-
Posts
11041 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Rybc!a
-
Dandie Dinmont Terrier Tobiasz- JUŻ W NOWYM DOMU W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='zonia']Ale słodziudki psiaczek.:loveu::loveu: Ale zobaczcie na tą piękność- "Blus" się nazywa(jest na moim banerku) on ma chyba naprawdę coś z PON'a.[/QUOTE] Mi strasznie przypadł do gustu Ignac :loveu: -
Ignac- wielkie cudo! Mix wyżła!! Szuka domu!!!/ma dom:)
Rybc!a replied to zonia's topic in Już w nowym domu
Ależ on piękny! -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Szukamy domu na: [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Cymes szuka domu: [URL]http://www.pajeczyna.pl/[/URL] -
Snoopy-czarny kudłacz-mix sznaucera średniego JUŻ W NOWYM DOMU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Snoopy jest już w Gdańsku! W przyszłym tygodniu, po fryzjerze, dostanę zdjęcia :) -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Zainteresowanie Cymesem jest znikome :( -
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']bidulka a ta Pani co była zainteresowana to się nie odzywa?:shake:[/QUOTE] Nie, nikt się nie odzywa :( -
Miniaturowy,szorstkowłosy dalmatyńczyk! Już w nowym domu.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy Mika ma Allegro ? -
Cymes- CZEKAM JUŻ PÓŁTORA ROKU.. i DOCZEKAŁ SIĘ- nareszcie w swoim domu!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='madzia828']dałam Cymesa na [url]http://www.vendito.pl/search.php?action=det&obj_id=000004854[/url][/QUOTE] Dzięki, a czy on ma Allegro ? -
Jamnisiowata "Kalinka"- NIE MA JEJ W SCHRONISKU.
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Czy Kalinka ma Allegro ? -
Marysia - OKROPNY STRACH - w schronisku od prawie 2 lat !
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
I tu, i tu szukamy domku: [URL]http://www.ojej.pl/[/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Ostatnie na dziś zdjęcie Zuzi: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img81.imageshack.us/img81/5264/11on9.jpg[/IMG][/URL] I Pyza, już aparatem, bo dawno jej tu nie było: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/6828/pyzayt6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/9848/pyza2nm7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img263.imageshack.us/img263/8808/pyza3jh8.jpg[/IMG][/URL] Jej najlepszy przyjaciel, wciąż gwałcony przez nią BULDOŻEK FRANIO: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img86.imageshack.us/img86/7250/pyza4qh9.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
Tym razem powrót z wakacji i znudzona Zuzia: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/91/48127607py1.jpg[/IMG][/URL] Niebo nad ... "wariatami" ... wtajemniczeni wiedzą o co chodzi ;) [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img231.imageshack.us/img231/1448/96861877pi6.jpg[/IMG][/URL] Jedno z najnowszych zdjęć [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img87.imageshack.us/img87/3917/27390589jr1.jpg[/IMG][/URL] Pierwsze zdjęcie zrobione moją komórką [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7046/10tf7.jpg[/IMG][/URL] Ostatni spacer: [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/7951/91102811ti9.jpg[/IMG][/URL] -
SUPER galeria- ZUZA, PYZA i FIGA- szczęściary ze schroniska- ZAPRASZAMY!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Foto Blogi
