Jump to content
Dogomania

Rybc!a

Members
  • Posts

    11041
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Rybc!a

  1. [quote name='zonia']Ale słodziudki psiaczek.:loveu::loveu: Ale zobaczcie na tą piękność- "Blus" się nazywa(jest na moim banerku) on ma chyba naprawdę coś z PON'a.[/QUOTE] Mi strasznie przypadł do gustu Ignac :loveu:
  2. Szukamy domu na: [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL]
  3. Przypominam, że dom w Starogardzie czeka! Dzisiaj oglądali już nawet legowiska i płaszyczki z polarem na zimę...
  4. Cymes szuka domu: [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL]
  5. Sati szuka domu też tutaj: [URL]http://ogloszenia.e-karmy.pl/index.php?method=showdetails&list=advertisement&rollid=11105&fromlist=advertisement&frommethod=showdetails&fromid=11105&fromfromlist=advertisement_my&fromfrommethod=showhtmllist[/URL]
  6. Snoopy jest już w Gdańsku! W przyszłym tygodniu, po fryzjerze, dostanę zdjęcia :)
  7. Zainteresowanie Cymesem jest znikome :(
  8. [quote name='madzia828']bidulka a ta Pani co była zainteresowana to się nie odzywa?:shake:[/QUOTE] Nie, nikt się nie odzywa :(
  9. [quote name='madzia828']dałam Cymesa na [url]http://www.vendito.pl/search.php?action=det&obj_id=000004854[/url][/QUOTE] Dzięki, a czy on ma Allegro ?
  10. Czy Kalinka ma Allegro ?
  11. [quote name='madzia828']Sati czeka na dom moze wieczorem zrobie jej allegro;)[/QUOTE] Byłoby super, dzięki Madziu, ja też dzisiaj porobiłam trochę ogłoszeń, tym razem niestety nie dla Sati.
  12. I tu, i tu szukamy domku: [URL]http://www.ojej.pl/[/URL]
  13. I tu, i tu szukamy domu: [URL]http://www.ojej.pl/[/URL]
  14. Ostatnie na dziś zdjęcie Zuzi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5264/11on9.jpg[/IMG][/URL] I Pyza, już aparatem, bo dawno jej tu nie było: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6828/pyzayt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9848/pyza2nm7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8808/pyza3jh8.jpg[/IMG][/URL] Jej najlepszy przyjaciel, wciąż gwałcony przez nią BULDOŻEK FRANIO: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7250/pyza4qh9.jpg[/IMG][/URL]
  15. Tym razem powrót z wakacji i znudzona Zuzia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/91/48127607py1.jpg[/IMG][/URL] Niebo nad ... "wariatami" ... wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1448/96861877pi6.jpg[/IMG][/URL] Jedno z najnowszych zdjęć [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3917/27390589jr1.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze zdjęcie zrobione moją komórką [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7046/10tf7.jpg[/IMG][/URL] Ostatni spacer: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7951/91102811ti9.jpg[/IMG][/URL]
  16. [quote name='Gonitwa']Ale fajna obroża! Chyba kupię taką Orientowi na MOJE urodziny;)[/quote] Zgubiłam ją! :onfire: Nie wiem nawet gdzie, jak i kiedy ! :onfire: Mogę Wam dziś pokazać zdjęcia jedynie robione komórką- takie zbiorowe, trochę Zuzy, trochę widoków- trochę Elbląga, trochę innych rzeczy. Mam nadzieję, że na kilka dni wystarczy :cool3: A Rybc!a idzie jutro na dżamprezkę! :drink1:Będzie super świetnie :cool3: I lekcji nie ma, i lekcji nie ma! :multi: W szkole jest dobrze, ocenki się "mnożą", nie narzekam, jest dobrze. Towarzystwo jako takie, ale klasa też nie jest zła. Zuzka trochę mi się spasła chyba, muszę nad tym popracować. I pomyśleć, że z niej jeszcze niedawno takie nieporadne zwierzę było. Zuza jest wspaniała. Teraz jest właśnie na działce, z moim zapalonym "ogrodnikiem"-tatą. Jeździ tam prawie codziennie, gdy nie pada. Powiem wam, że mi w zimę nietrudno jest ją wymęczyć, mimo, że mówi się, że w zimę są z tym większe problemy, właśnie ze względu na pogodę. A jeśli mamy śnieg, to już w ogóle- wystarczy 30 minut, a pies jest padnięty. Zuza UWIELBIA biegać za kulkami śniegu. A ile przy tym śmiechu! Chilli- kolega Zuzi- pies mojej koleżanki z Olsztyna [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5889/50522421xq7.jpg[/IMG][/URL] Jezioro nad którym wypoczywamy co rok [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8143/13191576kb3.jpg[/IMG][/URL] Zuzia- nic dodać nic ująć [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7751/91873737qw4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/941/22243873vc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3016/24112390yc1.jpg[/IMG][/URL]
  17. Ok sprawa wygląda tak: Pani trochę "starsza", mieszka w NYSIE. Może sama podjechać po Nelsona do Wrocławia, więc już nieco bliżej dla nas. Kocha psy,są jej pasją. Psa znalazła dla niej córka, która sama ma goldena, wiem, że psiaki będą od czasu do czasu ze sobą przebywać. Szukamy więc transportu Elbląg-Wrocław.
  18. [quote name='*zaba*']Czy sa jakies nowe wiesci,czy sprawa umarla smiercia naturalna?[/quote] Drążymy ten temat wciąż, lecz jak widać, nie przynosi to skutków :placz:
  19. [quote name='Gonitwa']Dabi dziś leżała skulona przy płocie, a Abi biegała beztrosko po boksie...[/quote] Jak ucho Abi? Ostatnio było już nieco lepiej, choć rana cała była ubłocona, jakieś ropne to się zrobiło :shake:
  20. [quote name='Gonitwa']Cześć szczekaczu;)[/QUOTE] Dziwne, na mnie mało co szczeka. A cieszył się, czy to było bardziej agresywne szczekanie ?
  21. [quote name='Gonitwa']Tak sie dzisiaj na mnie patrzyła.....[/quote] I co Gonitwa, mam rację, że coś z tymi nogami jest niewporządku, nie? Ona chodzi jeszcze gorzej niż Orient.
  22. [quote name='przyjaciel_koni']Ponieważ ostatnio mam same stresy, nieszczęścia i inne problemy postanowiłam zrobić sobie przyjemność i zadzwoniłam do Shilluni..... Właśnie wyrzucała śmiecie.... Oczywiście nie osobiście.... Ale była tam dla towarzystwa. Psiaki nie opuszczają Opiekuna na krok !!!!! Jak musi gdzieś pojechać, to oba bardzo czekają..... Przy okazji śmieci trochę się pobawiły piłeczką (ostatnio jest chłodniej i częściej są w domu). Umówiłam się na wizytę za jakieś 2-3 tygodnie. Dokładnie jeszcze uzgodnimy. Shilla pozdrawia Wszystkich wielbicieli !!!!![/QUOTE] Bardzo cieszą mnie takie wieści!
×
×
  • Create New...