Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. Padła ostateczna decyzja: Kora wróci do domu, brat ma już wszystko w dupie, ponoć się poddał, kłócił się z matką, one tak tęsknią za Korą :(
  2. [quote name='Helga_psiaki']Pani z Tarnowa[/QUOTE] No, dokładnie :)
  3. Prawdopodobnie jeden z nich się do mnie odezwał!
  4. Córka pisze, że jej nie zostawią, że jutro lub w sobotę zabiorą :( A co będzie jak ten psychopata znowu ją odda?- zadałam pytanie. Nie ma takiej opcji, wtedy sędzia dowie się co wyprawia, to kryminalista-odpowiedziała.
  5. Nie no, ja nie wytrzymam, rozwaliłam już 3 ołówki, nigdy się chyba tak nie wkurzyłam. Tak bardzo jest mi jej szkoda, jest tak zimno, a ona musi spać w tym beznadziejnym schronisku, sama, tęskniąc za swoimi paniami :(
  6. [quote name='Puchatek']Trzymaj się Rybcia, tylko może od czasu do czasu się odstresuj bo faktycznie się nam wykończysz. Jak córka jest w domu dziecka to nie bardzo wiem gdzie mogą Korę zabrać. Do domu dziecka nie, do mamy też nie bo tam synuś łapę trzyma.[/quote] Zabiorą ją spowrotem do domu, matka jest rozżalona, córka też, obie ryczą, ja też, moja mała, kochana, cieplutka Kora znowu musi spać na cholernej betonowej podłodze :angryy: Jak jej się coś stanie, to nie ręczę za siebie. Pojadę do tego głupiego Poznania i pozabijam tych co ją tam wsadzili! :angryy:
  7. [quote name='Puchatek']No i wykrakałaś. Chyba wyszło nawet gorzej niż się spodziewałaś. Co za prymityw z tego gostka. Rybcia, jak to jest? Pani jest na utrzymaniu syna jak rozumiem, a córka?[/quote] Ja nie wiem, córka wychowuje się w domu dziecka, nie chciałam o tym pisać :( To naprawdę dobre kobiety :( Co za typ ! :( Jestem tak wkurzona, że nie wiem co ze sobą zrobić. Na niczym się już nie koncentruję, na niczym :( Boże, co za cholerny świat :( Córa zapewnia mnie, że ją odzyskają, bo ją kochają. Dzisiaj ma dzwonić do schroniska. Ja już wymiękam, mam dość wszystkiego, adopcji, psów, schroniska :( Wszystko to przekracza moje możliwości psychiczne... Kiedyś miarka się przebierze i Rybcia nie wytrzyma... Ale nie mogę zrezygnować :( Nie zostawę moich bidaczków samych :(
  8. Jak jej się coś w tym cholernym schronisku stanie, to sobie coś zrobię ! :angryy:
  9. Kora 17:23:16 jutro albo w sobote Kora 17:23:25 odzyskam ją Kora 17:23:31 bo ją kocham
  10. Córka pisze do mnie, ze ją zabiorą, że ją kochają. Boże, dlaczego tak komplikujesz mi wszystkie sprawy związane z adopcjami? CO JA CI DO CHOLERY ZROBIŁAM ?
  11. :angryy:***** mać ! :angryy: Zaraz wyskoczę z okna, albo nie wiem, potnę się, kogoś pobiję :angryy: Kora wróciła do schroniska , tylko, że w Poznaniu- na Bukowskiej siedzi :angryy: *****, *****, ***** mać ! :angryy: Dobra, dzwoniła do mnie Agata z Poznania, chciała wziąć ją na tymczas, oferowała że sprawdzi dom - napiszę do niej, trzymajcie kciuki, może ma jeszcze wolny tymczas :angryy: Opowiem w skrócie, bo chyba zaraz rozwalę klawiaturę :angryy: Tym razem to nie wina ani córki, z którą załatwiłam adopcję, ani jej matki, tylko BEZ PRZEPROSZENIA *******niętego brata, który finansuje mamę, wziął i wywiózł ją, a na dodatek, jego siostra, jak to napisała " i tak mam dostać w pieprz" :angryy: Boże, co za ludzie, co za ludzie, co za ludzie / matka też prawie dostała od syna za Korę, rozumiecie to ?/ PSYCHOPATA ! Emocje we mnie buzują, nie mogę się powstrzymać ! :angryy: Agata, RATUJ !! :angryy:
  12. Kontrolę poadopcyjną załatwię, bez obaw, Wando.
  13. [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/87/14519587.html[/URL] Ogłoszonko dla siostrzyczek. Ale jestem zmęczona, padam. Jutro reszta, bo dzisiaj idę spać !
  14. Szukamy domciu, Kalinko: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/11/14519511.html[/URL]
  15. [quote name='Pinczerek-Jacky']No to na co czekasz :cool3::cool3:?[/QUOTE] Za dużo mam pracy z moimi schroniskowymi psami, Zuzą i szkołą, by zajmować się zdjęciami :( Wybaczcie, kochani, wybaczcie.
  16. Mika szuka domu tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/31/14519431.html[/URL]
  17. Wszystko jest dobrze, tylko rodzinę niepokoi to, że Chałwa nie chce wychodzić z klatki na spacery, a w domu nie rusza się z miejsca. Myślę, że to minie, prawda? Prawdopodobnie w przyszłym tygodniu pojadę do nich troszkę wytresować małą :)
  18. Nelson szuka domu: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/47/14519347.html[/URL]
  19. Sunia szuka domu tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/10/14519210.html[/URL]
  20. Cymes ogłoszony też tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/98/14518998.html[/URL]
  21. Szukamy domku też tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/21/14518921.html[/URL]
  22. Bąbel szuka domu też tutaj: [URL]http://www.gumtree.pl/warszawa/99/14518799.html[/URL]
×
×
  • Create New...