-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Hehehe:evil_lol: Zurdo,słoneczko jak najbardziej się zgadzam na odwiedziny:loveu: nawet niezapowiedziane choć nie raz pewnie będe się wstydzić za bałagan...:cool3: jednak teraz starm się pilnować czystości no chyba że są takie sytuacje jak ostani to jużniedawałam rady sprzątać co chwilę. Dzisiaj cły dzień sprzątam na raty mieszkanie ale nareszcie robi się czyto.Jutro będe chciała wyprać dywan bo już się na niego patrzec nie mogę i jak dywan wypiorę w końcu powinn pachnieć w domu,no chyba ze znów Dianka narobi kupsko!!!Mała sikała mi na dywan ale nie specjalnie tylko ze szczęścia:evil_lol: ale on już chyba nieładnie pachnie wszystkim:shake: Jutro poświęce czas na prasowanie jeszcze i będę miala czyściutko więc od jutra jak coś czekam:loveu:
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
romenka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Chrupek trzymaj się dzielnie, prosze Cię!!!! -
O Matko Dorotko!!!!!!!!!!!!! Kochana już ręce mi opadaj:placz: Rany nie moge ci nwet jakoś pomóc:placz: Trzymaj się kochan proszę!!!!!!!!!!!!!Pamiętaj że może być lepiej!!! To może przejściowe?A Hosskę nie możesz zamykac gdzieś w odosobnieniu jak wychodzisz?Prosże Cie kochana znajdz jej dom i nie lituj się wiecej nad nia skoro ona nie lituje się nad Tobą!!(ostanie rozmowy nagg) Proszę Cię ,nie daj się zwariowac przez psa!!!!Takiego psa!!!
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
romenka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Kochani błagam pomóżcie Chrupkowi!!To młoda dzwiewczyna która robi co może by pomóc psiakowi!Kto je nie zna nie wie jaką ma sytuacje.Do niej co chwile dzwonią w sprawie pożuconych psów!!!Ona jedzie i ratuje!!Boże ona nie ma czasu dla siebie a co mówić dla dziecka własnego!!Pomóżcie jej chociaż w tej sprawie.Proszę was!!!! -
Słonkomam pietra jak nie wiem co ale Kobold to tak jak matka:evil_lol: Pokrzyczy,postraszy ale kocha...:loveu: Jak mogłabym jej nie zaprosić:loveu: Kochana Dianka dzisiaj lepiej chociaż dzić chodziła baaardzo naprężona,tak jakby coś w środku ją bolało.Dzisiaj dam jej spokój z tabletkami,niech jeden dzień odpocznie.Biegunka przeszła narazie ale Dianka nie chce jeść...Ale w sumie to dobrze.Chyba wie co robi.Duzo pije i chce sie miziać co jakiś czas.No i baardzo dużo śpi. Podam jej tylko lakcid bo zaczyna bąki baardzo śmierdzące puszczać:oops: Poza tym chyba dobrze;)
-
Kochani po drodzę ze sklepu znalazłam szczeniaka!!!Boże aż sie mi płakac zachciało!!!Przyszedł do Dianki i chciał się bawić.Złapałam go szybko bo do mnie nie chciał podejść i przywiązalam do smyczy.Postaałm tak 10 min i czekałam aż ktoś mi powie czyj to pies.Modliłam się bym tylko odnalazła właścieciela!!!Ile strachu ...Już miałam 1000 myśli na min:co będzie,jak dam rade bo następny młody pies?O rany!!!!!!!W końcu napatoczył się facet!Pytam się go czy nie wie a on mówi że tak,wie czyj to i mieszka w tym samym bloku co on.Poszłam z nim.Zadzwonił,pyta się i właścieciel pieska mówi że uciekł im i nie wiedzieli gdzie!!!Zczełam dziękować za taki zbieg okolicznościo!!Boże ile radości,jakby mi kamień z serca spadł!!! Oddałam pieska właścicielom a ci chcieli mi jeszcze dac pieniądze!Nie wziełam tylko nagadałam im że musza pilnowac psa bo młody i pobiegnie za innym a ten że to żony wina!Że poszła z sunią i spuściła ze smyczy i a ta pobiegła...Uff,dobrze że się tak to skończyło:loveu:
-
[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/icons/icon1.gif[/IMG] [SIZE=1]Dusje to zdjęcie mnie rozbraja :loveu: Jakaż ona piękna teraz!!Taka szczęśliwa:loveu: Na tym zdjęciu wygląda tak niewinnie że chciałabym ją tylko tulić do siebie!!!!Jetseś kochana że ją wziełaś!!! [SIZE=1] [SIZE=1][IMG]http://img53.imageshack.us/img53/1882/kanapowazaba007yn5.jpg[/IMG][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
-
[SIZE=1][img]http://img259.imageshack.us/img259/9145/kanapowazaba004qq6.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img53.imageshack.us/img53/9981/kanapowazaba005dk8.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img53.imageshack.us/img53/1882/kanapowazaba007yn5.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img235.imageshack.us/img235/6859/kanapowazaba008wa6.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img235.imageshack.us/img235/4127/kanapowazaba009hy0.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img53.imageshack.us/img53/7239/kanapowazaba015du9.jpg[/img] [SIZE=1][img]http://img53.imageshack.us/img53/7747/kanapowazaba013kx6.jpg[/img] [img]http://img75.imageshack.us/img75/1957/kanapowazaba017wh5.jpg[/img] [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE][/SIZE]
-
Zarz słonko napisze na resztę odpowiedzi tylko jeszcze raz tu napisze.Jeśłi chcesz wkleić zdjęcie wszystko dobrze robisz ale jak już skopiujesz ten odnośnik z direct...to najpierw piszesz na dogo [img]potem wklejasz odnośnik co skopiowałś i zakańczasz [/img] pamiętaj tylko że nic nie może być ze spacją!!!!WSzystko robisz bez spacji i wychodzi ci coś takiego: [img] [URL]http://img.266.imageshack.us/img266/6913/kanapowazaba005fc9.jpg[/URL] [/img] Tyle że ja zrobiłam spację jak wpisąłam jedno[img] i drugie [/img] by nie wyszedł obrazek Ty nie możesz!!!!Inaczej nie wyjdzie zdjęcie!!
