O tak, nie ma jak wypoczynek u Mamy:) Tak naprawdę, dom doceniłam dopiero na studiach. I zawsze wracam tam z radością.
A gdzie ciocia [B]Evelin[/B] mieszka?
Cieszą te dobre wieści, a rude to wszystkie sprytne. Wystarczy poczytać wątek [B]Kasi25[/B]:)
No to już niedługo ten ślub [B]Iwonko[/B], a nawet nie wiesz jak byśmy się cieszyły, gdybyśmy tu na Dogo zobaczyły Twoje zdjęcie w sukni ślubnej:)
Na prawdę podobają Ci się Oleńko??:multi:
to może jeszcze zobacz ich profil:p
[IMG]http://www.badcompany.025s.pl/jpgwww/den%20nasze%20szczeniaki/IMG_0088.jpg[/IMG]
Piesek z hodowli BadCompany.
Ludzie się zazwyczaj śmieją, że takie jajogłowe są:evil_lol:
No spójrz, takie na przykład znalazłam w necie:
[IMG]http://www.badcompany.025s.pl/jpgwww/den%20nasze%20szczeniaki/IMG_0020.jpg[/IMG]
Z hodowli BadCompany
Cuda!!!!!
Świnki pierwsza klasa:)
Szkoda, że na dziś nie zostałeś. [B]Mateusz[/B], a zrobiłeś wczoraj jakieś zdjęcia bullterierom? Przy nich najwięcej siedziałam, rozbrajają mnie po prostu.
No właśnie, więc teraz wiesz, że następnym razem może lepiej podać Barremu ten drugi lek.
[B]Zosiu[/B], ale zdjęcia jakieś chyba wstawisz, co??:)
Tak pięknie u Ciebie, nie musisz nigdzie jeździć żeby wypocząć. A upały nie dokuczają Wam za bardzo?