-
Posts
5331 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MARCHEWA
-
W takim razie ja też idę właczyć tv;)
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='Wilejkaros']O, matko. Ja mam chyba jakieś niedorozwinięte palce kończyn dolnych, bo nie zaciskam. Nigdy nie miałam płaskostopia ani nic i nie robiłam tych ćwiczeń, to pewnie dlatego. Rozmawiałam z Panią Martą, jesteśmy umówione 20-20.15. Coś mi szemrało dziś w telefonie i nie dosłyszałam, który budynek dokładnie, ale znajdziemy. Ciotka Fusica, do boju![/quote] łolaboga:modla: :modla: :modla: biadolcie ciotki ile wlezie,aby domek okazał się odpowiedni -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='dealer']jednej z was kochane moje moge bilecik zasponsorowac....tylko tyle moge zrobic..dajcie znac na gie jak cos, ile, komu, numer konta[/quote] WOW,DZIĘKI:loveu: OCH...GDYBY DENIS WIEDZIAŁ ILU LUDZIOM ZALEŻY NA JEGO SZCZĘŚCIU. -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Clockwork,ja będę ci wdzięczna do końca życia jak zawieziesz Deniska,bo ja mam wyjazd na głowie i wszystko mi się na raz zwaliło,oby tylko ten domek był odpowiedni,ciągle o tym myślę. -
Widzę,że Alter jest już w lepszej formie:loveu: [IMG]http://img402.imageshack.us/img402/1238/pict6480pt2.jpg[/IMG]
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[quote name='eloise']a wiec należy juz zbierać na transport, kto chętny? jeśli domek będzie ok, ja daję 30 zł, kto da wiecej? :cool3:[/quote] I ja dołożę 30 zł,jak domek będzie super,i może nowa pańcia się dołoży??? Mam nadzieję,że domek będzie fajny.Denis go tak bardzo potrzebuje. -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Jak domek będzie ok,to zostanie mi bardzo mało czasu na zorganizowanie transportu,bo w poniedziałek wyjeżdżam:hmmmm: -
śliczny Figaro-szczeniak Ma Juz Dobry Dom!!!
MARCHEWA replied to gosia_08's topic in Już w nowym domu
Tak,ma Allegro i 3 obserwatorów: [URL]http://www.allegro.pl/item218992132_piekny_maluch_szuka_domu_.html[/URL] -
Ares na Alegratce: [URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/625051_piekny_ares_czeka_na_dom.html[/URL]
-
cudny pysio:loveu: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/3662/pict6440zb1.jpg[/IMG]
-
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Denisku,pokazujemy się:loveu: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/a3/cc/e4/622066_1_d41d_d.jpeg[/IMG] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
super:klacz: :klacz: :klacz: -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Już ci wysłałam pw z namiarami na babkę;) wielkie dzięki;) -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
dzięki:loveu: ja też napisałm do kilku osób z W-wy,ale jeszcze mi nikt nie odpisał -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Dogomaniacy z Warszawy,wasza pomoc potrzebna!!! -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rozmawiałam z panią z Warszawy zainteresowaną Deniskiem,dostałam także o niej maila tej treści: Zgodnie z naszą wcześniejszą rozmową telefoniczną przesyłam Pani moje dane i kilka informacji o mnie. Mam 39 lat, prowadzę własną działalność gospodarczą. Mam syna Marcina (15 lat). Mamy mieszkanie własnościowe 30 m2, niewielkie ale chętnie podzielimy się naszym metrażem z pieskiem. Oboje z synem kochamy zwierzęta i taki mały psi przyjaciel jest naszym marzeniem już od dłuższego czasu. No i właśnie postanowiliśmy je zrealizować. W moim rodzinnym domu przez wiele lat był pies był to cocker spaniel, który dożył słusznego wieku 17 lat, potem mój brat wziął ze schroniska psa, który był z nami kolejne 6 lat. Mój syn odnosi się do zwierząt z wielką miłością, nie ma psa, którego by ominął, a psy nawet te groźnie wyglądające zawsze przyjmują jego pieszczoty i radośnie machają ogonem. Syn jest już na tyle duży i odpowiedzialny, że można mu powierzyć część opieki nad zwierzęciem. Moja praca również pozwala na poświęcenie czasu zwierzęciu, także nasz piesek nie będzie narażony na spędzanie długich samotnych godzin w domu. Chce jeszcze dodać, że na drugiej stronie ulicy mamy 24-ro godzinną klinikę weterynaryjną (na wszelki wypadek). Jestem zainteresowana adopcją pieska o imieniu Denis (10 miesięczny sznaucerowaty piesek), gratka, ogłoszenie z 25.07, (622066). Pozdrawiam Czy możecie mi doradzic kogoś z Warszawy,kto moze pojechac do tej pani na wizytę przedadopcyjną? -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
Denis może zostać w tym domu jeszcze góra 3 tygodnie,a co potem? Ja wyjeżdżam od 6 na 2 tyg. Czarno to widzę:shake: ,boję się o Deniska. -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
A JA TAKI ŚLICZNY JESTEM: [IMG]http://d.ale.gratka.pl/g2/o/a3/cc/e4/622066_2_d41d_d.jpeg[/IMG] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://img364.imageshack.us/img364/1228/dsc01954kd6.jpg[/IMG] -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
nikt już nie odpisał:shake: -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
dostałam 2 maile w sprawie Deniska,zobaczymy co z tego wyjdzie -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
carolinascotties,dzięki,wieczorem poogłaszam Denisa gdzie tylko można,na razie ma Allegro i Alegratkę. -
śliczny Figaro-szczeniak Ma Juz Dobry Dom!!!
MARCHEWA replied to gosia_08's topic in Już w nowym domu
Maluch znowu ma na Allegro jednego obserwatora. -
Sznaucerkowaty,10 mies.piesek!jest w wymarzonym domku!!!
MARCHEWA replied to MARCHEWA's topic in Już w nowym domu
witam malawaszko;) ,na szczęście piesek od ciebie jest nadal w swoim szczęsliwym domku,dostaję sms-y od pańciów;)