Dziękuję, dziękuję!... :)
A tak przy okazji - ja kiedy zarejestrowałam się na DGM już dobry kawał czasu temu, nie wiedziałam nawet jak ustawić awatar, a co dopiero mówić o podpisie! :lol: Ale z czasem "naumiało" się tego i owego. Podobno jestem "samouk" :evil_lol:
Tymczasem czekamy niecierpliwie na wieści o nowych właścicielach innych psiaków!
Kto wie, może Mufka i Maja zapoczątkowały "tłuste lata" dla schroniska i teraz nowe domki posypią się jak z rękawa? :cool3:
Banerek stronki jest już na jednym forum! :)