-
Posts
4029 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by BoUnTy
-
Anetko DT kryzysowo mam dla szczeniąt, psa niezsocjalizowanego boję sie wziąć do domu przy bracie, bo mnie calymi dniami w domu nie ma, a po historii pogryienia po prostu mam obawy. Mam też numer do osoby, która może moglaby udzielić DT. Ze mna jest taki problem, ze ja za tydzien wyjeżdżam i nie miałby sie kto psiurami zaopiekowac... Mogłabym np. wziac tego: <img>http://img249.imageshack.us/img249/2305/img0404l.jpg</img> Tylko co z nim zrobić na ten tydzien mojej nieobecnosci - mogłabym przetrzymac do akcji w SCC, bo po niej wyjezdżam - ale mój problem jest taki, że w czasie akcji siedze w szkole i mnie nie bedzie, Aw dzien akcji i tak musiałby/mysialyby zniknąć... W każdym razie służe kryzysowo, choć chyba tutaj cala sytuacja jest kryzysowa...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Póki nic się nie zmieniło i nadal widnieje jakoprowadząca wątek, to prosze kubę i inych o informacje o psach i wątkach, po tygodniu bez internetu wracam do zycia - zaaktualiuje 1 stronę. Rozumiem, że akcja z psami Będzińskimi i szczeniorami obgryzanymi przez szczury to priorytet i na czerwowo u gory powiesić? -
Styczeń - Luty (25.01-25.02) Wpłaty: + 108,45 zł. – z poprzedniego m-ca + 100 zł. – natalijo + 20 zł. – bumerang + 5 zł. – grzenka + 15. – TERESA BORCZ + 100 zł. – Lella + 40 zł. – Monika z Katowic + 1 zl. – Bjuta + 20 zł. – Kasia + 5 zł. – bella51 + 10 zł. – Ewa K. + 5 zł. - grzenka Wypłaty: SALDO KOŃCOWE: 419,45 zł.
-
Wreszcie udalo mi się dostać od kolezanki. Mam nadzieje, że dzisiaj już bede miec ormalnie internet po tygodniowej przerwie... Bumerang odeslałam wplate. Rozliczenie zaraz dodam, tylko się uporam... Dużo ośób nie wpłaciło za styczeń... Nie obiecuje, że nadal nie bedzie takich braków z mojej strony, bo nie wiem jak bedzie z internetem i czasem...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Amikat już rozmawiałam z Kubą i wyjasniła, że chodzi o to, ze ona psy zna. Ja się ciesze, że ktoś przejął wątek, bo robiłam co mogłam, ale sotatnio troszkę spraw mi się pokomplikowało... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A Ty nie uczysz się na egzaminy? bo ja owszem... Dodatkowo zaczęłam prace w lecznicy, nie licząc poprzedniej pracy - chcialam sie tym zajac po egzaminach, ale chcesz to prosze, nie bede się pchac, bo w sumie i tak nie mam czasu. Szkoda tylko, że o 'wątach' i decyzji dowiaduje się tutaj i nikt nie raczył nawet wysłac głupiego sms'a i poinformować, że cos sie nie podoba, albo zapytać skąd bierze sie przestój. -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Czy na strone przydadzą się artykuły weterynaryjne? Bo moge podzielić się swoimi pracami niektórymi. Tzn. Tkanka łączna płynna [krew, limfa] - taka okrojona wersja... Badania technikami obrazowymi, ale takie fiu bździu. Moge też ew. podzielić się poród i jego fazy [głównie na przykładzie zwierząt gospodarskich] oraz dopuszczalnosc prowadzenia badan na zwierzetach na podstawie ustawy o ochornie zwierząt i ustawie o doświadczeniach na zwierzetach. Nie wiem co jeszcze mam ]:-> Tzn. mam też masakrycznie długie o wściekliźnie - ale to jest 9 stron A4, no i tak samo długie o pierwiastkach i witaminach w żywieniu zwierzat ;P Teoretycznie paru moge użyczyć. I jeszcze mam coś na temat 'co to sa hodowle' w prawidłowym znaczeniu ;P -
Ja ogłosze przy okazji z moimi 4 psimi podopiecznymi... Tylko dopiero po weekendzie - ostatnie egzaminy... Jak miałam dostęp do internetu w pracy to lajtowo było, teraz nie mam i klops - na komputer nimal nie wchodze...
