-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Kochani przepraszam że nie pisalm tyle ale jestem zmęczona bardzo... Trzeba koniecznie napisać do [B]Beamicha[/B] może ona pomoże przewieść sunię do Ligoty? Prosze napiszcie i zapytajcie się czy wchodzi w grę ta opcja.
-
Niewidoma Kluska.Dojechala szczesliwie do DOMU :) :) :)
romenka replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
[B]Dorothy[/B] zna biegle niemiecki tylko prosze najpierw cioteczki by zapytały się jej czy ma czas :cool1: -
Kochani wysłalam nr konta do osób: [B]Tamb,Iwop,Rita&Diana,Chrupek,BasiaD,Supergoga,Agusiazet[/B] Jeśli kogoś pomnęłam prosze o pw ;)
-
Kochani jeśli jeszcze zdąrzę to zaraz podam nr konta na pw do neris i na to konto wpłacajcie pieniązki na Norkę ;)
-
Dobrze ja już musze uciekać.... Wieczorkiem zobacze co dalo się zdzialać a Wy cioteczki,prosze myśłcie o transporcie
-
[quote name='iwop']Ja nie mam kontaktu z Neris...:shake:[/quote] Ja wysłałam wiadomość na gg ;)
-
[quote name='iwop']no to może koto neris jak u niej ma byc Norka?[/quote] [B]Neris [/B]napewno trzeba będzie zwrócić pieniązki za pobyt Norki (jeszcze nie wiem ile) i jeśłi będzie możliwość zaczipowania jej tam i zrobienia paszportu-i za to wpłacimy na konto do niej. [U]Teraz jeśli [B]Neris [/B]ma możliwość dysponowania kontem to jak najbardziej można wszystkie pieniądze wysłać na jej konto wtedy ona by dysponowała tymi pieniędzmi i komu trzeba by było wysyłała....Jeśli tylko sie zgodzi na to :oops:[/U] [B]Kochani koniecznie trzeba szukać transportu do Oleśnicy!!!!!![/B]
-
[quote name='iwop']romenka podaj mi na privie konto gdzie wpłacać pieniądze[/quote] Kochani moi ja nie wiem na jakie konto macie,mamy wpłacac pieniądze dlatego prosze kogoś by podał :razz: To trzeba zalatwić koniecznie bo pieniądze są a nie wiedomo gdzie wplacać :cool1: [B]Supergoga [/B]jesteś naprawdę kochaniutka :loveu: [B]Iczing[/B] ,całuje Ciebie i ucałuje Norkę jeśli będzie taka możliwość;) Druga sprawa: ja sobota iniedziela mam egzaminy,nie moge pomóc więc trzeba poszukac kogoś kto zajął by się Norką!!!Napiszcie proszę do [B]Neris [/B]czy u niej jest możliwość zrobienia czipu i paszportu w dniach w których mała będzie u Niej i wtedy za hotelik i za czipowanie i paszport od razu wpłaciłoby się do neris na konto a resztę pieniązków trzeba trzymac na drogę do Oleśnicy. I jeszcze jedna sprawa: [B]Iczing [/B]my byśmy wysłali pieniżki na benzyne dla Ciebie a czy ty byś się zgodziła podjechać do Neris zawieść sunię??:oops:
-
Kochani jasne że może być płatny Słuchajcie,Noreczka byłaby od niedzieli u Neris więc to jest 27 maja i do 4-5 czerwca więc zwrócilibyśmy pieniązki Neris za pobyt Norki u Niej i przecież jeszcze pieniązki zostają. [B]Teraz najważniejsze:[/B]osoby które deklarowaly się wpłacić pieniądze na Norkę musiałby znać konto na które wpłacać więc prosze podajcie jakiś nr konta!!!!! [B]BasiuD[/B] prosze wpłać za mnie 20 zl a ja Ci oddam bo ja nie moge zrobić przelewu bo mam zablokowane konto Muszą zostać pieniądze na czip i paszport!!!! Kochani proszę,kto jeszcze może niech wpłaci jakieś grosze...
