[quote name='kaja555']Oraz szczególna prośba: Jak można ulepszyć tą ulotkę??:razz:
[URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/1c3b291c5936e474.html[/URL][/quote]
Wg mnie świetna!
A Misio na tej fotce wygląda jak szczeniorek po prostu, trudno nie zwrócić na Niego uwagi! :loveu:
A jeśli chodzi o chipowanie i adresówki - mam nadzieję, żete ulotki przyniosą efekty. Dzisiaj widziałam kobietę wyprowadzającą swojego psa - SZCZENIAKA, na spacer. Bez smyczy. Więcej - bez obroży. Założę się, że niema chipa ani tatuażu. Żeby było jeszcze gorzej, to ta kobieta zostawiła psa przed sklepem... Wystarczyło, żeby pojawił się jakiś kot, przejechał rowerzysta - i po psie! Zadziwia mnie ta ludzka nieodpowiedzialność i NIEWIEDZA...