-
Posts
2104 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lucyja
-
Bardzo Was proszę dziewczyny czy mogłybyście mi napisac ile collie jest teraz w krakowskim schronisku ? Dostałam wiadomośc że trzy kolaki są w naszym schronisku. Ja wiem o jednym i ten ma już wątek na Fundacji Dr Lucy. Jeśli coś wiecie na temat kolaków to bardzo proszę o informację.
-
[quote name='karusiap']Nie jedzie ktos w najblizszym czasie do Katowic? Żor?[/QUOTE] Być może, że moja koleżanka z pracy pojedzie w okolice Katowic. Napisz o co chodzi. Zawiezienia psiaka czy cos innego.
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Lucyja replied to mru's topic in Już w nowym domu
Biedne psisko :( Najpierw tak długo był bezdomny, potem wreszcie święto bo Sedzik miał dom, a potem znów dół i znów Sedzik bez swojego człowieka :( To psisko ma naprawdę pecha. -
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Lucyja replied to mru's topic in Już w nowym domu
Co u Seda ? Czy on nigdy nie doczeka sie domku ? :( -
Ok, więc jesteśmy umówione na Andersa przy kfc :)
-
Umówiłam się z Jagienką, że o 8 rano zawioze dziewczyny do hoteliku, więc nie wiem o której będę w schronisku, ale będzie to pewnie koło południa, albo poźniej. zalezy jakie będą warunki na drodze :)
-
Tak, Jagienko to było do Was :) Ja i mój TZ wybieramy się jutro do schroniska zawieź dary od nas i sąsiadów w postaci ciepłych kołder i karmy dla piesków i jakby co to jesteśmy do Waszej dyspozycji :) Możemy Was dostarczyć do hoteliku. z tym, że samochód jest pięciosobowy. Chyba, że jakoś we cztery zmieścicie się w tyle :)
-
Ale gdzie trzeba Was zawieź ? I ile osób i ile piesków ? :)
-
Oczywiście, że nie z pierza :) Takie ciepłe grube i ciężkie jak kiedyś produkowali :) Sucha karma dla psów i kotów pewnie też się przyda. Wybieram się jutro do schroniska z takimi darami. Choć tyle zrobię dla tych biedaków.
-
Powiedzcie mi dziewczyny czy w schronisku przydałyby się grube kołdry, śpiwory ?
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Lucyja replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Jest też gabinet weterynaryjny na os.2 Pułku Lotniczego. Jest tam bardzo sympatyczny dr Lis. Napewno też pozwoliłby na powieszenie plakatu Chanelki. -
Tak, o ta mi chodziło. Jak się ciesze, że juz grzeje doopke w domku. Mam nadzieję, że znalazła sie u dobrych ludzi. Dzięki Paoii za informację. :)
-
Czy ktoś z Was wie czy w schronisku jest jeszcze sunia collie, która była w szpitaliku ? Chciałabym uaktualnić jej wątek na forum Fundacji Dr Lucy i ewentualnie zrobic jej ogłoszenia.
-
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Lucyja replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
I jeszcze takie moje małe sprostowanie - os. Dywizjonu 303 to dzielnica Czyżyny a nie Nowa Huta :) Niby to nie ma związku, ale niektórym Huta kojarzy się ze starymi nowohuckimi osiedlami, a to jest tuż tuż AWF i Politechniki. -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Lucyja replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Acha, już doczytałam na pierwszej stronie, że jest kontakt telefoniczny. I rozumiem, że raczej nie dzwonic do właścicielki. -
Chanel wróciła do Częstochowy!! :) I ZOSTAJE TUTAJ NA ZAWSZE !!!
Lucyja replied to olalolaa's topic in Już w nowym domu
Jutro też będe szukać Chanel. Przy pasie startowym jest dośc dużo takiego dzikiego terenu, może tam gdzies sie ukryła. Tylko komu dac znać, jesli udałoby się ją namierzyć ? -
[quote name='Florentynka']Uwaga!!! Na osiedlu dywizjonu 303 zaginęła suczka, wczoraj wyadoptowana!!! Psina średnia, brązowa, puchata. Może się chować, jest lękliwa, boi się psów, hałasu itp. Ktoś może pomóc szukać?[/QUOTE] Mogę pomóc szukać, ale dobrze by miec fotkę psinki.
-
Sed znów porzucony! :( PROSIMY o pomoc - szukamy domu dla Seda!
Lucyja replied to mru's topic in Już w nowym domu
Nikt się Sedzikiem nie interesuje ? Czy on ma jakies ogłoszenia ?