać?
  2. [quote name='beta ata']O, kurczę! Czy te sunki też nie są już zarażone ?? !!![/QUOTE] Matko co się znowu dzieje??? Ostatnio też tak było, cztery szczeniaczki umarły, zostały Pączek i Sezamek. Teraz odszedł Kazio i maleńki czarnuklek:(
  3. [quote name='paulinken']Może by im ktoś na facebooku założył wydarzenie?[/QUOTE] Będzie zrobione:) Zrobi to Justyna:)
  4. [quote name='malagos']i nadal nic? .............[/QUOTE] Matko , co robić???????????????????????
  5. [quote name='iwoniam'][url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6578266857/][img]http://farm8.staticflickr.com/7173/6578266857_5d241a0f16.jpg[/img][/url] [url=http://www.flickr.com/photos/iwoniad/6578266857/]scan0012[/url] by [url=http://www.flickr.com/people/iwoniad/]IwoniaD[/url], on Flickr mój prezent od Oli :)[/QUOTE] Śliczny:)))) Oleńko kochaj Dinusia cały swoim ogromnym serduszkiem.
  6. A ten dt za 150 zł? Czy jest aktualny? Ja mam masę fantów na bazarki, uzbiera się na początek. Ważne żeby był bezpieczny.Chętnie przyślę paczkę. Spytajcie o to dt.
  7. [quote name='Casablanca']Nie mogę jej znaleść. Długo jej nie widziałam, ostatni raz nawet nie chciała wejść do mnie na posesję tylko w locie wypiła mleczko i uciekła. Śledziłam ją jednak biegła za szybko i zgubiłam ją w krzakach. Kulała na jedną łapkę, nie wiem dlaczego. Mam dylemat co robić. Z jednej strony najlepiej by było ją teraz złapać przy pierwszej okazji. Z drugiej strony jeśli ona ma gdzieś szczenięta? To jak się ją zamknie to po pierwsze zwariuje, a po drugie szczeniaki zdechną z głodu. No i kolejny problem, że jej od dawna nie widziałam i znaleść nie mogłam...[/QUOTE] Niedobrze, biedna sunia.... Trzeba jej pomóc. Zima może przycisnąć:(((
  8. Tessuniu biedactwo co to za paskudztwo tak ci dokucza:( Znowu boli, znowu cierpisz... Trzymaj się sunieczko, kochamy cię, wyzdrowiejesz.
  9. A tam Franciszek i to mówi Święta Kobieta:))) Punkt przetrzymań to wiata z paroma budami ze słomą. Zimno, ciemno.... No ale jakoś bezpieczniej niż na ulicy. Tylko ,że z punktu gmina wywozi psiaki do Mysłowic, to umieralnia:(((( Ja już kilka psiaków z tego punktu zabrałam i przewiozłam do dt. Pączek też jest z punktu. Pączek jest chyba chory. Leje non stop i do tego pod siebie w posłania:((( Rano wiozę mocz do badania. Żre kamienie , nawet 2-centymetrowe. Dostaje tran , witaminy, mikroelementy, specjalne granulki a i tak żre te kamole i ziemię... Musi dostać kaganiec bo to niebezpieczne.