-
Niestety Laciu Ciebie nie słyszałam ;] Wybacz, moze następnym razem ;] Jak tam akcja dzisiaj poszła?
-
Ja tez mam taką nadzieje, ale za to puchy będa pełne, biorąc pod uwagę zachety wikuwiku, który ma bardzo donosny głos ;] Ciesze się Rafal, że wróciłeś ;] Mnie nie ma, ale słyszałam jak dzielnie gardla użyczasz ;]
-
Ciotki kochane, kto pomoże mi porozsyłac do osó, które deklarowały wpłaty PW w nowym numerem konta? Nie działa mi wysyłanie PW - probuje się z tym uporać od tygodnia. Wysłałay mi się tylko 3 wiadomosci pojedyńcze - do Atlantydy, Kasi oraz bumerang, ale jak widać nie doszły, a przynajmniej do bumerang...
-
Trzymajcie kciuki za Zuzię. Ktoś ma na nią oko, miejmy nadzieję, że zadzwoni do fundacji i... o własnie...
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Ojjj dlto źle Cię zrozumiałam, bo piszesz o tym na fudacyjnym, stąd moja interpretacja. Kisiaraf troszkę mi zajmie czasu obeznanie się w tymczasach znow, ale w czwartek Ci powysylam, bo rozumiem, że dopiero do przyszłego wydania... -
Grudzień - Styczeń (24.12-02.01) Wpłaty: + 43 z poprzedniego miesiąca + 12,60 - bela51 [mój bazarek] + 24,90 - gos [mój bazarek] + 17,95 - Glorian [moj bazarek] + 13 zł. - Bjuta [bazarek beli51 i stała deklaracja] +100 - natalijo + 5 zł. - grzenka +20 zł - Monika z katowic +20 zł. - bumerang +10 zł. - bela51 +100 zł. - gos +200 zł. - natalijo +20 zł. - atomówka.ak +15 zł. - anusia/ajlu + 20 zł. – Ewa K. + 20 zł. – Kasia + 25 zł. – Abrakadabra + 40 zł. – Atlantyda + 1 – Bjuta + 15 zł. – TERESA BORCZ + 30zł. – zaległe od OLA LA ------------------------------------ Razem 717,45 zł. Wyplaty: 144 zł. - badania 200 zł. – sterylizacja 150 zł. - hotelowanie SALDO KOŃCOWE: 258,45 zł. Megii1 kochana, kolejną wpłate ureguluje jak już będzie wiadomo co z tym domkiem. Ja caly czas mocno trzmam kciuki i wierze, że na dniach Tinćia trafi do tego jedynego, prawdziwego domu!
-
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Larus dzięki za te ogloszenia, ja staje na uszach, ale już ni wyrabiam... No i zwykle miałam internet w pracy, a teraz nie mam :( -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Dzisiaj? Kurde dzisiaj nie dam rady, jestem padnięta... Wybacz... miałam taki młyn w pracy i w szkole, że nawet nie wiem dokładnie co mamy na stanie - jutro nad tym przysiąde i zrobie co dam rade... -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
A ktoś kto posiada ten egzemplarz posiada tez skaner i sie podzieli z nami? -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
BoUnTy replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Zapraszam na bazarek, wspierający fundację S.O.S dla Zwierząt, która uratowała tyle zwierzaków: http://www.dogomania.pl/threads/177136-Bazarek-avon-PeA-na-oferta-Do-18-01-Na-3-cele-w-tym-tinkAE-porazke-dogomaniakow?p=13838483#post13838483 Pomóżmy innym pomagać! ZAPRASZAM! -
Zapraszam na bazarek, wspierający fundację S.O.S dla Zwierząt, która uratowała tyle zwierzaków w tym Fajdo: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177136-Bazarek-avon-PeA-na-oferta-Do-18-01-Na-3-cele-w-tym-tinkAE-porazke-dogomaniakow?p=13838483#post13838483[/url] Pomóżmy innym pomagać! ZAPRASZAM!