Jump to content
Dogomania

ronja

Members
  • Posts

    13010
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by ronja

  1. [quote name='Wilejkaros']Ronja Kochana, Munio cudny. Munia piękna. Papugi i kocury super. Mam dla Ciebie torbę taką niebieską z logo Stowarzyszenia. Postaram się przybyć w końcu do Ciebie do szkoły w poniedziałek . Ufff![/quote] a nie mówiłam, ze są cudni i wyjątkowi:loveu: w pon jestem od 8 do 12.40, daj sygnał, to wyjrzę. super, ze pamietałaś o Torbie!!dziekuję:p
  2. Wilejka, chyba Ania lika da radę zabrać małego, ale skontaktuj się z nią. ja teraz wychodzę na zajęcia, potem ślyb, nie dam rady już zajrzeć na dogo
  3. Asiu, dzieki za chęć pomocy Munio został przemianowany na Bingo - p. Beata wołała Munię - przychodził Munio i na odwrót
  4. biedny Finek:evil_lol: a gdzie kastrowany?
  5. a może dr Jagielski mógłby pomóc?pies moej koleżanki z pracy był w stanie schyłkowym - po leczeniu chemia zaleconą przez dr Jagielskiego, sunia stanęła na nogi... tylko, to leczenie kosztowne jest
  6. dziewczynki, odłóżcie dla mnie torbę z logo stowarzyszenia dla sponsorki Finka - przeleję kasę na konto za torbę
  7. jeszcze nie - spotkam się z nią za 2 -3 tygodnie. jesteśmy w stałym mailowym kontakcie. pomyślałam sobie, ze może kupie dla niej torbę naszą w podziekowaniu jeszcze. opłacenie 3 miesięcy hoteliku Fina to wielka sprawa...
  8. Munio moze już iść - ulotki jak najbardziej się przydadzą. dzieki dziewczynki, ze pomyslałyście o nim - ja zalatana strasznie i zapomniałam:oops:
  9. lika, Wilejka - dzieki!!!Wileka, jak pojedziesz po Munia bedziesz miała to szczęscie poznać nadzwyczajną Munię - jego mamę.
  10. ulotki o Muni są - przynajmniej były na dniach ziemi, chyba zostało jeszcze??jeśli nie, to ja mam w kopercie trochę, mogę zostawić p. Beacie jutro jak pojadę do Muni
  11. to wklejam [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/2777/tina1yn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img106.imageshack.us/img106/61/tina2ea4.jpg[/IMG] [IMG]http://img501.imageshack.us/img501/5465/tina3bw2.jpg[/IMG]
  12. w Moim Psie jest ogłoszenie o Szamanku - trzymam kciuki, by ktoś go wypatrzył!!!
  13. o jezu :placz: tak strasznie mi żal
  14. Munio przebywa na Ochocie Białobrzeska/Opaczewska przy kościele
  15. czy ktoś da radę przywieżć Munia w sobotę z Ochoty?ja idę na slub na 16.30 i nie dam rady. Ta sama prośba jeśli chodzi o Powsin (wyjeżdzam z moimi podopiecznymi w tym czasie). Uważam,że Muni nie należy ciagac - jej oko może się rozlac w każdej chwili i nie ma co jej stresować niepotrzebnie.
  16. a gdzie w hotelu? i czemu DT go nie chciał?
  17. [quote name='Asia_M']Wysłałam Panu zdjęcia, zobaczymy czy się odezwie.[/quote] dzięki Asiu:p
  18. Kinguś przypomina mi nieco nietoperza...
  19. Muni będzie raczej taki jak mama - czyli pewnie do pół łydki, 8-10 kg
  20. Aniu ja byłam dosłownie chwilkę po Tobie - zawiozłam serki i ryż. Aparatu znowu zapomniałam, a szkoda, bo Munio rośnie, ładnieje. A zainteresowania nie ma nim żadnego. On za 2 tygodnie może iśc do nowego domku
  21. i jeszcze jeden [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5525202#post5525202[/URL]
  22. bazarek dla Muni [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=5523312#post5523312[/URL]
×
×
  • Create New...