  10. Matko , okropna sytuacja :((( Co robić, może jakiś dt płatny ale nie mega drogi byłby rozwiązaniem. Ściepa i już...
  11. [quote name='annika']Wspaniale że chłopczyk już w DOMU!![/QUOTE] Tak , wspaniale :))) I żeby tam został i był szczęśliwy. Powodzenia maluszku cudny:)
  12. [quote name='yunona']Ogromnie się cieszę, że Dinuś jedzie do domku swojego :). Ale pamiętajcie uprzedzić Państwa, że pieski czasami uciekają w szoku nie wiedząc co się dzieje, bardzo dużo ucieczek było ostatnio z DS, na szczęście o tych, których wiem zakończyły się szczęśliwie, po poszukiwaniach kilkudnowych pieski znalazły się.:) . Choć w jednym przypadku jamniś był tak pogryziony, że trzeba było skrócić mu cierpienia :( . Ciasno obrożę , tak by łepek nie przeszedł (lub szelki) i adresatka.[/QUOTE] Święte słowa... Napisałam smsa żeby o tym w ferworze nie zapomnieć. Dinusiu masz być posłuszny:))
  13. [quote name='Mazowszanka']Gdyby wszyscy nauczyciele byli tacy jak Ty,Mortes,to świat byłby lepszy. Rodzice głupoty gadają ale dzieciom zostanie w głowach to co im mówisz. Tylko nie odlatuj nam w kosmos,bo kto uratuje kolejne bidy(a my Ci pomożemy).:lol::lol:[/QUOTE] No oczywiście:)) Ja czekam na cynk żeby fanty wysłać na bazarek. W Nowym Roku znowu jakiś przelew puszczę. Dzisiaj posłałam 80 zł na transport dla psiaka z punktu przetrzymań w Pszczynie. Mam dom i cudowna osoba z dogo i te moje 80 zł go tam zaprowadzą. Choć tyle.Co z tego jak tam siedzą 3 szczeniaczki, wyrzucone pod Kauflandem [url]http://www.dogomania.pl/threads/219580-Trzy-szczeniaczki-zostawione-przy-drzwiach-pod-Kauflandem-w-wielkim-kartonie...POM%C3%93%C5%BB/page2[/url] Grozi im umieralnia w Mysłowicach.... Ręce opadają:((( Jak pomóc, jak ogarnąć???? A tego adoptowali a potem wywalili pod punktem przetrzymań , więc jest czwarty...:((((( [URL]http://www.dogomania.pl/threads/218241-Male%C5%84ki-Kazio-w-DS[/URL] DS- qrwa...!!!!!!! Sorki... ale mnie rozrywa....
  14. [quote name='Casablanca']Widziałam ją w piątek, najadła się, napiła i szybko uciekła. Czekam na wizytę TOZu.[/QUOTE] Co z sunią?
  15. [quote name='iwoniam']w obie strony minimum 210=220 km, koszt paliwa - około 80zł, Podam Ci na PW nr rach bankowego i napisz mi koniecznie adres, pod którym jest Dinuś - dokładnie, pliz...bo ja nie znam Pszczyny zupełnie.[/QUOTE] Powodzenia , szerokiej drogi. Przelew pognał. Dinusiu dużo szczęścia:)))
  16. [quote name='iwoniam']Dziś pisała do mnie pani, czy wiem co z pieskiem.Czy jest coś ustalone? zatelefonujcie proszę do niej.. Oni wszyscy na Dinusia czekają.. ;( w razie czego ja w krk pomogę jakoś, ale nie mogę jechać do Pszczyny - nie stać mnie na paliwo, niestety... Sam przejazd do nich i z powrotem to dla mnie ponad 50 km... Czy ktoś mógłby z Dinusiem pociągiem przyjechać???? Mój nr - 515192985 - telefonujcie jak coś się znajdzie ![/QUOTE] Ile trzeba na paliwo?????? Policz proszę i napisz pilnie.Ja zafunduję paliwo.
  17. [quote name='Klaudus__'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/218241-Male%C5%84ki-Kazio-w-DS[/URL][/QUOTE] Kazia oddali???:-(:placz: Co im zawinił?
  18. [quote name='paulinken']Pamiętam, że Pani Teresa pisała, że gdyby trzeba było jakiegoś psa do Krakowa zawieźć, to ona pomoze.[/QUOTE] Gdyby Pani Teresa zawiozła do Krakowa to ja spróbuję załatwić z Pszczyny do Pani Teresy. Jutro by to musiało być.Czekam na wieści, muszę zacząć działać. Pani Klaudio sms,że ok i będę urabiać męża.Ok to znaczy,że Pani Teresa dowiezie do Krakowa.
  19. [quote name='Klaudus__'][I]Zaraz do Niej zadzwonię[/I][/QUOTE] I co z tym transportem?
  20. Będę rozsyłać. Cudna jest. Straszna ilość tych wątków. Nie ogarnia się wszystkich:((
  21. [quote name='Klaudus__'][I]Są już 4... :( Jeden wrócił z adopcji z punktu...[/I][/QUOTE] Jakiej płci są maluszki? Poproszę o fotki z informacją. Rozwieszę gdzie się da.
  22. Trzymam kciuki za maleńką. Czy moja wpłata doszła?
  23. Mateńko znowu szczeniaczki, może koce potrzebne, już mi głowa pęka, co robić:(((( ?????? Wysyłam watek , będę rozsyłać ale co to da nie wiem...
×
×
  • Create New...