Jump to content
Dogomania

MARCHEWA

Members
  • Posts

    5331
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MARCHEWA

  1. W takim razie ja też idę właczyć tv;)
  2. [quote name='Wilejkaros']O, matko. Ja mam chyba jakieś niedorozwinięte palce kończyn dolnych, bo nie zaciskam. Nigdy nie miałam płaskostopia ani nic i nie robiłam tych ćwiczeń, to pewnie dlatego. Rozmawiałam z Panią Martą, jesteśmy umówione 20-20.15. Coś mi szemrało dziś w telefonie i nie dosłyszałam, który budynek dokładnie, ale znajdziemy. Ciotka Fusica, do boju![/quote] łolaboga:modla: :modla: :modla: biadolcie ciotki ile wlezie,aby domek okazał się odpowiedni
  3. [quote name='dealer']jednej z was kochane moje moge bilecik zasponsorowac....tylko tyle moge zrobic..dajcie znac na gie jak cos, ile, komu, numer konta[/quote] WOW,DZIĘKI:loveu: OCH...GDYBY DENIS WIEDZIAŁ ILU LUDZIOM ZALEŻY NA JEGO SZCZĘŚCIU.
  4. Clockwork,ja będę ci wdzięczna do końca życia jak zawieziesz Deniska,bo ja mam wyjazd na głowie i wszystko mi się na raz zwaliło,oby tylko ten domek był odpowiedni,ciągle o tym myślę.
  5. Widzę,że Alter jest już w lepszej formie:loveu: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1238/pict6480pt2.jpg[/IMG]
  6. zaraz wstawię go na Allegro i Alegratkę,poproszę na pw jaki mam podać kontakt w ogłoszeniach.
  7. [quote name='eloise']a wiec należy juz zbierać na transport, kto chętny? jeśli domek będzie ok, ja daję 30 zł, kto da wiecej? :cool3:[/quote] I ja dołożę 30 zł,jak domek będzie super,i może nowa pańcia się dołoży??? Mam nadzieję,że domek będzie fajny.Denis go tak bardzo potrzebuje.
  8. Jak domek będzie ok,to zostanie mi bardzo mało czasu na zorganizowanie transportu,bo w poniedziałek wyjeżdżam:hmmmm:
  9. Tak,ma Allegro i 3 obserwatorów: [URL]http://www.allegro.pl/item218992132_piekny_maluch_szuka_domu_.html[/URL]
  10. Ares na Alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/625051_piekny_ares_czeka_na_dom.html[/URL]
  11. cudny pysio:loveu: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3662/pict6440zb1.jpg[/IMG]
  12. Denisku,pokazujemy się:loveu: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/a3/cc/e4/622066_1_d41d_d.jpeg[/IMG]
  13. Już ci wysłałam pw z namiarami na babkę;) wielkie dzięki;)
  14. dzięki:loveu: ja też napisałm do kilku osób z W-wy,ale jeszcze mi nikt nie odpisał
  15. Dogomaniacy z Warszawy,wasza pomoc potrzebna!!!
  16. Wczoraj rozmawiałam z panią z Warszawy zainteresowaną Deniskiem,dostałam także o niej maila tej treści: Zgodnie z naszą wcześniejszą rozmową telefoniczną przesyłam Pani moje dane i kilka informacji o mnie. Mam 39 lat, prowadzę własną działalność gospodarczą. Mam syna Marcina (15 lat). Mamy mieszkanie własnościowe 30 m2, niewielkie ale chętnie podzielimy się naszym metrażem z pieskiem. Oboje z synem kochamy zwierzęta i taki mały psi przyjaciel jest naszym marzeniem już od dłuższego czasu. No i właśnie postanowiliśmy je zrealizować. W moim rodzinnym domu przez wiele lat był pies był to cocker spaniel, który dożył słusznego wieku 17 lat, potem mój brat wziął ze schroniska psa, który był z nami kolejne 6 lat. Mój syn odnosi się do zwierząt z wielką miłością, nie ma psa, którego by ominął, a psy nawet te groźnie wyglądające zawsze przyjmują jego pieszczoty i radośnie machają ogonem. Syn jest już na tyle duży i odpowiedzialny, że można mu powierzyć część opieki nad zwierzęciem. Moja praca również pozwala na poświęcenie czasu zwierzęciu, także nasz piesek nie będzie narażony na spędzanie długich samotnych godzin w domu. Chce jeszcze dodać, że na drugiej stronie ulicy mamy 24-ro godzinną klinikę weterynaryjną (na wszelki wypadek). Jestem zainteresowana adopcją pieska o imieniu Denis (10 miesięczny sznaucerowaty piesek), gratka, ogłoszenie z 25.07, (622066). Pozdrawiam Czy możecie mi doradzic kogoś z Warszawy,kto moze pojechac do tej pani na wizytę przedadopcyjną?
  17. Denis może zostać w tym domu jeszcze góra 3 tygodnie,a co potem? Ja wyjeżdżam od 6 na 2 tyg. Czarno to widzę:shake: ,boję się o Deniska.
  18. A JA TAKI ŚLICZNY JESTEM: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/a3/cc/e4/622066_2_d41d_d.jpeg[/IMG]
  19. [IMG]http://img364.imageshack.us/img364/1228/dsc01954kd6.jpg[/IMG]
  20. dostałam 2 maile w sprawie Deniska,zobaczymy co z tego wyjdzie
  21. carolinascotties,dzięki,wieczorem poogłaszam Denisa gdzie tylko można,na razie ma Allegro i Alegratkę.
  22. Maluch znowu ma na Allegro jednego obserwatora.
  23. witam malawaszko;) ,na szczęście piesek od ciebie jest nadal w swoim szczęsliwym domku,dostaję sms-y od pańciów;)
×
×
  • Create New...