Fanta miała po wyjściu ze schronu obustronne zapalenie oskrzeli. :-( Nie miała apetytu, była apatyczna. Po wyleczeniu odzyskała apetyt, podobno przytyła 4 kilo. Cała rodzina ją kocha. Latem jeździła z Panem na ryby. :lol: W domu jest grzeczna, nie niszczy i nie szczeka bez potrzeby.
Cieszę się, że sunia ma taki fajny domek. :lol: Oby i koledze się udało.