-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
2 szczeniaczki. Kto może sprawdzić domek w Krakowie?? str.5
BoUnTy replied to Emiś's topic in Już w nowym domu
[COLOR="#ff0000"]Aga mi napisała, e potrzebna wizyta dla szczylka [B]W KRAKOWIE![/B] Kto zna krakowianki i może kogoś poprosić o zrobienie wizyty?![/COLOR] -
Publikacjo widze, że Ty masz jakies lepsze zdjecia [wnioskuje po filmiku] może moglabys przesłac mnie na maila [email][email protected][/email] - będe wdzięczna. Ja wyśle Larze, żeby już Ci głowy nie zawracać. Dzięki Blood ;* Laro_ tak tez myslałam... Chciałam wziac Lalunie na Dt, ale niestety w sytuacji kiedy musze miec wolny Dt na ew psów Pana B odpada, przykro mi :( Opisy, opisy i jeszcze raz opisy - to jedyna szansa na domki!
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Dałoby się tylko musza być na to pieniadze. tutaj fundacja niestety ie pomoga - dosc wydatków na psy Bedzinskie :( Psy wygladają na zdrowe, ale troszkę niedożywion. Pan B też potrzebuje pomocy. Karma potrzebna. Już od CK dostał ok. 20 kg. kaszy. Lepsze to niż nic :( -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
To suka - wyglada na spora, a jest do łydeczki: Stan suki pozostawia wiele do życzenia. Zdjęcia robione z ukrycia telefonem bo córa miała wąty... -
Dzięki, nie wiedziałam - urlop robi swoje. Starałam się być na bierząco, ale nie wyszło... xD [B][SIZE="5"][COLOR="red"]PROSZĘ DOMY TYMCZASOWE O SCHARAKTERYZOWANIU W PARU ZDANIACH SWOICH PODOPIECZNYCH NA TYLE NA ILE TO MOŻLIWE! JEST TO POTRZEBNE DO OGŁOSZEŃ. KUBA, AMIKAT, GLUCIU MOGŁABY KTÓRAŚ Z WAS TO ZROBIĆ W PRZYPADKU PSÓW PRZEBYWAJĄCYCH NA MACIEJACH?[/COLOR] [/SIZE][/B] Mam później problem z wystawianiem psów do oferty. Blood na PW proszę numer telefonu do Ciebie, gdyby ktoś się kontaktował w sprawie adopcji, żebym mogła odesłać po informacje, bo będziesz o sukach wiedzieć najwięcej. My adopcją się zajmiemy, chodzi o informacje dla potencjalnych zainteresowanych. Dlaczego siostry trafiły na Macieje?
-
To ja zrobie podsumowanie, żeby nikomu nie umknęło [B]W DS:[/B] PICO - laskowaty psiak Pinczerkowaty szczeniak Jaś i Małgosia [obecnie Dejzi] - małe szczeniaki Sunia z koszyczka - mama Małgosi i Jasia Ślepka [zwana wcześniej 'mamuśką'] Cooki i Jumper - 2 szczeniaki puchate Partos - 1 z 3 muszkieterów Kropka ----------------------- RAZEM 10 adopcji psów czarownicy w ciągu 2 tygodni [B]Za TM[/B]: Alex - mały czarny szczeniak [B]W DT:[/B] Mi - mała czarna niekudłata [u Blood] Perełka - kudłata czarna [u Blood] Pinokio [u klaudiaa] [B]Czekają na DT/DS:[/B] Lalunia - sunia pinczerkowata Saba - suka z guzem Łaciatek Atoska i Aramiska Cieszy mnie, że nie nadążam z aktualizacją wątku fundacyjnego ;> Klaudiaaa a weźmiecie coś za Kropcię na DT?