-
[quote name='iwop']No własnie trzeba już teraz szukac transportu... Warszawa _Ligota, tak?[/quote] Dokładnie :-(
-
[quote name='iczing']taaaaaaaaaaaaaaaaaa k jest ! Królowa Norka będzie gościla w Warszawie w niedzielę po poludniu ! prosimy o przygotowanie orszaku powitalnego ![/quote] [B] Iczing [/B]cudownie ,aż musze cie ucałować :buzi:
-
[quote name='xxxx52']Norka moze wyjechac do Niemiec,ale musialaby dojechac do Olesnicy -Ligoty w dniach 4,5 czerwca.![/quote] Nie wiem tylko co z tym fantem zrobić :-(
-
[quote name='iwop']romenka czy ty wiesz kot ma odebrac Norkę od iczing w niedziele i kto bedzie pilotował sprawę dalej?[/quote] Przepraszam ale miałam gościa jednak czytam posty na bierząco :loveu: Noreczkę do Wawy prawdopodobnie przywiezie Iczing ale trzeba jeszcze uzgodnić to z Nią ;) ale myślę że nie powinno być problemu. Do Neris znajdziemy transport ;) Jak sunia byłaby w wawie to od razu zalatwilibyśmy paszport i czip chyba że Neris będzie miała takie możliwości? W każdym bądź razie ja sobota i niedziela mam szkołę ale chyba nie powinno być kłopotu ze znalezienim człowieka który zajmie się tym wszystkim,cioteczki która chętna do nadzorowania sprawą:cool3:
-
I jak się toczą sprawy :cool3: W niedzielę mamy prawie na bank załatwiony transport Norki do wawki a być może i do Neris ale narazie nic nie wiedomo.
-
[B]Iwop[/B] przypomnij mi jeszcze kiedy ona odbiera Kikusia? [B]Agusiazet[/B] bardzo dziękujemy :loveu:
-
[quote name='iwop'] Po Kikusia przyjeżdza z Warszawy iczing. [/quote] A czy on nie mógłby zabrać Norki do Wawy?
-
Martuś u mnie dobrze ;) i u Dianki też :loveu: Szukam CALY CZAS ODPOWIEDNIEGO DOMKU DLA fIDELKA ALE CHYBA JUZ ZNALAZŁAM:loveu: Teraz troszke siedze na wątku sunia przeznaczonej na smalec :-( ale chyba wszystko będzie dobrze:loveu: Dzisiaj postaram się zrobic zdjęcia psiakom więc i wkleje na wątek :lol: abyście nie pomyśleli sobie cos zlego :razz: :evil_lol: Niedługo jadę z BasiąD na zakupy większe do marketu a potem jeszcze po rzeczy dla dziecka ktore mi brakuje wic będe dopiero miała więcej czasu wieczorem. Ach no i jutro jade po odbiór bonharenu dla Dianulki :loveu:
-
[quote name='agamika']ja wtym miesiacu juz goła finansowo jestem ;( , ale w przyszłym( po 10 czerwca) moge 50 zl wpłacic[/quote] [B]Agamika[/B] jeśli tylko pieniązki bedą potrzebne wtedy bardzo prosiłabym byś nie zapomniała za miesiąc wpłacić ( i oczywiście jeśłi nadal Twoja pomoc finansowa będzie aktualna;) ) choc bardzo możliwe że do tego czasu sunia będzie już w Niemczech(ale na razie nic nie zapeszam;) )
-
ach [B]iwop[/B] powiedz mi prosze jeszcze czy Ty będziesz w wawie? Chodzi mi o wydanie pieska o którym pisalaś i który jedzie do domku w Warszawie. Czy jest szansa zabrania wtedy Norki? [B]Neris[/B] ile Ty mieszkasz od Wawki? Jak wygodniej jechać do Neris?Z Wawy czy z Ostrowca?
-
[quote name='iwop']Na AFN jest 50 zł ostrowieckich psów. Sa tez pieniądze przesłane na moje konto, z jola jeszcze coś dołożymy. Czy zmienic tytuł, że potrzebne finansowe wsparcie?[/quote] Czy to znaczy że te 80 zł brakujące juz mamy :cool3:
-
Ja niedługo będe musiała wyjść na jakieś 1,5 godzinki a potem jade do hurtowni kupić dziecku rzeczy których jeszce nie am więc prosze o pilnowanie wątku.
-
z tego co obliczyłam mamy 270 zl a na chotelik trzeba 350 zł na miesiąc czasu.
-
Dzięki Iwop. Ja już wysłałąm do Tundry PW.Zobaczymy czy da sie coś wymyśleć z małą? OK w takim razie myślimy o zabraniu suńki do Neris. Kochani potrzebne jeszcze pieniązki by suńka mogła trafić no Neris,prosze zmotywujmy się i pomóżmy tej biednej psince :placz:
-
[quote name='iwop']Kochane cały czas jestem ale czasem musze pracować...:cool3: Więc nie wiem jakie w koncu są plany co do Norki? Z kim mam sie skontaktowac?[/quote] [B]Iwop[/B] prosze napisz czy zgadzasz się w razie jakby wypaliło z Niemcami by tam sunia pojechała?To chcemy wiedzieć.
-
[quote name='tamb']Na jakie konto wpłacić?[/quote] [B]Tamb[/B] proszę powstrzymaj się jeszcze z wpłacaniem pieniążków,dobrze? Narazie musimy wiedzieć czy sunia pojedzie do [B]Neris[/B] i jeśli pojedzie to kiedy ?Jak by wypaliło to poprosze [B]Neris[/B] o podanie konta i bezpośrednio może na jej konto by się wpłaciło na Norkę.