Elajo, według mnie jeśli ktoś ma mega elergię na psy, to poprostu nie szuka sobie psa i tyle. Natomiast jak czytam, że ktos wycofuje się z adopcji z powodu alergii, lub oddaje psa do schroniska z powodu alergii, to ja od razu dostaję alergię.
Na temat alergii wiem chyba więcej niż przeciętny człowiek, ponieważ otarłam się o smierć z powodu alergii własnie. Jestem po wstrząsie anafilaktycznym i wiem jak to sie może skończyć.
Mam dwa collie, które mają mega dużo podszerstka a w związku z tym mocno uczulają. A ja mimo to wciąz żyje :)
Tak więc alergia na psa do mnie nie przemawia.