-
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Mam wątpliwości czy da rade, al niestety nie ma ich gdzie ulokować. Moze udałoby mi sie je umieścić u mnie na 3 dni po zabiegu- czas zastrzyków. Marudo czy doszedł numer konta? Wczoraj wysyłałam, ale tam jakis kiepsko dogo działa, ale własnie wróciłam do domku, więc czekam na wiadomość. Suczki są malutkie, tak jak napisałam w granicach 7-15kg. -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Mam wątpliwości czy da rade, al niestety nie ma ich gdzie ulokować. Moze udałoby mi sie je umieścić u mnie na 3 dni po zabiegu- czas zastrzyków. Marudo czy doszedł numer konta? Wczoraj wysyłałam, ale tam jakis kiepsko dogo działa, ale własnie wróciłam do domku, więc czekam na wiadomość. Suczki są malutkie, tak jak napisałam w granicach 7-15kg. -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
Tak, u niego -
Historia jakich wiele? Kocha, ale to nie wszytsko... Prosimy o wsparcie!
BoUnTy replied to BoUnTy's topic in Sterylizacje
kochana jak tylko beda pieniazki to bedzie w tym samym tygodniu sterylka. Wievej niż 100 zł. chyba nie wyjdzie. Podać numer konta? Oczywiście pokwitowania wstawie tutaj.... Serdecznie dziekuje za pierwsza odwazna deklaracje -
Potrzeba wsparcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180852-Historia-jakich-wiele-Kocha-ale-to-nie-wszytsko-Prosimy-o-wsparcie[/url] Zapraszam na wątek.
-
Esterek w domku - niech mu się wiedzie! Może ktoś zechce pomóc tym psiaczkom - sytuacja bardzo pilna i nagląca... [url]http://www.dogomania.pl/threads/180852-Historia-jakich-wiele-Kocha-ale-to-nie-wszytsko-Prosimy-o-wsparcie[/url] Zapraszam na wątek. ESTERKU TAK BAAARDZO SIĘ CIESZE, ŻE WRESZCIE CI SIE UDALO - choć mnie tutaj widać nie było, cały czas trzymałam za ciebie kciuki!
-
Potrzeba wsparcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180852-Historia-jakich-wiele-Kocha-ale-to-nie-wszytsko-Prosimy-o-wsparcie[/url] Zapraszam na wątek. Co do Tinki. Byl domek, który zastanawiał się nad jej adopcją niestety ostatecznie wybrał inną suczkę- Lilu. Nasza Tinka nadal sama, teraz bez koleżanki :( Gdzie jesteś domku? Miejmy nadzieję, że szybko pojawi się w Metro i znajdzie swój domek - ten jeden, jedyny, do końca życia. Dawno nie widziałam tak pechowego psiaka...
-
Potrzeba wsparcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180852-Historia-jakich-wiele-Kocha-ale-to-nie-wszytsko-Prosimy-o-wsparcie?p=14204929#post14204929[/url] Zapraszam na wątek.
-
Jest to historia pewnego mężczyzny. Nic specjalnego, takich historii w tym serwisie widziano już wiele. Mężczyzna, na potrzeby forum zwany Panem B. to skromny, prosty człowiekiek. Żyje on ze skromnej emerytury, na której bezczelnie pasożytują jego 2 córki... Sam Pan B. kocha zwierzęta, dla nich poświęciłby życie... [B]Miłośc bezgraniczna, lecz jak wiemy to my - dogomaniacy, bezmyślna. W domu jest 5 psów - 3 suki, 2 psy. [/B] Ciąże niestety są nieuniknione. Pan B. nic nie wie o metodach psiej antykoncepcji. Psy są szczepione, chodzą do weterynarza raz w roku, za pieniądze, które Pan B. uzbiera chodząc po śmietnikach. Pan B. z milości zbiera psy podrzucane do niego. Ostatnio wziął szczeniaki, które jakiś znajomy żulek miał utopić. Ma on wielkie serce, lecz mniej portfela i zdrowia. [U]Sił powoli przestaje starczac na codzienne maratony po okolicznych śmietnikach, skąd Pan B. bierze odpady dla psów. W domu chyba nie ma prądu i gazu, jest natomiast piec. [/U] 'krupnioki' dla psów [a raczej jakies nadspute resztki] Pan B. dostaje z okolicznego sklepu, od ekspedientki, jednak tutaj pojawia się kolejna