Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Boże Święty, nie wiecie, co się stało :( Kora prawdopodobnie: a) zwiała ze schroniska, b) ktoś ją zaadoptował, bo czym mu uciekła. Nie ma jej w schronisku, a Pralinka widziała ją na terenie swojej szkoły. Niestety nie mogła jej wziać, bo nie miała niczego, na czym mogłaby ją poprowadzić. Wczoraj myślałam jeszcze, że to może jakiś podobny pies, ale po dzisiejszej wizycie w schronisku, zrozumiałam, że to Kora. Pralinka mówi, że była identyczna, na dodatek bez ogonka- czyli wszystko się zgadza. Ludzie, co ja mam do licha robić ?
  2. Dzisiaj w boksie Snoopy'ego rozpętała się wielka wojna! Naszczęście w porę wkroczyłam do akcji i nic się nikomu nie stało. Snoopy uważał to za zabawę i zamiast uciekać, skakał radośnie wokół gryzących się psów. Oj dzieciaki, dzieciaki...
  3. Mam nowe zdjęcia Bąbelka, dodam je, jak uporam się ze wszystkimi prywatnymi obowiązkami!
  4. [quote name='madzia828']czy coś wiadomo już?:cool3:[/QUOTE] Pani napisała, że chyba szybciej będzie, gdy wybierze się po prostu na Paluch. Kalinkę dzisiaj widziałam, ale pozować mi nie chciała !
  5. [quote name='Asiaczek']Lubie takie wypady do lasu, ognisko, kiełbaska, nawet chlebek obsmażony w ognisku inaczej smakuje...:lol: pzdr.[/QUOTE] Ja też lubię takie wypady, ale bez kiełbaski, bo jestem wege ;)
  6. Mam nowe zdjęcia Mańka (a raczej Tobiego, bo na to imię reaguje), w którym dokładnie widać, że ma posturę jamnika- tzn. nie dosłownie, ale wszystko się zgadza, według wzorców Dandie Dinmont Terrierów...
  7. Cymes w dalszym ciągu w schronisku, już chyba nie urósł, stoi w miejscu. Bardzo nie ładnie zachował się wobec mniejszego kolegi, którego próbował ugryźć. No ale cóż- Cymes jest w wieku, w którym rozwijają się zapędy dominacji, więc nie ma się co dziwić, że chce nad wszystkimi rządzić..Oby nie skończyło się to źle, bo nie on jest największy w boksie.
  8. Nic, kompletnie nic. Obie suczki są w schronisku dalej, a zainteresowanie nimi znikome. Wezmę się za ogłoszenia w najbliższym wolnym czasie (dzisiaj chyba nie dam rady- muszę porobić nowe wątki, wszystko mnie boli i jestem zmęczona). Mam kilka nowych zdjęć, ale to też potrwa. Mam ogromnie dużo pracy.
  9. [quote name='bea_m']Jakieś zawzięte suczydło z niej :mad:. Nie chce się ze schronu ruszyć :placz:[/QUOTE] Trzymajcie kciuki, to może się uda. Pani z Gliwic jest zawzięta i narazie na własną rękę organizuje transport. Mika 18:04:06 a wie pani co jak ja zobaczyłam na fotografii to juz od razu to wiedziałam i wiem ze jest wspaniala Mika 18:04:24 bo az mi serce mocniej zabiło Mika 18:05:10 tylko jak na razie u mnie echo z transportem bede jeszcze rozmawiałą z 2-3 osobami i bede sie modlic w nocy zeby sie udało Dodała później, że ewentualnie przyjedzie pociągiem.
  10. Pani ze Starogardu się nie odzywa- więc szukamy transportu do Poznania-
  11. [quote name='Shanara']Biedactwo..:roll:, sama tydzień temu adoptowałam rottka. A Tobie należą się ogromne podziękowania i gratulacje :loveu:i oczywiście "ekipie" także :lol:[/quote] Pies był pogryziony na zadzie, uszach, karku, a nawet na jądrach :( Szukamy transportu Elbląg-Poznań dla tej kruszynki [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=72582[/URL]
  12. Może mam coś dla Mikusi...
  13. [quote name='Pralinka']Chałwa ogłoszona na: animalia.pl ogloszenia4you.pl bono-polska.pl zwierzeta.pilne.net[/QUOTE] Dzięki serdeczne za pomoc !
