Avii Tola potrafi biegać 1,5-2 godziny po ogródku. Szaleje razem z moją Gabi, ganiają się, skaczą, więc jelitka są raczej pobudzone. Na dworze także się załatwia, a czasami potrafi jakiś czas po przyjściu do domu i tak zostawić niespodzinkę. Ona nie potrafi wołać, mimo, że spędzi dłuższy czas na podwórku to tylko jak jej się zachce w domu to idzie i robi. Ja nie mam czasu żeby bezustannie na nią patrzeć. Ale to nic, ogólnie nie jest źle, myślę, że najgorsze już za nami. Teraz to zdarzają się już tylko przypadkowe wpadki.:evil_lol: Damy radę.