tragedia, bo sklep ma iśc do likwidacji? CO WTEDY?! Kilka godzin rozmów i udało się dojśc do kompromisu. Pan B. zgodzil się na sterylizacje narazie 2 z 3 suk i zastanawia się nad poddaniem ich procesowi adopcyjnemu. Narazie nie nalegam, gdyż pan B. boi się o to, że trafią do złych domów - sprawę ułatwiła nasza [fundacji s.o.s dla zwierząt] interwencja, która była tak nagłośniona w prasie, że Pan B. przeczytał całkiem przypadkowo o nas w gazetach i otworzył się troszkę na moją pomoc, bo miał naoczny dowód, że nie chcemy, żeby psom stała się krzywda. Bardzo trudno jest porozmawiać z nim sam na sam, zwykle sterczy nad nim jedna córka, któa wogóle nie jest chętna do współpracy. [B]MUSIMY SZYBKO UZBIERAĆ PIENIĄDZE NA STERYLIZACJĘ SUK - WIOSNA IDZIE, W KAŻDEJ CHWILI MOGA DOSTAĆ CIECZKI![/B] Z racji tego, że jestem asystentem weterynarza mogę załątwić zabiegi po cenach tanich - ok. 100 zł. za sukę. [SIZE="6"]TRZEBA SIĘ SPIESZYĆ, gdyż jak niestety zauważyłam Pan B. nie pozwoli poddać suk ew. sterylizacji aborcyjnej. Liczy się każdy grosz.[/SIZE] Pan B. narazie nie chce pomocy dla siebie, choc i nad tym myslimy - narazie jednak priosytetem sa psy. [B][U][COLOR="red"][SIZE="5"]Jakie są potrzeby na teraz?[/SIZE][/COLOR][/U][/B] [B]- pieniądze na zabiegi - jedzenie dla psów [każde, najelpoeij do gotowania - ryż, kasza itp.] - środki odrobaczające - środki do odpchlenia psów i domu - myślę, że zawsze przydadzą się jakies środki czystości [/B] [I]Ktoś ma jeszcze jakies pomysły?[/I] Proszę o wysyłanie tego wątku znajomym. Mam zdjęcia 2 psów, niestety na telefonie - ja jestem obecnie na urlopie, ale cudem dorwałam się do komputera, bo moim zdaniem sprawa ta jest niecierpiąca zwłoki. Wszystkie psiaki to malizny w przedziale ok. 7-15 kg. Pana B. kochają, do ludzi nastawione nieufni, na posesję nie wpuszczają, są agresywne na posesji, poza nia bojaźliwe. Psy z racji braku wrunków żywieniowych itp. są źle utrzymane, niezadbane itp., wiecej będzie widać na zdjeciach. Wrzuce po przyjeździe do domku.
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Mnie się podoba. Czy ktoś zakłada suni wątek, czy mam to zrobić ja? Potrzeba wsparcia: [url]http://www.dogomania.pl/threads/180852-Historia-jakich-wiele-Kocha-ale-to-nie-wszytsko-Prosimy-o-wsparcie[/url] Zapraszam na wątek. Zmieniłam 1 str. Zmienił się oficjalnie adres, także ten do podawania w przelewach bankowych. Nowy adres na 1 str. -
Anetko możesz mi na zdjęciu pokazać, który psiaczek to PICO? Pogubiłaqm się...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ale wyszła spod opieki fundacji, wiec zaliczylam ja jako adopcje ;> W każdym razie szczęśliwa w domku... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
1 strona zaaktualizowana ;] Adopcji na diś dzie w miesiącu luty: Ptyś Leda Czako House Jaś i Małgosia Jumper i Cooki Szczeniakowaty pinczerek Sunia z niebieskiego koszyczka Partos ma do domku jechac liskowata suczka i pewnie o czymś sama nie wiem... ;> Ale to i tak 12 adopcji w ciagu 1,5 tygodnia! -
Ciesze sie z tego wyniku! Jaszo miło było Cię poznać ;D Ja byłam zdziwiona, ale raczej dlatego, że myslałam, że sie preslyszałam, gdy JOMA tak donośnie Cie ujawiniła Twoja tożsamość ;]
-
Zmieniłam powyższy post na aktualne informacje, bo przed chiwlką miałam telefon z nowymi wieściami i sprostowaniami ;] Z dobrych wiadomosci - pinczerkowaty szczeniak zostaje w swoim DT na stałe ;] także usuwam go z allegro i można ściągnac go ze strony ;]
-
Zmienione allegro moich maluchow. zmienilam na inne psiaki, skoro moje w domkach ;> [url]http://www.allegro.pl/item923543288_szczeniaki_przezyly_dramat_szukaja_domow.html[/url]
