-
Posts
7367 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by romenka
-
Kolejny łup Mosii i Rebellii - sznaucer olbrzym; ma nowy dom.Foty str 6.
romenka replied to Gajax's topic in Już w nowym domu
[quote name='mosii']dodam że rebellia ostro mi pomaga przy psach:)[/quote] aaaa zauważyłam :loveu: i przepraszam że niedodałam :oops: Rebelio wybaczysz?? Dziewczyny jesteście kochane!!!! -
Już rebelio piszę ale sama nie wiem do końca co i jak z domkiem.Dzisiaj czekam do godziny 11-stej na telefon ale coraz mniej czasu jest:placz: Nie wiem co to bedzie jak nikt jej nieweźmie do dzisiaj.W tym nowym domku miała by jak wraju.Tam są podobno jeszcze dwa psy i ona była by trzecia.Kurcze ale nikt nie dzwoni!!!Pod blokiem jeszcze spotkalam kobiete która ma siostre i być może ta jej siostra weżmie dobcię ale też nic niewiadomo!!!Cholera ja jutro do pracy a psa zostawic nie mogę samego w domu!!!Już dzisiaj była w nocy katastrofa!!!Po raz kolejny z kuchni zastałam kibel!!!!Proszę pomocy bo jutro będę zmuszona zawieśc ją do schroniska!!!
-
Kolejny łup Mosii i Rebellii - sznaucer olbrzym; ma nowy dom.Foty str 6.
romenka replied to Gajax's topic in Już w nowym domu
Mosii jesteś wielka!!!Ale chyba cos na ten temat juz wspominałam.Widzisz kochana nawet nie mam kiedy zagladać i obserwować twoich wyczynów;) !!!Nie dziwie się że masz dosyć ale za to co robisz masz zarezerwowane miejsce w niebie:evil_lol: . -
Diabełkowa dziękuje za wystawienie Dobci.Darek znalazł domek w Bielsku-Białej dla niej ale do jutra nowi właściciele maja się zastanowić.Bardzo dobre wrażenie na nich zrobił więc myslę że nie będzie dużego kłppotu by ją zabrali.Psinka będzie miała duży wybieg.Płakac mi się chce że musze oddać ale dłużej tak nie wytrzymam :-( .Ja i Darek bardzo ja polubiliśmy jednak w takij sytuacji nie moge się nawet się zastanawiać nad nie oddaniem jej.Cięzko mi bo piesek bardzo już się przywiązał do mnie ale jak dłużej by tak pobyło to z domu zrobił by sie ustęp.Trzymajcie kciuki mocno że jak piesek znajdzie domej jutro by miała jak w raju i by sytuacja tak jak z Dragonkiem się nie powtórzyła (ucieczka jego z nowego domku).
-
Moi drodzy ja niewytrzymuje juz z tą suczką.Ona jest naprawdę kochana ale niestety w nocy załatwia mi się w domu!Nie tylko sika ale i ... Wstaje i sprzątam 3-4 razy w nocy.Darek tez już wie o tym ale nie jest tak bardzo zły tylko mówi że ja mam przeje**** i to prawda!Jutro moja koleżanka jedzie do domu a psa muszę zostawić z moją Roma w domu niestety tego zrobić niemogę nie dlatego że boję się już o Rome ale dlatego że będę miała z pokoju kibel!!!Prosze pomóżcie!!! Nie mogę szukac sama dla niej domu ani siedzieć na kompie i sprawdzać bo mam pracę jednak piesek do poniedziałku musi znaleść bo ja już się wykończe!Jakby była mądra w tej jednej sprawie mogłaby u mnei być i być ale nie jest tak!!!Poszukajcie w ogloszeniach może ktoś jednak jej szuka??Pomóżcie!!!
-
Kochani psinka jest u mnie teraz i zostanie jeszcze dłuższy czas.Darek niepozwolił jej oddać do schroniska bo sam się w niej zakochał:loveu: jednak u siebie jej nie chce (ale to może tylko chwilowe).Darek wyjeżdza na jakis tydzień wiec psina może zostać. Jest bardzo łagodna i bardzo mądra.Co prawda nie chce chodzic do weterynarza jednak na siłę ją prowadzam:evil_lol: Dzisaj była po tabletki uspakajace dla niej bo w nocy nie daje nam spać i sika po pokoju:angryy: ale wybaczę jej wszystko.Psianka nieuwierzycie jak dzisiaj wrocilam z pracy tak ślicznie mnie przywitała że całą twarz z radości mi wylizała a Darek nie mógł uwierzyć że psiak tak może się cieszyć a ja pierwszy raz widziałam u niej machajacy kikutek:eviltong: Jest bardzo cudowna i nie oddam jej byle komu!
