[quote name='malagos']KarOla.... ? :oops: :roll:
Takie małe, słodkie.....[/QUOTE]
Wiem Małgoś, wiem, ale nie powinnam... dopiero kilka dni temu Jasiu pojechał do nowego domu...
Hmmm... Jutro jadę do Opola, potem będę w weekend we Wrocławiu. Będę mieć ograniczony dostęp do netu, ale postaram się zaglądać...