Jump to content
Dogomania

Lucyja

Members
  • Posts

    2104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lucyja

  1. Bardzo Was proszę dziewczyny czy mogłybyście mi napisac ile collie jest teraz w krakowskim schronisku ? Dostałam wiadomośc że trzy kolaki są w naszym schronisku. Ja wiem o jednym i ten ma już wątek na Fundacji Dr Lucy. Jeśli coś wiecie na temat kolaków to bardzo proszę o informację.
  2. [quote name='karusiap']Nie jedzie ktos w najblizszym czasie do Katowic? Żor?[/QUOTE] Być może, że moja koleżanka z pracy pojedzie w okolice Katowic. Napisz o co chodzi. Zawiezienia psiaka czy cos innego.
  3. Biedne psisko :( Najpierw tak długo był bezdomny, potem wreszcie święto bo Sedzik miał dom, a potem znów dół i znów Sedzik bez swojego człowieka :( To psisko ma naprawdę pecha.
  4. Co u Seda ? Czy on nigdy nie doczeka sie domku ? :(
  5. Ok, więc jesteśmy umówione na Andersa przy kfc :)
  6. Umówiłam się z Jagienką, że o 8 rano zawioze dziewczyny do hoteliku, więc nie wiem o której będę w schronisku, ale będzie to pewnie koło południa, albo poźniej. zalezy jakie będą warunki na drodze :)
  7. Tak, Jagienko to było do Was :) Ja i mój TZ wybieramy się jutro do schroniska zawieź dary od nas i sąsiadów w postaci ciepłych kołder i karmy dla piesków i jakby co to jesteśmy do Waszej dyspozycji :) Możemy Was dostarczyć do hoteliku. z tym, że samochód jest pięciosobowy. Chyba, że jakoś we cztery zmieścicie się w tyle :)
  8. Ale gdzie trzeba Was zawieź ? I ile osób i ile piesków ? :)
  9. Oczywiście, że nie z pierza :) Takie ciepłe grube i ciężkie jak kiedyś produkowali :) Sucha karma dla psów i kotów pewnie też się przyda. Wybieram się jutro do schroniska z takimi darami. Choć tyle zrobię dla tych biedaków.
  10. Powiedzcie mi dziewczyny czy w schronisku przydałyby się grube kołdry, śpiwory ?
  11. Jest też gabinet weterynaryjny na os.2 Pułku Lotniczego. Jest tam bardzo sympatyczny dr Lis. Napewno też pozwoliłby na powieszenie plakatu Chanelki.
  12. Na karku już jest slicznym pluszowym misiem :) Ale ten jego usmiech z ząbkami to wierzu to budzi respekt. Dziewczyny jesteście wielkie !!
  13. Są jakieś nowe wieści o tym biedaku ? Czy leczenie daje jakieś rezultaty ?
  14. Boże drogi !! Kaukazy to takie piękne wielkie misie, a tu taka bieda :( Normalnie wyc sie chce jak się widzi takie okrucieństwo ludzi. Wątek pokazałam znajomym, którzy kochają kaukazy. Może choć coś wpłacą. Może nadajcie mu choć imię. Może Misio ?
  15. Tak, o ta mi chodziło. Jak się ciesze, że juz grzeje doopke w domku. Mam nadzieję, że znalazła sie u dobrych ludzi. Dzięki Paoii za informację. :)
  16. Czy ktoś z Was wie czy w schronisku jest jeszcze sunia collie, która była w szpitaliku ? Chciałabym uaktualnić jej wątek na forum Fundacji Dr Lucy i ewentualnie zrobic jej ogłoszenia.
  17. Kotka czarnulka sliczna ! Tato wczesniej czy poźniej zaakceptuje sytuację, bo jakie ma wyjście :) :) Jak przygarnęłam drugiego psa, to moja mam zwyzywała mnie od Wiolet Villas :) :) :)
  18. I jeszcze takie moje małe sprostowanie - os. Dywizjonu 303 to dzielnica Czyżyny a nie Nowa Huta :) Niby to nie ma związku, ale niektórym Huta kojarzy się ze starymi nowohuckimi osiedlami, a to jest tuż tuż AWF i Politechniki.
  19. Acha, już doczytałam na pierwszej stronie, że jest kontakt telefoniczny. I rozumiem, że raczej nie dzwonic do właścicielki.
  20. Jutro też będe szukać Chanel. Przy pasie startowym jest dośc dużo takiego dzikiego terenu, może tam gdzies sie ukryła. Tylko komu dac znać, jesli udałoby się ją namierzyć ?
  21. [quote name='Florentynka']Uwaga!!! Na osiedlu dywizjonu 303 zaginęła suczka, wczoraj wyadoptowana!!! Psina średnia, brązowa, puchata. Może się chować, jest lękliwa, boi się psów, hałasu itp. Ktoś może pomóc szukać?[/QUOTE] Mogę pomóc szukać, ale dobrze by miec fotkę psinki.
  22. Nikt się Sedzikiem nie interesuje ? Czy on ma jakies ogłoszenia ?
  23. Ja uważam, że najmniejszym złem jest podanie suczce sedalin. Czas ucieka, a skoro suczka ma adoratora i psy były sczepione, to napewno już jest zapłodniona. Po podaniu sedalinu napewno dało by sie ją złapać.
×
×
  • Create New...