  14. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1739/11mm9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/9316/13pe4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img405.imageshack.us/img405/2720/12dr6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img511.imageshack.us/img511/3643/14rs4.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img219.imageshack.us/img219/6221/49443292xn8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3377/48858510uo0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2244/78291282ug9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img504.imageshack.us/img504/7369/38723192pl2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/57/10jq3.jpg[/IMG][/URL]
  16. Chociaż i tak nie umorałam się ze wszystkim, to zdjęcia dodam, bo za bardzo to przeciągam. Wypad do lasu- ognisko (też mi ognisko- sam chleb jadłam, bo wege jestem ) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img402.imageshack.us/img402/9743/30269680wi0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img250.imageshack.us/img250/2723/34324671yh5.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img74.imageshack.us/img74/2408/79686569zk9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img216.imageshack.us/img216/9337/67767548ou3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img75.imageshack.us/img75/2025/71491878ga0.jpg[/IMG][/URL]
  17. Rybc!a

    Metamorfozy

    Fidel- mix labradora z mojego schroniska. [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img177.imageshack.us/img177/5183/fidelzs7.jpg[/IMG][/URL] Już w nowym domu: Zabawa z suczką znajomych-Lusią-zabraną ze schroniska w Starogardzie Gdańskim [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/606/fidelvd9.jpg[/IMG][/URL] U boku pana najlepiej ;-) [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3959/fidel2pp1.jpg[/IMG][/URL] Wierny słuchacz [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8734/fidel3he2.jpg[/IMG][/URL] Rozkręcamy imprezkę! [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4745/fidel4xu4.jpg[/IMG][/URL] [url]http://img222.imageshack.us/img222/763/fidel5bh2.jpg[/url]
  18. Fotorelacja z domu Fidla: Zabawa z suczką znajomych-Lusią-zabraną ze schroniska w Starogardzie Gdańskim [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img105.imageshack.us/img105/606/fidelvd9.jpg[/IMG][/URL] U boku pana najlepiej ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img228.imageshack.us/img228/3959/fidel2pp1.jpg[/IMG][/URL] Wierny słuchacz [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/8734/fidel3he2.jpg[/IMG][/URL] Rozkręcamy imprezkę! [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img292.imageshack.us/img292/4745/fidel4xu4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/763/fidel5bh2.jpg[/IMG][/URL]
  19. Kilka aktualności: Ze schroniska dzięki adopcjom prowadzonym przeze mnie (dziękuję WSZYSTKIM którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do pomocy psom) wyszła ostatnio Tollerka. Uratowany został Bazyli- rottweiler. Był w bardzo ciężkim stanie. Zdjęcia mówią same za siebie. [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/6dff317df6668797.html"][IMG]http://images24.fotosik.pl/84/6dff317df6668797med.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/7b8a36c8112a84ed.html"][IMG]http://images25.fotosik.pl/84/7b8a36c8112a84edmed.jpg[/IMG][/URL] Oprócz tego forumowa Daisy zabrała z naszego schroniska dwie małe suczki- do Szwecji ;)
  20. Emi trochę powarczała dzisiaj przy próbie zrzucenia ją z łóżka. Będzie trzeba z nią popracować. Szaleje z Olą, zaczyna się bawić. ;)
  21. Może uda mi się upichcić jakieś ogłoszenia...
  22. [QUOTE]Może napiszcie na forum klubu malamuta o niej, może znajdzie się jakis dom tymczasowy, albo zbierze się jakoś pieniądze na zrobienie prześwietlenia. [URL]http://www.forum.alaskan.malamut.org/[/URL] (trzeba się zalogować żeby widzieć forum)[/QUOTE] Po pierwsze- pieniądze nie są potrzebne, bo prześwietlenie jest niemożliwe. Psa nie mogę wyprowadzić z boksu, a wet. schroniskowy chyba się tym nie zajmuje. Po drugie- nie jestem na tym forum zarejstrowana- Paulina, może ty jesteś ? Moglabyś w razie czego dodać tam informację o małej ? [QUOTE] I co z tą sunią. Wiemy coś więcej? Prosze o jakieś info. [/QUOTE] Co dokładnie Cię interesuje ? Postaram się sprawdzić wszystko, co możliwe.
  23. Ja nie uznaję takich chwytów. Przy okazji następnej wizyty w schronie szerzej sprecyzuję na co może być chora. Myślę, że dysplazja jak najbardziej wchodzi w rachubę. Może uda mi się nakręcić krótki filmik ?
  24. [quote name='Helga_psiaki']pewnie że tak![/QUOTE] Dzięki serdeczne ;)
  25. Jak ja nie lubię takiej ciszy...
×
×
  • Create New...