[quote name='Ania+Milva i Ulver']Acha i Yona prosze zmień ten opis na allegro na troche łagodniejszy, bo ja nie wiem do końca czy ona tam sama w kojcu jest czy jej dogladaja czy nie no i ,ze nie była nigdy kochana- nie przesadzajmy...bo jak babka wypatrzy to na allegro to mi powie,ze ja wymylsam jakies chore historie i robie z niej kata.I wyda psa byle gdzie.
Moje zdanie na temat zostawiania psa z powodu wyjazdu jest oczywiste, ale nie pisze o tym tutaj bo to i tak nie ma sensu.
A i jak bys mogła dopisac ,ze warunkiem adopcji jest sterylizacja suki....
Sorry za takie zmiany.[/quote]
Możecie mi podać link do Allegro z sunią ,to wkleję jej ogłoszenie do Alegratki jeszcze(o ile nie ma).