-
Piesek dzisiaj był ze mna w pracy ale nienajlepiej ten mój pomysł wypalił bo szefowa bardzo ale to bardzo się wkurzyła!Pinka jest bardzo potulna ale w domu nie może znaleśc miejsca.Do mojej romy bardzo grzeczna i udaje że jej niewidzi;) Ja bardzo się martwie co będzie dalej bo schronisko by ja zmarnowało:angryy: dlatego prosze pomyślcie co z nia.Może ktos wystawi ja na allegro??
-
Dzisaj znalazłam dobermana i muszę do jutra coś z nim zrobic!!!To suczka bardzo łagadnie nastawiona do ludzi i innych psów ale jednak obawiam się o moją Rome!!Błagam kto ją przygarnie prawdopodobnie sunia komuś uciekła bo ma cieczkę.Prosze wlaściekl pewnie się znajdzie ale pieska ciężko mi oddać do schronu ale jutro ją to czeka jeśli nikt jej nieprzygarnie na te (prawdopodobnie) dni!!Prosze pomóżcie!!!!
-
Kudłata mordka zwana Cyganem.zjadl nie-kudłate drzwi
romenka replied to Irkowa's topic in Już w nowym domu
Chrupek napisz mi na pw o co poszlo że tego Pana wzieli do więzienia może cos da się zaradzić.Czy to jest w Wawie??Jaka prokuratura to prowadzi?? -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
romenka replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Pomóżcie dziewczynie i pieskowi!!!Tyle walki o życie i poświęcenie Magdy a teraz nie może zostać a ni Madzia ani pies na lodzie!!! Wystarczy nieduża kwota od każdego i dziewczyba spłaci dług swój!To nie jest mało 1000 zł!Dla niej to mnustwo pieniędzy a dla pieska szansa na nowe życie!!!! -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
romenka replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Madziu mam nadzieje że wszystko dobrze u Ciebie?Trzymam kciuki cały czas za was!!!Buziaki! -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
romenka replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Nie wiem co mam mysleć ale mam nadzieję że Kasia_m wyjaśni wszystko.Wierzę w ludzi ale nie doprzesady!Kasia_m chyba nierobila tego specjalnie przynajmniej tak narzie chce wierzyć ale skoro pousuwała posty to martwie sie o najgorsze że to była tylko gra z jej strony(ale mam nadzieje że się mylę!!!) Kasiu_m wyjaśnij proszę nam wszystkim dlaczego...?? -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
romenka replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
Rany dla mnie tez jest to szok!!!! [B]Przyjaciel_koni[/B] jesteś nadzwyczajną osoba!!!! [B]Madziara1983[/B] bardzo Ci współczuje za to co musialaś przejść! [SIZE=3][COLOR=red][B]Ludzie pomocy dla Haktorka i Madzi!Ona musi oddać dług!!!![/B][/COLOR][/SIZE] -
Dimek kochający dzieci !!! Wreszcie w nowym kochającym domku!!!
romenka replied to Ania_i_Kropka's topic in Już w nowym domu
Kochany juz cię zapisałam i teraz w miarę możliwości bedziesz skakał na pierwszą stronkę.Szukaj słonko pancia swojego i bardzo dzielnie się trzymaj.Ja już niestety musze wychodzić ale mam cię w serduszku.Zobaczysz wszystko jeszcze się ułoży. -
[FNiZ]-Psiak Nosek...już w Fundacji..od roku czeka na dom!
romenka replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Napiszcie Co Z Noskiem!!!??? -
Umierał..Smut dzięki Wam żyje i jest już bardzo szczęśliwy!!
romenka replied to Kasiek's topic in Już w nowym domu
Bardzo sie cieszę!!!!Mialam nadzieje że wyzdrowieje ale szczerze mówiąc powoli malały a tu takie wieści:loveu: Smutasku już będzie dobrze !!!! [B][COLOR=red]Potrzebne pieniązki na Smutaska prosimy wszystkich o pomoc finansową!!!Tu każda zlotówka się liczy!!!![/COLOR][/B] -
Grubas juz po zabiegu ,zeby za - plombowane ;-)
romenka replied to madziara1983's topic in Już w nowym domu
O jejku i co z transportem?????