Ojejku ciekawe jak tam Tolcia, mam nadzieję, że juz po.... muszę czekać przynajmniej do 17, bo oni wydają psa dopiero po wybudzeniu....jeszcze tyle czasu...
Aaa bym zapomniała, Tola będzie miała jeszcze usuwany kamień nazębny, ponieważ te zęby są niezaciekawe, a teraz można to zrobić podczas jednej narkozy....niestety to będzie dodatkowy koszt około 50 zł :oops:.....denerwuję się...Tolcia tak bardzo się bała...pewnie pomyślała sobie, że ją tam zostawię na zawsze....biedne, kochane maleństwo...:-(