-
[quote name='romenka']-182zł szło z konta TZ-ta cały czas więc: Teraz dostałam z AFN 300zł 300- 182= 118 zł Oddałam za ostanie lekarstwo Dianki 32 zł (Fakturę za chwilkę zeskanuje) czyli: 118-32=86 zł i tyle powinnam mieć na Dianke jeszcze. Powinnam teraz dostać fakturę z kliniki na 284 zł!!!Wczoraj byłam ale oni nie wiedzą od kiedy ją wystawić.Ja podliczyłam sobie rachunki z kliniki i wychodzi mi od przedostatniego podania bonharenu ponieważ najpierw dostałam z kliniki fakturę na 123zł potem na 168 zł więc teraz z sumowałam i wychodzi mi że powinni wystawić mi na 284 zł.Mam nadzieje że się niepomyliłam w liczeniu. Chciałam wszystkim bardzo mocno podziękować za wpłaty dla Dianki.Bez Was Dianka już pewnie by była za TM.Dziękuje z całego serca!!!!:buzi: :smilecol: :Rose: To jest ostanie rozliczenie i tyle musze mieć z Dianki pieniązków czyli z AFN zostaje mi 16 zł a reszta pieniżaków supergogi. Teraz : po pierwszym jak tylko dojdzie wypłata wpłacam te 50 zł za wczorajszo-dziesiejsze włosy. Dziś jak pójde do weta poprosze o tą fakturę w koncu i od razu wyślę je Tweenty by niebyło nieporozumień a wcześniej zeskanuje Wam wszystkie faktóry które mam i bede miała.Nie wiem ile będzie kosztował ten ulgstran ale mam nadzieje że niedużo:oops: i badanie moczu....
-
ok dodzwoniłam się i sytuacja wygląda tak:Musze się umówić na konsultacje do niego za ok tydzień czasu.Tomografia:nie wiadomo czy nie będzie wstrzymana.Dr jagieslki na smierć zapomniał o wysłaniu zdjęć Diaki z RTG ale teraz już dpiilnuje tego(obiecał) Mówi że biegunke Dianka ma z enkortonu prawdopodobnie i kazał mi wykupić dla niej ulgstran (na receptę) i lakcid który jeszcze w domu mam. Zaraz zadzwonie i umówię się na wizytę ale musze przyjechac z Dianką. Z chwilę również pójdę do weta po receptę dla niej i zapytać się ile będzie kosztować to badanie moczu(przepraszam że nie zrobiłam do tej pory:oops: )Z Dianki pieniązków jeszcze mi zostało zaraz spojrzę na ostanie rozliczenie i będe wiedziała ile mam. Kochani lale muszę się przyznać że w tej chwili mam niecałe 200 zł do końca miesiąca więc na wizytę umówię się dopiero ok pierwszego. Poprosze dagę27 by wpłaciła już 200 zł które wzieła z konta Dinki na swoją sunię.Ja również poproszę AFN i jeśli się zgodzi o przelanie 100 zł na Diankę bo badanie moczu chce jej już zrobić jak najszybciej i jeśłi tak by było to wtedy nie będzie problemu by pojechać za tydzień do dr Jagielskiego poza tym z pieniędzy AFN z tego co pamiętam nie mam już ani grosza a 70 zł moge liczyć supergogi które jest na Diankę.Zaraz zobaczę ile tam wysżło na plusie.
-
I teraz Dianka miała robione porześwietlenia kręgosłupa.MIał usg na wątrobę.Miła badanie krwi szczegółowe.Miała badanie milografi ale w schronisku któro nic nie dało tak naprawdę!!!Bo pani dyrektor nie chciało się powtórzyć badania za 3 tygodnie była konieczność!!!!Więc tak naprawdę o stanie zdrowia Dianki mało wiemy!!!Trzeba zrobić badanie moczu któro obiecuję jutro zrobię!!!I koniecznie tomografia n tym odciku kręgosłupa gdzie jest nowotworzenie!!!
-
Chrupek więc tak: Dianka ma spondylozę bardzo zaawansowaną.Ma do tego nowotworzenie na kręgosłupie przy czym te dwa bóle-spondylozy i nowotworzenie się nkładają.Są one kolo siebie bo spondyloza jest w odcinku lędzwiowym a nowotworzenie w odciku piersiowym(albo na odwrót) Ma drut dotykający do klatki piersiowej którego nie dało się usnunąć.Połowa drutu została usunieta a reszta została) Ma zapalenie wątroby któro leczę. I chyba tyle lbo aż tyle:-(
-
Romku a może małe co nieco z foteczkami Zadziorki :oops: ??
-
3 dni stała przywiązana przy śmietniku. W nowym domku :)
romenka replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
[B][SIZE=4][COLOR=red]podnosze i bardzo prosze o wsparcie finansowe dla Misi!!!([/COLOR][/SIZE][/B]ja ją nazwałam Lala:oops: )