Ona jest taka rozbrajająca, że jak popatrzy tymi wielkimi oczami aniołka to serce mięknie.:evil_lol:
To nie ja nabroiłam. O co chodzi?
[IMG]http://images2.fotosik.pl/105/372a3466a6d1e5f0.jpg[/IMG]
Tak. On musi siedziec w cisanej klatce, bo nie wolno mu stawać na tej zwichniętej łapie. Ale jak on sie musi czuć...:roll: a w dodatku nie wiadomo jak to się wszystko dalej ułoży.
Oby się udalo. On jest cały czas na antybiotyku. Ta rana podobno kiepsko wygląda.
Biedy pies. Przestraszony, po wypadku, obolały i zamknięty w ciasnej klatce. Bez jednej łapy a z druga zwichnięta.:-(
Hmmm. Tola łobuziara znowu zostawia częściej niespodzianki w domu. :mad: Może to przez tą pogodę.
[IMG]http://images2.fotosik.pl/105/5996b0099fa9f4b4.jpg[/IMG]
Tolcia jakiś czas temu została ponownie zaszczepiona na choroby zakaźne. Już będzie bezpieczna.:lol: Ładnie przytyła i już nie widać sterczących żeberek. :loveu:
:hmmmm: pani Hania się nie odzywa. Nie mam nowych wieści. teraz jest w scheonisku. Zadzwonię do niej wieczorem, ale skoro się nie odzywa to pewnie nie dotarła do Luckiego. Żebym miała aparat...
Ja CHCĘ, ale cóż z tego. Mam nadzieję, że ona chwyci kogoś za srece tak jak mnie... To idealny pies stróżujący, ona potzrebuje tak niewiele. Kto ja pokocha?:roll:
Śliczna Gabi nadal bez domu w brudnym zimnym boksie.:placz:
Mówię Wam jak ona się cieszy jak się do niej przyjdzie...aż się serce kroi, ona tak prosi, żeby ją zabrać...
Rany Supergoga posłańcu wspaniałych wiadomości. To jest olbrzymia szansa na domek dla Kluchy.:thumbs:
Myślę, że wysyłać. Klucha była ogłaszana także we wrocławskim GW.
Akucha masz maila do Renaty?
:hmmmm: AFN przekaże [B]150[/B] zł + [B]50[/B] zł Maupa4 = [B]200 zł[/B]
Nie wiem ile może dołożyć Jnk zapytam. Potrzeba przynajmniej 250 zł, bo po operacji dojdzie jeszcze zakup antybiotyku na 6-8 dni. Lekarz nie potrafił podać mi w tej chwili prezycyjnej kwoty to zależy ile zuzyją materiałów i jak się potoczy operacja i dalsze leczenie. Powiedział orintacyjnie koło 200-250 zł.
Co do numeru konta to prawdę mówiąc nie wiem na jakie konto zbierać. Na konto lecznicy?