-
[COLOR="#808000"][SIZE="4"][B]PSY DO ADOPCJI:[/B][/SIZE] [/COLOR] [I][B]Czarna młoda suczka:[/B][/I] Młodziutka nieduża suczka. Bardzo wystraszona. Potrzebuje spokojnego właściciela by przekonac się do ludzi i uwierzyć ze człowiek to nie tylko samo zło. JEST WYSTERYLIZOWANA! [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/szuczka1.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/czarna-mloda-suczka,274.html[/url] [I] [B]Czarna kudlata:[/B] [/I]Czarna suczka, młodziutka ok 2 lat, pojechała do kliniki, bardzo zestresowana, zalękniona, kudłata, lekkie zmiany skórne... JEST WYSTERYLIZOWANA! [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/sukakudlatawystraszona.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/czarna-kudlata,278.html[/url] [B][I]Pinczerkowata suczka - Lalunia:[/I][/B] Mała pinczerkowata suczka. Bardzo przestraszona, ale jednoczesnie łaknie kontaktu. Zaczepna, lubi być w towarzystwie ludzkim, daje sie delikatnie dotykac, ale z rezerwą jeszcze. NIE WYKAZUJE AGRESJI! [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/pincz.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/pinczerkowata-suczka,287.html[/url] [B][I]Pinokio [W DT]:[/I][/B] PINOKIO! Super facet, maleńki pinczerkowaty, kuleje, ale przecież jego powinno się nosić na rękach, taki mały Prince... dość młody - 2lata? nie ma przednich ząbków! W domku tymczasowym czeka na amputację łapki, a później na świetny domek! Łpaki niestety nie uda się uratować... [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/pinokios.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/pinokio,285.html[/url] [B][I]Saba z klatki 1x1metr:[/I][/B] Saba, 2-3 lata, waga 35 kilo. Jest po usunieciu list mlecznych i strylizacji. Została zabrana z nowotworem. Guz przeszkadzający w normalnym funkcjonowaniu, zwisał, był obciążeniem - gruczolak - niegroźny dla zdrowia, suka przebywała w klatce metr na metr, rzekomo agresywna cieszyła się z zabaw na śniegu, u nas nie wykazuje agresji ale szukamy domu bez innych psów- tak na wszelki wypadek , Nie ma domu tymczasowego [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/saba.jpg[/IMG] [B]Ślepka:[/B] Na obu oczętach zaćma. Ma kilka lat. Bardzo spokojna chętnie się przytula, lubi być głaskana. Doskonała towarzyszka dla starszej osoby. [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/sukaslepa.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/mamuska,284.html[/url] [B][I] Tosia, Portos [W DOMU] i Aramis... [oba pozostałe w DT][/I][/B] . Trzy czupurne wesolutkie pieski - rodzeństwo. Mają ok. 8 m-cy. Partos jest już w domku. Tosia i Aramis czekaja na swoje domki w domu tymczasowym, który przyjął do siebie rodzeństwo. [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/trojaczki2.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/trzech-muszkieterow-atos-portos...,283.html[/url] [B][I]Łaciaty psiak:[/I][/B] Łaciaty młodziutki piesek. ok 1-1,5 roku. Nie ma domu tymczasowego [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/laciaty.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/laciaty-psiak,282.html[/url] [B][I] Kropka [w DT]:[/I][/B] Kropka, 1,5 roku, przymilna, kontaktowa, łasuch, zdrowa (poza pchłami i odrobaczeniem) ciśnie się na kolana pieszczoch malutki. Mama 3 muszkieterów. [IMG]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/files/150/kropkalatka.jpg[/IMG] [url]http://www.fundacjasosdlazwierzat.org/latka-kropka,280.html[/url] Podsumowując
-
Vannes tak ten.
-
* tygodniowy szczeniak pinczerek - samiec ma DT