[quote name='Gonitwa']Ale fajna obroża! Chyba kupię taką Orientowi na MOJE urodziny;)[/quote] Zgubiłam ją! :onfire: Nie wiem nawet gdzie, jak i kiedy ! :onfire: Mogę Wam dziś pokazać zdjęcia jedynie robione komórką- takie zbiorowe, trochę Zuzy, trochę widoków- trochę Elbląga, trochę innych rzeczy. Mam nadzieję, że na kilka dni wystarczy :cool3: A Rybc!a idzie jutro na dżamprezkę! :drink1:Będzie super świetnie :cool3: I lekcji nie ma, i lekcji nie ma! :multi: W szkole jest dobrze, ocenki się "mnożą", nie narzekam, jest dobrze. Towarzystwo jako takie, ale klasa też nie jest zła. Zuzka trochę mi się spasła chyba, muszę nad tym popracować. I pomyśleć, że z niej jeszcze niedawno takie nieporadne zwierzę było. Zuza jest wspaniała. Teraz jest właśnie na działce, z moim zapalonym "ogrodnikiem"-tatą. Jeździ tam prawie codziennie, gdy nie pada. Powiem wam, że mi w zimę nietrudno jest ją wymęczyć, mimo, że mówi się, że w zimę są z tym większe problemy, właśnie ze względu na pogodę. A jeśli mamy śnieg, to już w ogóle- wystarczy 30 minut, a pies jest padnięty. Zuza UWIELBIA biegać za kulkami śniegu. A ile przy tym śmiechu! Chilli- kolega Zuzi- pies mojej koleżanki z Olsztyna [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5889/50522421xq7.jpg[/IMG][/URL] Jezioro nad którym wypoczywamy co rok [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img98.imageshack.us/img98/8143/13191576kb3.jpg[/IMG][/URL] Zuzia- nic dodać nic ująć [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img132.imageshack.us/img132/7751/91873737qw4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img229.imageshack.us/img229/941/22243873vc0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img89.imageshack.us/img89/3016/24112390yc1.jpg[/IMG][/URL] -
Ok sprawa wygląda tak: Pani trochę "starsza", mieszka w NYSIE. Może sama podjechać po Nelsona do Wrocławia, więc już nieco bliżej dla nas. Kocha psy,są jej pasją. Psa znalazła dla niej córka, która sama ma goldena, wiem, że psiaki będą od czasu do czasu ze sobą przebywać. Szukamy więc transportu Elbląg-Wrocław.
-
Dni są policzone-Goliat odchodzi-Elbląg, Gdańsk i okolice- do BOJU!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='*zaba*']Czy sa jakies nowe wiesci,czy sprawa umarla smiercia naturalna?[/quote] Drążymy ten temat wciąż, lecz jak widać, nie przynosi to skutków :placz: -
Abi- była taka smutna...a teraz SZALEJE W NOWYM DOMU, W WARSZAWIE!
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Dabi dziś leżała skulona przy płocie, a Abi biegała beztrosko po boksie...[/quote] Jak ucho Abi? Ostatnio było już nieco lepiej, choć rana cała była ubłocona, jakieś ropne to się zrobiło :shake: -
[quote name='Gonitwa']Cześć szczekaczu;)[/QUOTE] Dziwne, na mnie mało co szczeka. A cieszył się, czy to było bardziej agresywne szczekanie ?
-
Malamutka z ciężką dysplazją- Ma wspaniały dom ! :-)
Rybc!a replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gonitwa']Tak sie dzisiaj na mnie patrzyła.....[/quote] I co Gonitwa, mam rację, że coś z tymi nogami jest niewporządku, nie? Ona chodzi jeszcze gorzej niż Orient. -
[quote name='przyjaciel_koni']Ponieważ ostatnio mam same stresy, nieszczęścia i inne problemy postanowiłam zrobić sobie przyjemność i zadzwoniłam do Shilluni..... Właśnie wyrzucała śmiecie.... Oczywiście nie osobiście.... Ale była tam dla towarzystwa. Psiaki nie opuszczają Opiekuna na krok !!!!! Jak musi gdzieś pojechać, to oba bardzo czekają..... Przy okazji śmieci trochę się pobawiły piłeczką (ostatnio jest chłodniej i częściej są w domu). Umówiłam się na wizytę za jakieś 2-3 tygodnie. Dokładnie jeszcze uzgodnimy. Shilla pozdrawia Wszystkich wielbicieli !!!!![/QUOTE] Bardzo cieszą mnie takie wieści!